Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή μεσημέρι στις 14.20 . Ανέβηκα τα σκαλιά χτύπησα το κουδούνι μου άνοιξε η ευγενική υπηρεσία και με ενημέρωσε ότι δουλεύει η Ειρήνη . Έχοντας πάρει την Ειρήνη (την μελαχρινή) με καλές εντυπώσεις και για αυτήν ήρθα , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο χωρίς να περιμένω να την δώ.

Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , άργησε μίας και είχε άλλο πελάτη και έτσι κάθισα στο κρεβάτι και χάζευα στα κινητά μου. Μετά από κάνα δεκάλεπτο ανοίγει απότομα η πόρτα και έμεινα έκπληκτος…. δεν ήταν η Ειρήνη που είχα πάρει πρόσφατα η μελαχρινή μιλφογκιλφ , ήταν μια ψηλή ξανθιά πολύ χοντρή με 3άρια βυζιά…

Καλησπέρα είπε και ξάπλωσε στο κρεβάτι , αφού ξεπέρασα την έκπληξη μου αλλά και τον διχασμό μου να της πώ ή όχι ότι νόμιζα άλλη Ειρήνη αποφάσισα να την δοκιμάσω… Από Ουκρανία 34 ετών , μιλάει καλά ελληνικά .

Κανένα προκαταρκτικό , κατευθείαν ανάμεσα στα πόδια μου , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε μια καλή πίπα βαθιά και υγρή , γλύφει και αρχίδια . Την σταμάτησα , της έβγαλα το μαύρο διχτυωτό φόρεμα που φορούσε και ασχολήθηκα αρκετά με τα βυζιά της . Ξάπλωσα ξανά και την άφησα να συνεχίσει την καλή πίπα της .

Πέρασμα προφυλακτικού , την έστησα στα τέσσερα , αφού έγλυψα λίγο το τεράστιο μουνί της με τα πολύ παχιά μουνόχειλα της μπήκα μέσα της και άρχισα να την γαμάω πισωκολλητά , λόγω όγκου δεν καταλάβαινε τίποτα συνέχισα για λίγο έτσι μίας και δεν την είχα ανάγκη να αλλάξω στάση .

Όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω βγήκα από μέσα της και της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα , έβγαλα το προφυλακτικό ανέβηκα από πάνω της και της έδωσα τον πούτσο μου στο στόμα της , ρούφηγμα σε γρήγορους ρυθμούς μέχρι που έχυσα στο στόμα της , με ρουφούσε μέχρι που ο πούτσο μου “μαράθηκε” στο στόμα της αλλά ακόμα δεν τον άφηνε από το στόμα της…

Μερικά λεπτά ακόμα σηκώθηκε πήρε το φόρεμα στα χέρια της και έφυγε κατευθείαν ,στο δωμάτιο έκατσα λίγο π΄νω από δεκάλεπτο , εντάξει εμφανισιακά είναι μπάζο , βέβαια έχω πάει και με χειρότερες , πολύ καλή πίπα και δεν βιάζεται , μόνο για άτομα που τους αρέσουν οι πολύ χοντρές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2016
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.068
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού