Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μιας και στο δωμάτιο μπήκα χωρις να ζητήσω αυταρχικό , που ούτος η άλλος δεν ανακοινώθηκε στο σαλόνι , όταν εκείνη μπήκε αργότερα και είδε το στραπόν έτοιμο δίπλα μου αμέσως της υπενθύμισα τι μου είχε πει την προηγούμενη φορά που είχα περάσει από το μπουρδέλο ( Τότε, κάνοντας να φύγω με είχε κυττάξει με νόημα και μου είχε πει πως έκανε και αυταρχικό Χαμόγελο).
Συμφώνησε και αμέσως έφυγε για να φε΄ρει άλλο ένα προφυλακτικό.
Οταν επέστρεψε την ρώτησα εάν το μαγαζί έχει στραπόν. Μου είπε πως είχε μόνο δονητή.
Βγάζοντας την φουστίτσα της , μόνη της έδεσε το στραπόν στην μέση της Ναι!.
Η Μαρίνα είναι μια ασχημούλα ρωσίδα με σκούρα δόντια και μαύρο μαλλί , με μικρα βυζιά (δεν έβγαλε σουτιέν) , αδύνατη αλλά με λίγη κοιλίτσα μπροστά.
Οση ώρα ετοιμαζόταν εγώ είχα γυρίσει μπρούμητα και τριβόμουν αργά στο σεντόνι Μεγάλο χαμόγελο.
Μου είπε να γυρίσω για να μου βάλει (με το στόμα) την καπότα (καλή σκέψη αυτή , έτσι ώστε όταν χύσω να μην γίνω μουνί αλλά ούτε να φύγουν τα χύσια στο σεντόνι) . Την άλλη την έβαλε στο δεκαπεντάρι Ντοκ Τζόνσον μου.
΄Στην συνέχεια πήρε το μπουκαλάκι με το τζελ που είχε φέρει και εγώ γύρισα στα 4.
"Αχ, τι δροσιά!" , είπα καθώς την ένιωθα να μου αλήφει την κωλοτρυπίδα Γλώσσα
"Είναι κρέμα πολύ καλή!" , με πληροφόρισε
Της είπα πως δεν είμαι ξεκωλιάρης ( Σχεδόν πάντα το τονίζω μιας και φοβάμαι μήπως μου τον χώσουν απότομα Λύπη)
"Εντάξει μωρό μου, σου είπα εγώ κάτι; χαχα...." , γέλασε .
Ξεκίνησε προσεκτικά προσπαθώντας να παραβιάσει τον σφινγκήρα μου.
"Μη σφίγγεσαι!" , μου είπε καθώς δυσκολευόταν να μπει.
Από τον μεγάλο καθρέφτη παρακολουθούσα την προσπάθειά της. Με το ένα της χέρι κρατούσε τον πούτσο και με το άλλο το κωλομέρι μου. Κάποια στιγμή τον έβαλε Ναι!.
Αρχισε απλά να κουνιέται (δεν γαμούσε , παρά πήγαινε μπρος πίσω την μέση της χωρίς να μπαινοβγαίνει το πούτσος στον κώλο μου Λύπη). Της είπα να το κάνει έτσι ώστε να νιώθω την διαδρομή του μέσα μου. Πράγματι ύστερα από λίγο με γαμούσε καλύτερα και ύστερα από άλλο λίγο ακόμα καλύτερα!! (Μπαινόβγαινε ωραία χρησιμοποιώντας την μέση της και όχι ολόκληρο το κορμί της , κρατώντας με γερά από τον κώλο , ενώ έκανε και αυξομειώσεις ρυθμού με κάποιες στιγμές να με γαμάει δυνατά Γλώσσα). Τότε την παρότρυνα να αρχίσει τα κωλοχάστουκα Γλώσσα.
" Σ' αρέσει μωρό μου, πως σε γαμάω;" , την άκουσα , ανάμεσα στα σιγανά βογκιτά μου , να μουλέει ενώ άρχιζε να χτυπάει με την παλάμη της τα κωλομέρια μου Γλώσσα.
Καλά , μιλάμε πως εάν ήταν κάποιος έξω θα νόμιζε πως η μύστης μέσα την καραξεσκίζει την Μαρίνα! Που να ήξερε!..... Κατσικογάμης
Μου άρεσε που διόρθωνε την στάση της (έτσι ώστε να έχει καλύτερη επαφή μαζί μου) πριν ξεκινήσει μία σειρά από δυνατές στραπονιές Γλώσσα.
"ΩΡαία με γαμάς...." , της είπα σιγανά (όχι τίποτε άλλο , φοβόμουν μην γίνω και ρεζίλι στους έξω.... Μεγάλο χαμόγελο)
"Οτι μου κάνουν θα σου κάνω!"
Η απάντησή της με καβλωσε έτι παιρετέρω Ναι!Ναι!.
"Σαν άντρας γαμάς!" , συνέχισα καθώς εκείνη βρισκόταν σε ένα κρεσέντο στραπονιών
"ΕΤσι πρέπει!" , παραδέχτηκε και άρχισε να με χτυπάει δυνατά στο ίδιο κωλομέρι , καθώς με γαμούσε , αναγκάζοντάς με να βάλω το χέρι μου ανάμεσα για να σταματήσει γιατί ο πόνος γινόταν αφόρητος Λύπη. Τότε εκείνη συνέχισε στο άλλο Γλώσσα.
Επίσης ήταν μεγάλη καβλα , έτσι όπως με γαμούσε , που κάποια στιγμή ξάπλωσε στην πλάτη μου, με αγκάλιασε στο ύψος του στήθους , έφερε το πρόσωπό της λίγα εκατοστά από τον αυχένα μου και συνέχισε το γαμήσι μου με κάτι δυνατές στραπονιές αυτή τη φορά τσιμπώντας μου ταυτόχρονα τις ρώγες ΓλώσσαΓλώσσα.
Κάποια στιγμή έκανα να σηκωθώ , από την στάση με την μούρη μου μεσα στο μαξιλάρι που βρισκόμουν , και αμέσως ένιωσα το χέρι της στην πλάτη μου να με σπρώχνει πάλι κάτω λέγοντάς μου : "χαμήλωσε!".
Πραγματικά έλεγχε το γαμήσι μου Γλώσσα.
Την περοσσότερη ώρα με γάμησε στα 4.
Από μόνος μου της ζήτησα να γυρίζω ανάσκελα.
Στην αρχή με γαμούσε χωρίς να με ακουμπάει , γονατιστή , ενώ εγώ έπιανα τα πόδια μου, δίνοντάς μου και καμιά στο κωλομέρι. Οταν κάποια στιγμή ακούμπησα τα πόδια μου στους ώμους της το δέχτηκε, δεν τα έπιασε όμως έτσι ώστε να με σταθεροποιήσει για να με γαμίσει πιο δυνατά Λύπη. Επίσης της ζήτησα να γύρει προς τα εμένα , διπλώνοντάς με στα δύο , και να με γαμήσει έτσι. Το έκανε χωρίς να περάσει τα χέρια της πίσω από τα πόδια μου και άρα χωρίς να με διπλώσει Λύπη, αλλά με γαμούσε καλά Γλώσσα οπότε άρχισα τα "αχ".
"Τι έπαθες μωρή, ε;" , ήταν η αντίδρασή της δίνοντάς μου και μία στον κώλο Ναι!.
Την διέκοψα λίγο αργότερα να να της πω πως θα ήθελα να με γλέιψει και εγώ να χύσω τραβώντας μαλακία Γλώσσα.
Εβγαλε το στραπόν και μου είπε πως έπρεπε να βιαστούμε γιατί περίμεναν δύο πελάτες.
Παρόλα αυτά μου έγλυψε ωραία τις ρώγες εναλλάξ, ενώ δεν μου αρνήθκε και λίγα γλωσσόφιλα , όπως και λαιμόφιλα Γλώσσα.
Δεν άργησα να χύσω , ευτυχώς μέσα στην καπότα και όχι πάνω μου!!..... Ναι!
"Στο θέατρο έπρεπε να παιζα!" , χαρητολόγησε καθώς σηκωνόταν
"Ησουν πολύ καλή!" παραδέχτηκα.
"Καλό;" , ξαναρώτησε
"Πολύ καλό! " , επανάλαβα
"Δεν το περίμενες, ε; "
"Περισσότερο γαμάς ή σε γαμάνε; "
"Γαμάω"
"Ασε ρε!" , αντέδρασα.
"Ναι αλήθεια είναι , και το πληρώνουνε 20 ευρώ. Αυτό πάει 20." , μου αποκάλυψε Money Mouth.
Δεν μου είπε πως την επόμενη φορά θα μου ζητήσει 20 , αλλά όπως και νά χει , αφού ο ανταγωνισμός στην περιοχή χρεώνει 10 , δεν πρόκειται να της δώσω εικοσάρικο κι ας είναι πολύ καλή σε αυτό που κάνει. Ελπίζω να μην έχω καμιά δυσάρεστη έκπληξη την επόμενη φορά γιατί πραγματικά θέλω να γίνω πελάτης της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, fouxter, pepermint και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2016
Έγραψες το καλύτερο..!
Της είπα πως δεν είμαι ξεκωλιάρης ( Σχεδόν πάντα το τονίζω μιας και φοβάμαι μήπως μου τον χώσουν απότομα Sad)

Δηλαδή τι εισαι...;; Χμμμ; Money Mouth

Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
07 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχαχα!!.......εντάξει νάυαρχε μου , με την έννοια του σεξουαλικά υπερδραστήριου στραπονάκια θα μπορούσες να πεις πως είμαι ένας ξεκωλιάρης , αλλά εγώ το εννοούσα αλλιώς (το εξηγώ στην παρένθεση ) Εννοούσα πως η κωλοτρυπίδα μου δεν είναι ξεχυλωμένη έτσι ώστε κάποια να την κουραβάλει με την μία. Θέλει πρώτα μία προεργασία μέχρι να προσαρμοστέι στην διάμετρο , κυρίως , αλλά και στο μήκος του εκάστοτε στραπόν ή τρανσέξουαλ πούτσου Μεγάλο χαμόγελο. Οπότε όταν βλέπω κάποια με άγριες διαθέσεις , της το τονίζω Ματάκι.
G
Guino
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2