Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πήγαινα για την Γκαλίνα , την γριά με τις τεράστιες βυζάρες , που είχα ακούσει πως κάνει και αυταρχικό Γλώσσα , αλλά στην θέση της βρήκα την Κρυσταλία-Ιωάννα. Μια κοντόχοντρη νεαρή (που χωρις τα παπούτσια της της έριχνα σχεδόν δύο κεφάλια) με γαλλική μυτούλα , όμορφα μάτια και καβλόστομα , μαύρο σγουρό μαλλί μακρί ,μεγαλούτσικα βυζιά , μπουτια με φλεβίτη Γλώσσα.
Μου είπε πως έκανε και ελεύθερο στοματικό.
Την ρώτησα εάν κάνει αυταρχικό.
"Κάνω και αυταρχικό, έχω και πούτσα, δίνω και βρωμόξυλο άμα θες!!"
Ωπα , καλή φαινόταν αυτή!!.... Ναι!
Μπήκα.
"Να με κι εγώ!"
Είχε φέρει και την πούτσα της μαζί : έναν μαύρο δεκαπεντάρη δονητή χεριού.
Της έδειξα το δικό μου στραπόν και της είπα πως θα χρησιμοποιούσαμε αυτό.
"Ακόμα καλύτερα!" , συμφώνησε ενώ μου είπε πως είχε φέρει και ξυλοκαίνη..... Ναι!
Πριν ξεκινήσω για να δέσω το στραπόν στην μέση της μου έδωσε δύο δυνατά κωλοχάστουκα Γλώσσα.
"Αχ, μπράβο!.....είσαι και πιο κοντούλα από μένα....." ενθουσιάστικα , μιας και ο ζουμπάς φαινοταν να έχει κέφια και για μένα είναι πολύ καβλωτικό μία γυναίκα που φαίνεται να είναι υπόθεση μισής σφαλιάρας , στο ερωτικό παιχνίδι να έχει τον ενεργητικό ρόλο μιας και ο κατά πολύ ψηλότερος και δυνατότερος παρτενέρ της είναι ανίκανος να την ικανοποιήση σεξουαλικά Γλώσσα Λύπη.
"Μη με κυττάς τόσο γλυκιά και κοντή, είμαι πολύ ανώμαλη!!" , με ενημέρωσε
"Το ξέρω" Γλώσσα
"Θέλω να σου ξεσκίσω την κωλάρα!! Και θέλω να την δαγκώσω την κωλάρα!! "
"Μπράβο και γω το θέλω αυτό, έλα!...." Γλώσσα
Την ώρα που της φορούσα το στραπόν έγινε όμως κάτι που φανέρωσε την απειρία της : Βλέποντας το πεντάποντο πορτοκαλί αρσενικό (εκεί που κουμπώνει το θηλυκό, δηλαδή ο λαστιχένιος πούτσος) που προεξήχε από την δερμάτινη ζώνη είπε: "Αχ, μόνο αυτό θέλεις?"
χαχαχαχα,,,, νόμιζε πως με αυτό θα με γάμαγε!! Προσκύνημα
"Οχι παιδί μου, θα μπει εκεί ο δονητής, αυτά είναι επαγγελματικά συστήματα, προφέσιοναλ!!" της εξήγησα Κουλ.
"Πρόστυχε!!"
"Είμαι!!" Κουλ
"Ανώμαλε!!"
"Είμαι , γιατί έχω μικρό πούτσο και δεν μπορώ να γαμήσω καλά!!" έλεγα εγώ τα δικά μου Κουλ.
"Θα σε γαμήσω εγώ!!" , προσφέρθηκε......
"Αυτοι που είναι μικροπούτσιδες , όπως εγώ, δεν γαμάνε όπως θέλετε εσείς οι γυναίκες" , την κούρντισα περισσότερο Κουλ
"Θα σε ξεσκίσω!!" , άναψε
Το στραπόν ήταν έτοιμο πάνω της
Γύρισα στα τέσσερα και εκείνη άλειψε με την κρέμα που είχε φέρει την κωλοτρυπίδα μου , μάλιστα ένιωθα να μου βάζει και γυμνό κωλοδάχτυλο , όχι μια , αλλά αρκετές φορές , για να πάει η κρέμα μέχρι μέσα Γλώσσα. Ταυτόχρονα μου έριχνε και κωλόμπατσες Γλώσσα
"Θα δεις τώρα τι έχεις να πάθεις!!" με απείλησε Γλώσσα. "Είμαι επαγγελματίας στο να γαμάω, στο λέω...." με προειδοποίησε και την επόμενη στιγμή με κάρφωσε!!....... Γλώσσα
"Μίλα, μίλα πουτάνα!! (και νά ένα ακόμα κωλοχάστουκο Γλώσσα) Καργιόλα!! (άλλο ένα! Γλώσσα) Ανώμαλη!! (κι άλλο ένα! Γλώσσα) Ξεσκισμένη!!.......Είσαι η καργιόλα μου?" Γλώσσα
"Ναι, είμαι η καργιόλα σου, με το μικρό πουλάκι μου που θα την γαμάς εσύ!!...." Γλώσσα
"Θα σε γαμήσω ρε πουτάνα!!" κόρωσε Γλώσσα
Βέβαια η αλήθεια ήταν πως δεν την ένιωθα καλά μέσα μου (δεν δούλευε όλη την διαδρομή του στραπόν στον κώλο μου Λύπη) αλλά καθώς γύριζα , στρέφοντας τον κορμο και το κεφάλι μου προς τα εκείνη , την έβλεπα να κάνει ωραια καβλωτικά σπασίματα της μέσης της καθώς με γαμούσε , ενώ ένιωθα να με πιάνει δυνατά από τα κωλομέρια Γλώσσα. Μάλιστα όταν σήκωνα λίγο περισσότερο την ράχη μου με έσπρωχνε πάλι πίσω λεγοντάς μου: " πιο χαμηλά το μουνί σου!!" , μιας και λόγω διαφοράς ύψους με ήθελε χαμηλά για να έχει την κωλοτρυπίδα μου στην ίδια ευθεία με το στραπόν Γλώσσα.
"Σου αρέσει? ε?"
"Θα έρχομαι εδώ να με ξεσκίζεις......" υποσχέθηκα Γλώσσα
"Θα σε ξεσκίζω και θα σε δέρνω!!.... Θα γίνεις η πούστρα μου?"
Ω ρε ξεφτιλήκια που τρώει ο Guino.....ΕΝΑΝ ΑΝΔΡΟΛΟΓΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ , ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΝΔΡΟΛΟΓΟ , ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΕΟ!!!! χαχαχαχαχαχαχ.......
"Ναι , η πουτάνα σου η γαμημένη!!...." Γλώσσα
"Θα γίνεις η πουτάνα μου?"
"Ναι...." Γλώσσα
Μου ζήτησε να ξαπλώσω μπορούμητα και κεινη έχοντάς με καβαλίσει στο ύψος του κώλου μου και στηριζόμενη στο αριστερό της γόνατο και στην δεξιά της πατούσα, οδήγησε την πούτσα στην πεινασμένη κωλοτρυπίδα μου...... Γλώσσα
"Πιστεύεις πως θα μπορούσα να σε ικανοποιήσω σαν άντρας?" την ρώτησα καθώς με τα χέρια μου άνοιγα τα κωλομάγουλα μου προσπαθώντας να την βοηθήσω να μπει Κουλ.
"Μμ, εγώ στην προηγούμενη ζωή πρέπει να ήμουν άντρας και να γαμούσα πάρα πολύ!!....Αν σε πονέσω να μου πεις" , δεν μου απάντησε Λύπη
Στην αρχή με γάμαγε καθιστή στον κώλο μου , ενώ στην συνέχεια με λυγισμένα τα γόνατα και στηριζόμενη , με τα χέρια , πότε στην μέση μου και πότε στα γόνατά της Γλώσσα.
"Καργιόλα!.... Να σου ξεσκίσω την κωλοτρυπίδα θέλω! μμμ, με κολάζεις!...Πώ πω, τι πουτάνα που είσαι εσύ!! Μμμ, σε γαμάω σε όλες τις στάσεις τώρα!!......Ετσι να σε γαμάω? Σ' αρέσει αγόρι μου, σ' αρέσει πουτάνα, καργιόλα ξεσκισμένη? Γύρνα!!"
Τώρα με ήθελε ανάσκελα Γλώσσα.
Της είπα να μου πιάνει τα πόδια : "Οπως κάνουν οι άντρες και σας ξεκωλιάζουνε" Κουλ
Το έκανε , μάλιστα τα έσπρωχνε και πίσω έτσι ώστε να με ανοίγει καλύτερα Γλώσσα , ενώ το μικρό χρονικό διάστημα που με γάμησε σε κείνη την στάση , μπορεί να μην ένιωθα καλά την διαδρομή του στραπόν στο κώλο μου Λύπη , έβλεπα όμως πως έκανε καλά πιασίματα στους αστραγάλους μου ελέγχοντας τα ανοίγματά μου Γλώσσα , ενώ κάποια στιγμή κρατούσε τα σηκωμένα πόδια μου κάνοντας τα χέρια της κύκλο , γύρω τους ΓλώσσαΓλώσσα.
"Γύρνα!!"
"Δεν σε βολεύει η στάση" , πέταξα την καύτρα μου Μεγάλο χαμόγελο
"Ε, είμαι λίγο κοντούλα, αλλά μην ανησυχείς, σε ξεσκίζω άνετα!!" , μου αντιγύρισε Ναι!
"Είσαι ο γαμιάς μου...." , συμπλήρωσα και επανήρθα ξανά στα τέσσερα Γλώσσα.
"Είμαι η γαμιόλα σου, που θα σε γαμήσει!! Ετσι....Μμμ....Θέλεις να σε τραβάω και βίντεο πουτάνα?" Money Mouth
Αυτό που εκτίμησα ιδιαίτερα ήταν που συχνά μου έβαζε λιπαντικό (και κωλοδάχτυλο μαζί) Ματάκι. Κάθε φορά που αλλάζαμε στάση αλλά και ενδιάμεσα Ματάκι. Αυτό όπως έχω ξαναπεί είναι καλό , γιατί ο κώλος δεν είναι μουνί και θέλει περισσότερη λίπανση Γερο-μύστης.
"Α, ναι..." Γλώσσα
"Θες να σε τραβήξω βιντεο με το κινητό μου?" Money Mouth
"Αχ, ναι....." Γλώσσα
"Ε, ξεσκισμένη? Λέγε μωρή!!"
"ναι θέλω...." Γλώσσα
"Ωραία, να φωνάξω να φέρουν το τηλέφωνο?" Money Mouth
"Α, όχι!! Χαχα"
"Γιατί πουτάνα; (μου έριξε μία στον κώλο Γλώσσα) Θα σε τιμωρήσω τώρα! (και άλλη μία! Γλώσσα) Για αυτό το όχι που είπες θα σε γαμήσω!! Το κατάλαβες? Θα σε γαμάω και θα σε δέρνω!! (και άλλη ανάστροφη! Γλώσσα) Θα γίνεις η σκλάβα μου!! Η σκλάβα του κρεβατιού μου, το καταλαβες μωρή παλιοψώλα?"
"Αχ, ναι....." Γλώσσα
"Ε, ψώλα, το κατάλαβες?"
"ναι..... Αχ!!" Γλώσσα
Μου έριχνε στον κώλο αβέρτα. Αραγε ακουγοταν έξω? Γιατί μιλούσε και δυνατά...... Ντροπή
"Σ' αρέσει να σε γαμάνε?"
"ναι......" Γλώσσα
"Γυναίκες?"
"ναι" Γλώσσα
"Οι άντρες σ' αρέσει να σε γαμάνε?"
"Οχι" Θυμός
"Θα σε γαμάω εγώ τότε, το κατάλαβες παλιοψώλα?"
Αν ένιωθα καλά την διαδρομή θα επιχειρούσα να χύσω κατά την διάρκεια του γαμισιού Κατσικογάμης, ομως επειδή έβλεπα πως δεν το πολυείχε το μέσα-έξω προτίμησα να τελειώσω με τον συνηθησμένο μου τρόπο της υποβοηθούμενης μαλακίας Μαλακία. Της είπα να μου βάλει μιά καπότα (έτσι ώστε να μην γίνω μουνί) , να ξαπλώσει δίπλα μου και να αρχίσει να με γλύφει όσο εγώ θα την παίζω Γλώσσα.
Συμφώνησε και καθώς ξάπλωνε δίπλα μου έβαζε τον πούτσο του στραπόν στο μπούτι μου λέγοντας : "Ετσι , να νιώθεις και την πούτσα μου εδώ"
"Αχ, ναι έτσι....." Γλώσσα
"Ψ'ώλα, πουτάνα!!"
Και με αυτά , μου έδωσε μέχρι και γλωσσοφιλάκια!!..... Ναι!
"Είμαι ξεφτιλησμένος" παραδέχτηκα με το που έχυσα Γλώσσα
"Ξεφτιλησμένη πουτάνα είσαι, καργιόλα, η δικιά μου η καργιόλα!!"
"Αχ , ναι...." Γλώσσα
"Σ' αρέσει που σε γάμησα? Σε γάμησα όμορφα? Χωρίς να σε πονέσω, να το ευχαριστηθείς?"
"Είσαι και όμορφο κορίτσι...." Μεγάλο χαμόγελο
"Ναι, αλλά είμαι ανώμαλη!!" Ναι!
"Δεν μου λες, περισότερο σε γαμάνε ή τους γαμάς?"
"Τους γαμάω!!"
Αργότερα καθώς ετοιμαζόμουν , λίγο πριν φύγω , την άκουσα να παρουσιάζεται στο σαλόνι λέγοντα΄ς το πρόγραμμά της. Χαμογέλασα όταν την άκουσα να προσθέτει και την υπηρεσία του αυταρχικού Ναι!. Επίσης να τονίζει πως φιλιά δεν κάνει. Αρα τα γλωσσοφιλα δεν παίζουν για όλους Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Κρυσταλλία-Ιωάννα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ILIAS1339, perseas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2016
Απολαυση οι κριτικες σου
Ν
νώντας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1