Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 12.45 . Μπήκα στον οίκο και η υπηρεσία μου είπε ότι δουλεύουν δυο κοπέλες η Φωτεινή που είναι στο δωμάτιο και η Ειρήνη . Μετά απο λίγο βγήκε στο σαλόνι μια μελαχρινή μίλφ με λεπτό ωραίο κορμί ,1,5άρι βυζί , έχει και τατού στην δεξιά ωμοπλάτη . Δεν πολυασχολήθηκε με το σαλονάρισμα αλλά στα ρώσικα κάτι έλεγε στην υπηρεσία , δεν κατάλαβα τίποτα αλλά απο το αγουροξυπνημένο ύφος της και την λέξη φραπέ μάλλον της έλεγε να παραγγείλουν καφέ.

Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο για να την δοκιμάσω. Φρεσκαρίστηκα , προσάρμοσα τον ανεμιστήρα να στέλνει αέρα προς την μεριά του κρεβατιού και την περίμενα. Μετά απο μερικά λεπτά ήρθε στο δωμάτιο . Φαινόταν ξενυχτισμένη και χωρίς διάθεση για πολλά πολλά . Μιλάει λίγα ελληνικά λίγα αγγλικά και έτσι μπορούσαμε να συνεννοηθούμε κάπως.

Αργά αργά και χωρίς να βιάζεται καθόλου έβγαλε τα εσώρουχα της και τα ακούμπησε στο κρεβάτι .Ξάπλωσε δίπλα μου , αρχίσαμε να χαϊδευόμαστε ανταλλάξαμε και κάποια πεταχτά φιλιά(όπου μύριζε αλκοόλ η ανάσα της) , της έτριβα το μουνάκι και ήταν δεκτική σε αυτό.

Με την βαριά φωνή της με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Με μωρομάντιλο με σκούπισε και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της αρκετά καλή αν και λίγο μονότονη αλλά οκ . Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση της είπα να ανέβει απο πάνω , δυσανασχέτησε λίγο αλλά το έκανε , δεν είχε κάποια συμμετοχή και την ανεβοκατέβαζα εγώ με τα χέρια μου. Αλλαγή στάσης στα τέσσερα , καλό στήσιμο αλλά πρέπει να ήταν τόσο κουρασμένη/ξενυχτισμένη που όταν άρχισα να την γαμάω πιο δυνατά σε μία σπρωξιά έφυγε μπροστά... άρχισε να γελάει , της είπα ότι δεν θέλω άλλο σεξ και να μου πάρει πίπα να χύσω στα βυζιά της .

Ξάπλωσα , μου έβγαλε το προφυλακτικό , μου έγλυψε λίγο τον πούτσο και μετά παίζοντας τον με το χέρι της τον έστρεψε προς τα βυζάκια της όπου μετά απο λίγο έχυσα σε αυτά. Σηκώθηκε πλύθηκε και φεύγοντας μου είπε ότι πρέπει να της δοκιμάσω σε παρτούζα με την Φωτεινή κάποια μέρα. Ναι οκ απάντησα...

Στο δωμάτιο έκατσα δέκα λεπτά και ήταν μία κατάθεση απλά ξεφόρτωμα που γρήγορα θα ξεχαστεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.030
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού