Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Στριπτιτζάδικα 54410
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η επίσκεψη έλαβε χώρα πριν από 2,5 εβδομάδες αλλά τώρα βρήκα καιρό να γράψω για αυτήν !!

Το τέλος μιας δύσκολης επαγγελματικά μέρας με βρήκε σε ένα επαγγελματικό δείπνο με συνεργάτη από το εξωτερικό στο εστιατόριο Αλάτσι δίπλα στο Χίλτον.

Ο Αμερικανός συνεργάτης αν και γηραιός μου φαινόταν αρκετά τσαχπίνης μια και το ματάκι του στο εστιατόριο έπαιζε με κάποιες ωραίες υπάρξεις που έβλεπε γύρω του !!!
Επειδή σε αυτό που το νικ μου υπαινίσσεται είμαι αρκετά καλός ( φίλοι μου το κόλλησαν αυτό το παρατσούκλι ) το έβλεπα το πράγμα, ότι θα είχα συνέχεια και ότι τη στάνταρτ γκόμενα μου που με περίμενε στο σπίτι θα την έστηνα, και θα είχα ψαλτήρι το επόμενο πρωί.

Με τη πληρωμή λοιπόν του λογαριασμού ο Αμερικάνος μου την έριξε. Ελεύθερη μετάφραση στα ελληνικά, '' Γιατί δεν πάμε σε ένα ωραίο μέρος με ladies να χαλαρώσουμε ?? '' Απέχω πάρα πολύ από το να το παίξω παρθένα, αλλά πραγματικά δεν είχα όρεξη εκείνο το βράδυ για περεταίρω.

Σκέφτηκα λοιπόν, με κριτήριο πως θα ξεμπλέξω γρήγορα μπας και γλυτώσω το ψαλτήρι, πιο είναι το πιο κοντινό στριπτιζάδικο ?? Και στα 70 μέτρα από το εστιατόριο ακριβώς δίπλα στο Χίλτον βρισκόταν το limbido !! Σε τρια λεπτά κατεβαίναμε τη σκάλα της εισόδου που οδηγούσε στον υπόγειο χώρο όπου το συγκεκριμένο μαγαζί βρίσκεται.

Ο ευγενέστατος σερβιτόρος μας οδήγησε σε ένα τραπέζι κοντά στη πίστα.
Ο χώρος αν και σε τετραγωνικά είναι μέτριος είναι καλά διαρυθμισμένος, μακρόστενος
και με καλή θέα προς την πίστα από σχεδόν παντού. Επίσης επειδή μάλλον είναι καινούργιος χώρος, αν και υπόγειο ο εξαερισμός ήταν πολύ καλός. Ουσιαστικά ξεχνούσες μετά από λίγο ότι βρίσκεσαι σε υπόγειο !!!

Οι πελάτες λίγοι !!! Ηταν ζήτημα αν ήμασταν σύνολο 10-12 άντρες στο μαγαζί συν μια γυναίκα σε μια παρέα που μου κίνησε τη περιέργεια να μάθω τι έκανε εκεί. Οι κοπέλες μετά μου εξήγησαν, αλλά το θέμα μας δεν είναι αυτό !!

Οι κοπέλες αρκετές και όμορφες !!! Κάποιες από αυτές τις ήξερα από το Μούσες το οποίο μαγαζί είναι μάλλον κοινής ιδιοκτησίας με το libido και προφανώς μοιράζονται το ρόστερ.

Οι χοροί στα 5 ευρώ. Αλλά οι κοπέλες είτε εξ' αρχής είτε λίγο μετά την έναρξη του χορού σε ρώταγαν αμέσως ''Να κάνουμε ένα χορό των 10 ευρώ καλύτερα ??'' Ηταν προφανές ότι το τάληρο το θεωρούσαν ευτελές ποσό για την υπηρεσία του χορού που έδιναν. Προσωπικά, και υπό την προυπόθεση βέβαια ότι ο χορός είναι καλός θα συμφωνήσω μαζί τους παρόλο που είμαι σίγουρος ότι πολλοί φίλοι στο site θα διαφωνούσαν.

Απόπειρα καταγραφής του ρόστερ:

Ρίτα. Η Ελληνίδα στρίπερ που χαίρεσαι να συζητάς μαζί της !!!

Νάντια. Ξανθιά ρουμάνα με λεπτό κορμί και παρά ταύτα αξιοπρεπές για το σωματότυπό της βυζί. Πολύ καλός χορός !!

Χριστίνα. Ελληνίδα στρίπερ με ωραίο αθλητικό σώμα. Περισσότερο ''αθλητική'' παρά ''σαγηνευτική'' στο χορό. Κίτρινη κάρτα όμως γιατί ''δάγκωσε'' τον φιλοξενούμενό μου με ποτό των 20 την ώρα που εγώ απολάμβανα ένα χορό με την ΧΧΧΧ. Παρόλο που του είπα να μην δεχθεί τίποτα όσο λείπω !! Οι μαλακίες πληρώνονται !!!

Μικαέλα. Μελαχρινό ιδιαίτερα πρόσχαρο ρουμανάκι με το οποίο χαίρεσαι να καβλαντίζεις ενώ το έχεις στα γόνατα. Χωρίς να είναι ξεπέτα, ο ρυθμός της στο χορό είναι λίγο πιο γρήγορος από ότι χρειάζεται.

Σύλβια. Παλιά μου γνώριμη (απο το Μούσες ) κοντούλα ( για ρωσίδα) , μίλφ με πολύ ωραίο σώμα και καταπληκτικά πραγματικά τυρκουάζ μάτια. Μόνο κάτι βαρεμένοι σαν και εμένα πάνε σε στριπτιζάδικα και κάθονται και κοιτάζουν τις στριπτιζούδες στα μάτια. Αν όμως το έχεις το μικρόβιο δεν σου φεύγει. Οι τύπισες όμως σαν επαγγελματίες το καταλαβαίνουν και τους αρέσει !!!

Μαγδαλένα, μελαχρινή κοντή ρουμάνα όλο τσαχπινιά με ωραίο σώμα και σιλικονάτο τριάρι στήθος

Μποζένα, ξανθιά ρουμάνα ( αν θυμαμαι καλά ) με πολύ καλό σωματότυπο. Αδύνατη αλλά με ωραίες καμπύλες και σφιχτό παρά την ηλικία της σώμα. Για λάτρεις των milf.

Αναμπελ, η ομορφότερη γυναίκα του καταστήματος κατά την άποψή μου. Μελαχρινή με άψογο σώμα και ωραία αισθησιακή κίνηση τόσο στον σωλήνα όσο και στους ατομικούς χορούς !!!

Λάιλα, λίγο αδύνατη για τα γούστα μου κοπέλα ,αλλά μακράν η πιο καλή στους χορούς κοπέλα. Η αισθησιακή της κίνηση μόνο σε επαγγελματίες χορεύτριες συνανατάται. Χαίρεσαι να την βλέπεις στον στύλο, και αρκετά καλή αλλά όχι εφάμιλη απόδοση και στους ατομικούς χορούς.

Νικόλ, Ομορφη τόσο στο πρόσωπο όσο και στο σώμα ρουμάνα με ίσια καστανόξανθα μακριά μαλλία. Οχι η καλύτερη επιλογή στους χορούς !!

''Ας κρατήσουν οι χοροί'' λέει το γνωστό τραγούδι του Σαββόπουλου, και παρόλο που ο ξένος φιλοξενούμενός μου δεν ξέρει το σχετικό τραγούδι, το έκανε πράξη, ''χορεύοντας'' ασταμάτητα με τους ''λύκους'', σε σημείο που χρειαζόταν πολλές φορές να επεμβαίνω όταν καταλάβαινα ότι το πράγμα ξέφευγε. SMS στη γκόμενα που έβλεπε τηλεόραση στο σπίτι ότι έμπλεξα και θα αργήσω, και απόλαυση της φάσης !!

Εκπληκτος ο Αμερικανός διαπίστωνε ότι μπορούσε να ''χουφτώσει'' όσο ήθελε μια και στη πλειοψηφία των σχετικών μαγαζιών σε πολλά states στη χώρα του ( όπου έχω ζήσει αρκετό καιρό ) το χούφτωμα δεν επιτρέπεται !!!

Μετά από αρκετά κεράσματα, και πολλούς χορούς είχε έρθει η ώρα του πριβέ. Ηξερα πολύ καλά με πια κοπέλα θα πάω πριβέ γιατί είχα προθύστερη εξαιρετική εμπειρία μαζί της. Την ήξερα καλά και από παλιά από το Μούσες πίσω από το συγκεκριμένο παραβάν του οποίου είχα βιώσει πολύ καλτ καταστάσεις μαζί της. Ως παλιά ''πουτάνα'' σε αυτά τα μέρη αρχικά την αγνόησα φωνάζοντας άλλες κοπέλες για εμένα και τον φιλοξενούμενό μου. Παράλληλα ''απολάμβανα'' την επιτηδευμένη της προσπάθειά της να μου κάνει γνωστή τη παρουσία της είτε καθήμενη σε κοντινά τραπέζια είτε μέσω του χορού της στην πίστα !! Η ίντριγκα είναι ένα κορυφαίο αφροδισιακό αν κάποιος κατανοήσει τη δύναμή της και μάθει συν το χρόνω να την χειρίζεται σωστά !! Οταν έκρινα σκόπιμο ζήτησα απο τον εξυπηρετικότατο σερβιτόρο να μου την φωνάξει.
Κέρασμα ποτού !! ''Προσεχτικό'' άκουσμα των παραπόνων της ότι την ξέχασα και δεν την φώνα ξα από την αρχή κλπ κλπ Απάντησα, ''Μωρό μου μια γυναίκα σαν και εσένα είναι αδύνατον ένας άντρας να την ξεχάσει'', Χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, χαχανίσματα, μαλακιούλες, και βουρ για το πριβέ !!

Ζήτησα και από τον φιλοξενούμενο μου να διαλέξει και εκείνος την Μαγδαλένα. Μεταφερθήκαμε λοιπόν στο πίσω μέρος του μαγαζιού ( αριστερά όπως μπαίνεις ) και πήραμε από ένα πριβέ. Ενα παραβάν στο συγκεκριμένο χώρο ανάλογο με αυτό που έχει στο Μούσσες είναι απαραίτητο, και το θεωρώ μεγάλη παράλειψη του μαγαζιού !! Σε αυτό είναι φάουλ και το επισημαίνω σαν σημείο βελτίωσης !!!

Το πριβέ της δικιάς μου είναι τα πάντα όλα. Ξέρει να με στέλνει άπατο !!!

Μετά το τέλος επέστρεψα στο τραπέζι που καθόμασταν και είδα ότι ο φιλοξενούμενος αργούσε. Κατάλαβα τι είχε γίνει αλλά ήταν αργά για να κάνω κάτι. Η τύπισα του ζήτησε και πήρε και δεύτερο πριβέ, παρόλο που του είχα επιστήσει τη προσοχή από πρίν. Ουσιαστικά έκανε το απλό πριβέ, σουπερ πριβέ στο κατοστάρικο. Μετά απο 15 περίπου λεπτά γύρισε στο τραπέζι αναμαλλιασμένος με τα πουκάμισα έξω και σχεδόν έρποντας, αλλά με ένα χαμόγελο ευδαιμονίας μέχρι τα αυτιά !! Αφήνω το σχόλιο στα Αμερικάνικα μια και δύσκολα αποδίδεται ελληνικά, ''Man, that's a hellaf a place''. Του πήρε ένα πεντάλεπτο και το υπόλοιπο ουίσκι για να συνέλθει.

Συνολική ζημιά 390 ευρώ και για τους δύο μας. Μμμμ μεγάλο νούμερο ιδίως αυτήν την εποχή !! Ευτυχώς ένα σημαντικό μέρος καλύπτεται ως έξοδο ταξιδιού από τον φιλοξενούμενο μου!! Σκεφτόμουν συγκριτικά αν θα προτιμούσα να δώσω από 200 ευρώ σε δυο call girls η citytours ??? Την ίδια σκέψη είχα πάντα όταν πήγαινα σε τέτοια μέρη. Η απάντηση στην οποία σχεδόν πάντα κατέληγα είναι η ίδια. Υπάρχει λόγος που υπάρχουν αυτά τα μαγαζιά, κάποιες ανάγκες ικανοποιούν αλλιώς απλά η αγορά θα τα εξαφάνιζε !!!

Αλλο πράγμα το φιλέτο, και άλλο το ψάρι. Το καθένα έχει τη νοστιμιά του. Προφανώς σεξουαλικά με το citytour θα είχα ικανοποιηθεί παραπάνω, αν δεν είχα φάει φόλα,. Αλλά τη ''γευστική ποικιλία'' που μου έδωσαν οι 6 συνολικά κοπέλες, σε επίπεδο χορού πάντα, δεν θα την είχα. Ούτε θα είχα τη δυνατότητα να δοκιμάσω μια κοπέλα σε ένα χορό με ένα δεκάρικο και να την απορρίψω αν δεν μου άρεσε, με μικρό κόστος. Ούτε θα είχα την ιδιαίτερα ερεθιστική καλτίλα που αναδίδει αυτό που κάνεις με μια πολύ όμορφη γκόμενα στο πριβέ, ιδίως αν αυτή σε ξέρει από παλιά και σε ψιλογουστάρει ( σαν πελάτη πάντα, αλλά με υπόνοιες για περεταίρω που αφήνω προς μελλοντική διερεύνηση ).

Αναλόγως τα γούστα και την διάθεση λοιπόν. Και βέβαια, κάνοντας και την αυτοκριτική μου, για άλλη μια φορά διαπίστωσα τι μαλάκας που είμαι στη βάση του, ενώ είμαι κουρασμένος, ενώ θα είναι και η άλλη στο σπίτι, ενώ άστο καλύτερα, τελικά καταλήγω στο, τραβάτε με και ας κλαίω !!! Είμαι βέβαιος ότι θα καταλήξω ένας ελεεινός πορνόγερος πράγμα που δεν ξέρω ακόμη αν θα πρέπει να με χαροποιεί η να με στεναχωρεί. Το ψάχνω !!! Ομως βλέποντας απέναντι μου την έκφραση του φιλοξενούμενού μου στα 63 του χρόνια έπαιρνα ελπίδα για το μέλλον μου !!

Γύρισα κατά τις 3 και τέταρτο σπίτι. Βιαστικό άλλαγμα πουκάμισου μέσα στο αμάξι ( πάντα έχω εφεδρικό ), διότι στο σπίτι κοιμόταν η γκόμενά μου και από τα κραγιόν και τα αρώματα των κοριτσιών έχω στο παρελθόν μια φορά ( με άλλη γκόμενα ) προδοθεί. Οι γυναίκες τα ρούχα τα μυρίζουν σαν λαγωνικά και αναγνωρίζουν τα γυναικεία αρώματα μια ώρα δρόμο. Να το προσέχετε όλοι αυτό !!!

Ελπίζω να βοήθησα !!!
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.312
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HEY_YOU!, gagas, slaviani και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2016
Σινεμπουρδελιαρη Μυαλωνδιαβαστης η κοπελιτσα που πηρες για πριβε μηπως ειναι Μολδαβεζα ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1