Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή απόγευμα στις 18.25 .Ανέβηκα τα σκαλιά χτύπησα το κουδούνι και μου άνοιξε η ήσυχη τσατσα. Πέρασα στο σαλόνι , μου είπε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες και ότι κάνουν και οι δύο τα πάντα εκτός κώλου. Πρώτη ήρθε στο σαλόνι η Ειρήνη , μια μελαχρινή μίλφογκιλφ κοντή κανονικό σώμα πολύ σφιχτό για την ηλικία της με 1,5άρι βυζί , δεύτερη κοπέλα ήταν η Αλίσια μια καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα 2-2.5άρι βυζί.

Επέλεξα να δοκιμάσω την Ειρήνη , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο όπου έχει το κρεβάτι με τα πέπλα. Φρεσκαρίστηκα και περίμενα την Ειρήνη , άργησε αρκετά να έρθει και ας μην είχε άλλο πελάτη. Μπήκε στο δωμάτιο κάπως “ μαγκωμένη ”και ο κυριότερος λόγος πιστεύω είναι ότι δεν μιλάει καθόλου ελληνικά αλλά ούτε αγγλικά. Άφησε το πακέτο με τα μωρομάντιλα , το τζέλ και το προφυλακτικό στο κομοδίνο δίπλα απο το κρεβάτι. Ξάπλωσε απο πάνω μου και έτριβε το κορμί της πάνω στο δικό μου και αρχίσαμε να ανταλλάσουμε γλώσσόφιλα , στην συνέχεια αφού μου έδωσε μερικά πεταχτά φιλιά σε λαιμό στήθος κατέβηκε κατευθείαν πιο κάτω , δεν ρώτησε για προφυλακτικό , πήρε τον μισοκαυλωμένο πούτσο μου κατευθείαν στο στόμα μου , αρχικά η πίπα της με πολύ χέρι αλλά στην συνεχεία όταν έφτασα σε πλήρη στύση δεν το χρησιμοποίησε ξανά , η πίπα της άνω του μετρίου μεγάλης διάρκειας ενώ έγλυψε και ρούφηξε αρχίδια μετά απο υπόδειξη μου . Της έδειξα να γυρίσει σε στάση 69 για να την γλύψω , αυτό ήταν , κατέβασε σχεδόν αμέσως ζουμιά και άρχισε να “σπαρταράει”, μόνο με την πιτσιρίκα Καρολίνα απο Φωκαίας μου είχε τύχει πάλι κάτι ανάλογο.

Πέρασμα προφυλακτικού , την σήκωσα και πήγαμε μπροστά απο το κρεβάτι και την έστησα να ακουμπάει με τα χέρια της στον καθρέπτη , άρχισα να την παίρνω πισωκολλητα αλλά ήταν μια στάση που μετά απο 2-3 λεπτά την άλλαξα γιατί δεν με βόλευε η διαφορά ύψους μας. Την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , καλό στήσιμο , γαμίσι για περίπου 5 λεπτά με αυξητική ένταση χωρίς να διαμαρτυρηθεί , τρίτη στάση την γύρισα ανάσκελα με την μέση της στην άκρη του κρεβατιού και τα πόδια της ψηλά , γαμίσι με πολύ βαθιές διεισδύσεις που με έφτασε στο όρια να χύσω . Σταμάτησα έβγαλα το προφυλακτικό ανέβηκα στο κρεβάτι και της έδωσα τον πούτσο μου στο στόμα της , τώρα έγλυψε καλύτερα απο ότι πριν στην πίπα ....μετά απο λίγο απο σχετική απόσταση την έχυσα σε μάπα και στόμα με την γλώσσα της να προσπαθεί να μαζέψει σαν βατράχι της μύγες τα χύσια μου.

Σηκώθηκε να πλυθεί αμίλητη αλλά με ένα μεγάλο χαμόγελο , φόρεσε τα μαύρα εσώρουχα της και έφυγε , μετά απο μερικά δευτερόλεπτα μπήκε ξανά στο δωμάτιο για να πάρει τα μωρομαντιλα αλλά και το τζέλ που τίποτα απο τα δύο τελικώς δεν χρησιμοποίησε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω 20λέπο . Η πίπα της οριακά πάνω απο την βάση , η συμμετοχή της πολύ μικρή , είναι όμως κοπέλα δεκτικότατη που την κάνεις εσύ ότι θέλεις και την καθοδηγείς. Καλή είναι για μια κατάθεση αλλά δεν θα την συνιστούσα σε άτομα που τα θέλουν όλα έτοιμα χωρίς να κάνουν τίποτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2016
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.104
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού