Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 491054
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία επίσκεψης ενδεικτική, η συνάντηση έγινε περίπου πριν 20 μέρες.

Το μαγαζί στο μέσο όρο των καλών Αθηναϊκών Studio.

Η Άντζελα είναι Ελληνίδα, γνωστή στο μέσο στουντιάκια, παλιά καραβάνα, χωρίς να είμαι καλός στις ηλικίες νομίζω γύρω στα 30 ίσως πιο κάτω. Εμφάνιση στο μέσο όρο, δεν πέφτεις και ξερός αλλά είναι μια γυναίκα που θα την κοιτάξεις το βράδυ στο δρόμο.

Πολύ κοινωνική και χαλαρή, σε κάνει να νιώθεις άνετα, χωρίς κολλήματα «μη εδώ» «όχι εκεί», δεν συμβαίνει το ίδιο όμως και με τα φιλιά, τα οποία αποφεύγει.

Προκαταρκτικά αρκετά και σε χρόνο και σε ποιότητα, στοματικό από τα καλύτερα με βάθος και εμπειρία.Στο κυρίως πιάτο δοκίμασα στα τέσσερα και ιεραποστολικό. Είναι χαλαρή δεν σε αγχώνει, αντέχει το σφυροκόπημα με άνεση και γενικά έχει όλα τα χαρακτηριστικά που συνθέτουν την έμπειρη επαγγελματία. Τώρα αν θα γίνει στανταράκι κάποιου εξαρτάται και από την χημεία.

Λιγο social για το τέλος και αποχώρηση σε εξαιρετικό κλίμα.

Προτείνεται: Σε όσους δεν έχουν χρόνο για χάσιμο, επεξηγήσεις, οριοθετήσεις και ζητούν την επαγγελματία που ξέρει το παιχνίδι.

Δεν προτείνεται: Σε αγαπούληδες που ψάχνουν συναισθηματική κάλυψη και ψυχολογική υποστήριξη. Το μαγαζί προσφέρει μόνο sex.

Αυτή ήταν η δική μου εμπειρία με την Άντζελα και το Studio Λ. Αθηνων 318. Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι και εσείς θα έχετε την ίδια εμπειρία σε τυχόν επίσκεψη σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
lsh
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
81
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, numpas, Manager69 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού