Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156359
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βανεσσα ομορφο,νεαρο,ξανθο κοριτσι το πολυ μεχρι 25 χρονων...λεει οτι ειναι απο Ιταλια αρα το πιθανοτερο ειναι οτι ειναι Ρουμανα.Ψηλη και αδυνατη με αναλογιες μοντελου,πολυ μικρο βυζακι και ωραιο αφρατο πεταχτο κωλαρακι.Γενικα μ'αρεσε πολυ το στυλ της και γι'αυτο μπηκα εντελως στην τυχη και μου βγηκε πολυ καλη ενω δε το περιμενα.

Λιγα ελληνικα αλλα οσα χρειαζονται για να συννενοηθουμε,αφου ειπαμε τα εισαγωγικα και τις γνωριμιες σε ζεστο κλιμα περασαμε στο κυριως θεμα...
Ηταν και αργα τη νυχτα και ειπα ας μη το παω επιθετικα ας δω τι θα κανει απο μονη της...οποτε γδυθηκε στα ορθια αλλα δε της την επεσα απο πισω οπως συνηθιζω αλλα την αφησα να ξαπλωσει στο κρεβατι Γλώσσα
Καναμε αγκαλιτσες και ζουζουνιες,πολυ ωραια η αισθηση του κορμιου της πανω μου με πολυ τρυφερο δερμα,ρουφηξα τα βυζακια της,φιλακια στο λαιμο...αυτη μου επαιζε χαλαρα τον πουτσο που γρηγορα εγινε καγκελο κι εγω επαιζα με το μουνακι της.
Την ξαπλωσα και μπρουμυτα για να δαγκωσω αυτο το τρυφερο κωλι και χαζογελουσε και ανοιγωντας τα κωλομαγουλα παρατηρησα οτι ειχε και τριχωτη κωλοτρυπιδα που εμενα προσωπικα μ'αρεσει.Εριξα ενα πρωτο γλειψιμο το οποιο ευχαριστηθηκε πολυ και μετα με ξαπλωσε αυτη για πιπα

Πολυ ωραια πιπα με βαθος και ρυθμο στο σωστο τεμπο,τον επαιζε και λιγο πανω κατω και δε τον εβγαζε καθολου απο το στομα κρατωντας με ολη την ωρα καγκελο.Αυτες οι μικρες συνηθως δε το΄χουν με την πιπα αλλα μ'αυτην το ευχαριστηθηκα.Δεν εγλειψε αρχιδια ομως
Μετα γυρισε και σε 69 και ηθελε να βλεπει και στον καθρεφτη ενω εγω την εγλειφα με μανια τον κωλο και το μουνακι της οπου ειχε καυλωσει για τα καλα.
Ετσι οπως ηταν την εσπρωξα και λιγο προς τον πουτσο μου για το καθιερωμενο πουτσοτριψιμο το οποιο δεχτηκε μεχρι καποιον βαθμο

Πρωτη σταση αυτη απο πανω αφου εβαλε μπολικο τζελ αλλα τελικα το χρειαζοτανε γιατι εχει πολυ στενο μουνακι.Κουνηθηκε καλα και τον επαιρνε ολον μεσα πανω κατω και με τα χερια της με χαϊδευε στο στηθος και τα μουτρα ενω εγω την ειχα πιασει σφιχτα απο τα κωλομερια.Στιγμιαια εσκυβε και εντελως πανω μου οπου τη ρουφουσα τα βυζια και το λαιμο σα να μου το ζητουσε δηλαδη.
Σε καποια φαση κουραστκε οποτε την εβαλα απο κατω και βυθιστηκα στην αγκαλια της για πολυ ωρα,τη γαμησα αργα και τρυφερα αλλα οσο περνουσε η ωρα το μωρο καυλωσε πολυ,δε βιαζοταν και καθολου οποτε λεω εδω σε εχω πουλακι μου Μεγάλο χαμόγελο...ανεβασα ταχυτητα και τη σφυροκοπησα για λιγο ωσπου ενιωσα μια εντονη υγρασια στ'αρχιδια μου και μου ζητησε να κοψω για λιγο οπου διαπιστωσα οτι τα ποδια της ετρεμαν με σπασμους.
Συνεχισα λιγο ακομα πιο χαλαρα να σπρωχνω και οταν κοντευα να χυσω επεσα ολοκληρος πανω της,περασα τα χερια μου απο κατω της την εσφιξα και εχυσα με δυνατες κραυγες μες την τρυφερη αγκαλια της.Πραγματικα ευχαριστηθηκα...
Λιγο μπλα μπλα ακομα μεχρι να πλυθουμε να ντυθουμε κλπ,γενικα ειναι επικοινωνιακη και αποχωρησε...

Συμπερασμα...αυτο ηταν εντελως κασκαντεριλικι σε προσωρημενη ωρα και χωρις να εχω και πολλα κεφια και μου βγηκε σχεδον τελειο.Τρυφερο πλασμα,καλο παιδι με γνωσεις στο σεξ παρα το νεαρο της ηλικιας,πολυ χαλαρη με το χρονο και με εμφανη διαθεση να φυγεις ικανοποιημενος.Δε μπορω να βρω κατι αρνητικο οποτε την προτεινω σε ολους και νομιζω κι εγω συντομα θα ξαναπαω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.316
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kassler, Veros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού