Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απόγευμα Δευτέρας, δεν ήταν η πρώτη φορά που επισκεπτόμουν την Τζένη. Με υποδέχτηκε στο πολύ όμορφο διαμέρισμα της, κάπου στο πεδίο του Άρεως ως γνωστόν. Ευγενέστατη και κομψή. Καθίσαμε, με κέρασε αναψυκτικό που της ζήτησα. Σε χαλαρώνει αμέσως με την κουβεντούλα.

Αρχίσαμε με κάποια πεταχτά φιλιά στο σαλόνι και χαϊδέματα στον πουτσο εκατέρωθεν. Ο πουτσος της καυλώνει αμέσως. Της τον έγλειψα πρώτα εκεί λίγο στο καναπέ. Έγινε θεόρατος. Είναι πολύ μακρύς (πάνω από 20 εκατοστά) και χοντρός. Πολύ όμορφος στο σχήμα και στην υφή. Από τους καλύτερους που έχω δει.
Πηγαίνοντας προς το δωμάτιο τον είδα να στέκεται ολόρθος όπως περπατούσε και ήταν θεόρατος, σαν κοντάρι. Το θέαμα ήταν φοβερό!

Στο δωμάτιο τα πράγματα έγιναν πιο άγρια. Συνεχίσαμε το παιχνίδι και εγώ συνέχισα να τη γλείφω και το απολάμβανε. Έγλειψα τα πεντακάθαρα αρχίδια της ενώ με κοιτούσε στα μάτια. Πέρασμα προφυλακτικού και με κάλεσε να καθίσω πάνω του. Είχα βάλει κρέμα πιο πριν αλλά ζορίστηκα. Με χαλάρωσε πολύ όμως. Έχει τεχνική και υπομονή. Ανεβοκατέβηκα κάποιες φορές ενώ έπεφταν πεταχτά φιλιά. Το παιχνίδι αγρίεψε πιο κάτω. Με έστησε στα 4 και με γαμησε κανονικά. Έμπαινε ολόκληρη μέσα μου χωρίς να με ξεσκίζει. Με είχε χαλαρώσει και πιστεύω το απολαμβάναμε και οι δυο. Εναλλαγή στάσεων να με γαμαει από πίσω και να το βλέπουμε στο καθρέπτη. Ο πουτσος της ήταν φοβερός, στητός όλη την ώρα. Η Τζένη ξέρει και γαμαει καλά και με μέθοδο.
Το τέλος με βρήκε ενώ με σφυροκοπούσε ανελέητα. Νομίζω η παθητική πλευρά μου το ευχαριστήθηκε, την επόμενη φορά θα ήθελα να τη δοκιμάσω και ενεργητικά.

Κόστος συνάντησης 50 ευρώ. Ήπια το αναψυκτικό μου και χαλαρώσαμε με κουβεντούλα. Με αποχαιρέτησε με ένα φιλί στην έξοδο. Αξιοπρεπέστατα.
Νομίζω από τις καλύτερες επιλογές, value for money για τις υπηρεσίες της, καθαρότητα χώρου και προσόντα απίστευτα.
Τζένη μου σε ευχαριστώ αν με θυμάσαι.
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 16, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mr.Fregoli
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
180
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, Loco30, perseas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2016
Η τζενη παντα δινει σουπερ αποτελεσμα. Απολαμβανει αυτο που κανει και ετσι και ο πελατησ!!!
13 Αυγούστου, 2016
Φιλε φοραει περουκα ? η εχει μακρια μαλια?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2