Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μια που είχα καιρό να δω τη Μαρίνα, είπα να κλείσω 1 ωρίτσα στο Lacoba και να φέρει κι αυτή την Αντιγόνη να τη γνωρίσω.
Πιο πολύ ήθελα να δοκιμάσω τις αντοχές μου στην ώρα, χωρίς να υπάρχει απο την άλλη πλευρά, αυτό που λέμε "θειική έλξη"
Ήρθαν λοιπόν κανονικά στην ώρα τους και χωρίς χάσιμο χρόνου έπιασαν δουλειά!!!! Πρώτα μεταξύ τους και μετά μπήκα και γω στο παιχνίδι.
Η Αντιγόνη είναι μια κυρία 45 πάνω κάτω που δείχνει και πρέπει να είναι έξω καρδιά!! Αυτό τη σώζει, γιατί από εμφάνιση, σαφώς και υστερεί. Σε υπηρεσίες, είναι ότι ζητήσεις συν κάτι παραπάνω, μέχρι πολύ παραπάνω...... Τι εννοώ; Δείχνει υπερβολική συμμετοχή με ψεύτικες φωνές και αυτό φαίνεται. Είναι αδύνατον να χύνει στο 5λεπτο σφυροκόπημα. Ποιος είμαι!!!
Έγιναν πολλά στα πρώτα 15/20 λεπτά και το τέλος με βρήκε σε διπλό oral... Τα πήρε η Μαρίνα και μετά τα μοίρασε στην Αντιγόνη.
Στη συνέχεια είχαμε μασαζάκι απο Μαρίνα, μέχρι να έρθει η 2η ανόρθωση (δεν άργησε) και να ακολουθήσει 2ος γύρος oral, από Αντιγόνη σε μένα και εγώ στη Μαρίνα. Ενώ έκανα oral στη Μαρίνα, ξαφνικά χύνει και φωνάζει!!! Μιλάμε γέμισα υγρά!!!
Στο καπάκι ανεβαίνει η Αντ πάνω μου και αρχίζει το έλα να δεις από τις φωνές!!!! Μετά απο λίγο έρχεται και το τέλος, πάλι με πίπα, από τη Μαρίνα, χωρίς τώρα να τα δώσει στην Αντ... (έμεινε με το παράπονο)
Στη συνέχεια κάναμε το ντουζάκι μας και αποχωρήσαμε.
Χρόνος συνεύρεσης: 50 λεπτά (μια χαρά είμαι και μια χαρά αντέχω) Αυτό ήθελα να δω πιο πολύ για να ξέρω που πάω και τι κάνω... Έχουμε και μια ηλικία (στα χαρτιά τουλάχιστον)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.731
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Marcus77, Ettore και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2016
Οι κοπέλες τι κάνουν μεταξύ τους;
12 Ιουνίου, 2016
αφου συναγωνιστη μας τα καταφερες ετσι και με την παρουσια της Αντιγονης .. δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2