Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 65 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Στόχος να παω με Έφη Κυριακή πρωι, αλλά ή ίδια έλειπε. Οπότε με μία σύντομη βόλτα δύο ήταν οι επιλογές, Ντονα και μία καινούργια στο βιλλα. Και ο κλήρος έπεσε στη Ντονα.
Πρώτη φορά σε αυτό το οικο και μπορώ να πω, πως βαρδαροφερνη αρκετά. Ή Ντονα έχει ένα αχλαδοτο σώμα και ήταν φιλική και για αυτό ενέδωσα. Αλλά ο τσατσος απαράδεκτος, δεν ήξερε τα προγράμματα, δεν ήθελε να πάρει τα λεφτά δηλαδή τα εκανε όλα ή κοπέλα και αυτός έλεγε μόνο ένα καλημέρα και αμφιβάλλω αν καθάριζε τα δωμάτια. Αλλά διόλου σημασία έχουν αυτά αν το κορίτσι κάνει δυνατό γαμηση. Άλλοι πελάτες δεν υπήρχαν οπότε ήρθε άμεσα. Ή Ντονα είναι μία γυναίκα με ωραιω σώμα με λίγα επιπλέον κιλά τα οποία δεν είναι αντί αισθησιακά, το αντίθετα μάλιστα την κολακεύουν. Μαυρομαλα με χαμογελαστό πρόσωπο αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Παω να κάνω παιχνίδι στα ορθια αλλά κάπως δεν μας βγαίνει, πάμε στο κρεβάτι και η τύπισσα με ρωτάει άκυρες μαλακιές, την απαντάω κοφτά για να τα προσπερασω. Δεν άφηνε φιλιά ούτε και δακτιλιασματα οπότε λέω θα σπασω τον πάγο με το γλείψιμο. Αλλά και εκεί τρώω ακυρο, κλειδώνει το μουνι της για να μην με αφήσει να γλειψω άνετα και κάθε λίγο και λιγάκι τραβιόταν.
Έπρεπε να είχα φύγει αλλά είμαι καθυστερημένος και έμεινα. Μιας και ήταν προ μιλφ λέω θα ξέρει να κάνει τουλάχιστον καλό τσιμπούκι, και εκεί αστόχησα. Πάει να κάνει τσιμπούκι και καλύπτει το κεφαλή της με τα μαλλιά της. Δεν βλέπω τίποτα, δεν νιώθω τίποτα και γενικά ή φάση είναι αλλού νταλου. Παω να πάρω τα μαλλιά από την φάτσα την και πετάγεται σαν σφεντόνα και μου λέει με ένα ύφος λες και την ειχα βρίσει την μάνα της γιατί το έκανα αυτό. Την εξηγώ και τι με απαντάει ή τυπισα; Λέει εγώ δεν μπορώ αλλιώς. Μιλάμε είχα μείνει κάγκελο, ή τύπισσα είναι μεγάλη περίπτωση γιατί αλλιώς δεν εξηγείτε. Αλλά το τέλειο δεν το είχα ζήση ακόμα, εντωμεταξύ με έχει κάνει τα αρχιδια κόσκινο με της βλακωδώς ερωτήσεις της, όπως αν είμαι όντος από την θεσσαλονικη γιατί δεν με είχε ξαναδεί, αν μήπως είμαι ποντιος (αν και δεν είμαι αυτή επέμενε όπως είμαι ή έχω ρίζες ποντιακές) και γιατί επέλεξα αυτήν και όχι κάποια άλλη. Μιλάμε για πολύ τρελή τύπισσα.
Την βάζω για ένα πισοκολιτο να τελειώσει το μαρτύριο αλλά λογάριαζα χωρίς τον ξενοδόχο. Στήνεται με την κολο χαμηλά και η πλάτη της να κάνει καμπούρα, προσπαθώ άδικα να την διορθώσω και με χίλια ζόρια κάτι γίνετε. Ξεκιναω χαλαρά και μετά από λίγο πάω να ανεβάσω στροφές και ΜΠΑΜ πετάγεται ξανά και μου λέει τι προσπαθώ να κάνω. Εντάξει εκεί λέω δεν πάει άλλο αυτή ή φαρσοκωμωδία και την λέω ντε φύγε γιατί δεν θα καταλήξει καλά αυτό και για τους δυο μας. Εσύ στη φυλακή και εγώ στο ψυχιατρείο.
Ή τύπισσα ΔΕΝ συνιστάται σε ΚΑΝΕΝΑΝ και σε καμία περίπτωση. Ούτε στα δέκα χρόνια που εμένα απέναντι από το ψυχιατρείο Σταυρούπολης δεν είχα δει τέτοια περιπτωσαρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντόνα
markarian2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
268
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, hook19, Menathor

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2016
Χαχαχαχ ναι ρε τύπε μου αυτό με την πάρλα της δεν αντέχεται... Και από εξυπηρέτηση πάνω κάτω όπως τα είπες. Λίγο καλύτερα όταν πήγα εγώ. Φαντάζομαι απλά είμουν λιγότερο άτυχος.
27 Μαΐου, 2016
Ωραία γκόμενα αλλά λίγο παράξενη, θα έλεγα πως κάνει κάτι λόγω συμβιβασμού και πως είναι για άλλα...
Σε εμένα κοίταζε τα δάχτυλα του χεριού μου και αναρωτιόταν αν είμαι χειρούργος λόγω τον καθαρών και μακρύ δαχτύλων μου..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2