Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 426585
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από καιρό αποχής από τα studio μου δημιουργήθηκε έντονη ανάγκη να κάνω μια επίσκεψη για να μου παράσχουν υπηρεσίες.

Μια γρήγορη έρευνα στο site για να δω ποιες κοπέλες είχαν βάρδια και οι κριτικές που είχα διαβάσει παλιότερα μου έδωσαν την ώθηση να ξεκινήσω για το Θησέως 365.

Στα εντός του οίκου:

Με περισσή ευγένεια η γυναίκα της υπηρεσίας μου παρουσίασε την Patricia και μου εξήγησε τις τιμές.

Έδωσα εισιτήριο 70 ευρώ και μπήκα στο δωμάτιο που η καθαριότητα ήταν σε υψηλό επίπεδο,έκανα ένα μπανάκι και στην συνέχεια ήρθε η Patricia.

H Patricia μελαμψή από το Καράκας της Βενεζουέλας κατά δήλωσή της ήρθε με όρεξη και φιλιά στο στόμα αλλά και στο σώμα.
Πολύ θερμή λες και είναι η κοπέλα σου που έχει να σε δει μήνες επειδή λείπεις σε επαγγελματικό ταξίδι ή είσαι ναυτικός.
Ασχολήθηκα με το στήθος της για αρκετή ώρα ενώνοντας την γλώσσα μου με τις ρόγες προθερμένοντας την κατάσταση.
Στην συνέχεια η Patricia μου έκανε ένα αρκετά καλό μασάζ και επανερχόμενος στην ανάσκελη στάση φιληθήκαμε για αρκετή ώρα με γλωσσόφιλα.
Στην συνέχεια γυρίσαμε σε στάση 69.Η πεολειχία της κάπως ανώριμη που έδειχνε ένας πάθος της κοπέλας που έχει στερηθεί την ανδρική παρουσία για αρκετό καιρό.
Έπειτα ήρθε σε στάση καβάλα στο άλογο που σε συνδυασμό με γλωσσόφιλα και αρκετό πάθος μετά από κάποια λεπτά ήρθε το τέλος.
Ξάπλωσε για λίγο δίπλα μου ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες την φίλησα και την αποχαιρέτησα.

Εν κατακλείδι
Η Patricia είναι ένα θερμό κορίτσι που είναι πρόθυμο να σε κάνει να περάσεις καλά και αν είσαι και εσύ πρόθυμος αρκετά και σου αρέσει μπορείς να περάσεις τέλεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.804
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Butts, Dirty69

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού