Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Βαλέρια είναι μια κοπέλα με ωραίο σώμα, ύψος γύρω στο 1.65, μέτριο πρόσωπο Ρωσσική καταγωγής. Έχει ενισχυμένο στήθος και κάτι μπούτια - κώλος ποιό πέτρα δέν γίνεται.
Την είχα προσέξει αρκετές φορές σε διάφορες τσάρκες ωσπου αποφάσισα να μπώ.
Μπαίνει μέσα, βγάζει το κορμάκι - φορεματάκι που φόραγε και κάθετε πάνω μου χαιδεύοντας το πουτσοκέφαλο μου. Ρίχνει και κανα δυο φιλιά στις ρόγες και αμέσω μου φοράει την καπότα και ξεκινάει το τσιμπούκι. Το τσιμπούκι της συγκαταλέγετε στα πολύ πολύ μέτρια μιάς και ούτε το μισό πούτσο δεν έβαζε μέσα. Κρίμα γιατί οι Ρωσσίδες φημίζονται για την καλή πίπα. Αλλαγή 3 στάσεων και μηδέν συμμετοχή απο την μεριά της ωσπου ήρθε το τέλος. Στην αφή παρατήρησα τριχούλες στο σώμα και τα μπούτια της όχι σε ενοχλητικό βαθμό αλλά όχι και όπως πρέπει για μια γυναίκα.
Δέν έπαιρνε πρωτοβουλίες δυστηχώς σε όλη την φάση της συνεύρεσης και με το που τελείωσα αμέσως με χαιρέτησε και αποχώρησε. Πρέπει να καταλάβουν πως μεγαλύτερη σημασία έχει η επικοινωνία, η δίαθεση και η συμμετοχή παρά η παρουσία και η ομορφιά.
Παράδειγμα η Τζούλια στο 69Α εμφανισιακά την λές μέτρια αλλά ο τρόπος της και η διάθεση της στο κρεβάτι σε κερδίζουν γι'αυτό και παραμένει στανταράκι μου.
Αυτά απο εμένα. Δέν υπάρχει περίπτωση να επισκεφτώ ξανά την συγκεκριμένη κοπέλα όσα παραμύθια και αν λέει η ευγενική τσατσά που μεγαλοποιεί μονίμος τα πράγματα και εγγυάτε για την απόδοση των κοριτσιών.
Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON, Μακελάρης, amjik και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού