Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823756
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η πλαστική πούτσα που μου έριξε η πιτσιρίκα Ιζαμπέλα ,στο Κωνσταντινουπόλεως 94 για 70 ευρώ ,λίγο νωρίτερα ,δεν με είχε αφήσει ικανοποιημένο Λύπη, οπότε είπα να δοκιμάσω και με την Μπέτυ, την ασιάτισα αφέντρα του Φυλής 104 που είχα διαβάσει πως δούλευε εκείνη την ώρα.
Οταν έφτασα η τσατσά μου είπε πως το απλό αυταρχικό έκανε 70 και το σπέσιαλ αυταρχικό 100. είπε και άλλα προγράμματα που δεν με ενδιέφεραν , εκτός ίσως από το γυμνό τσιμπούκι στα 80 (να σου βάζει δάχτυλο και να σε τσιμπουκώνει ακάποτα...... ωραία φάση!....Γλώσσα) ή την ώρα στα 200 (μία ώρα να σου γαμαέι τον κώλο και μετά το πρώτο χύσιμο να συνεχίζει το γαμίσι και μετά το δεύτερο χύσιμο να συνεχίζει το γαμίσι..... επίσης ωραία φάση!.....Γλώσσα), αλλά θα ξεφευγα οικονομικα και τα άφησα.
Είπα πως θα ήθελα να περάσω με απλό αυταρχικό και ρώτησα για έκπτωση. Μου είπε πως στο απλό δεν έχεί έκπτωσηΘυμός. Εάν ήταν στα 80 δεν θα πέρναγα , αλλά με 70 είπα να δοκιμάσω. Ζήτησα όμως απόδειξη μιας και διάβασα ένα χαρτί στον τοίχο πως έδινανΣπασίκλας. Περιέργως η τσατ΄σα μου είπε πως έπρεπε πρώτα να ρωτήσειΧμμμ;. Πήγε μέσα και μετά από λίγο μου είπε πως θα μου έδινε.Με κέρασε και πορτοκαλάδαΜεγάλο χαμόγελο.
Το δωμάτιο 4 όπου με έστειλε πολύ γαμάτο!
Καθώς περίμενα την Μπέτυ έβαλα λίγο δονητή στο κώλο μου για να σιγουρευτώ ότι δεν κατέβαζα μερέντα. Εννοείται πως είχα κάνει κλίσμα και ήμουν καθαρός αλλά μια δοκιμή δεν βλάπτει.
Κάποτε την ΄'ακουσα να ανεβαίνειΓλώσσα.
Οταν μπήκε με βρήκε γυμνό να χαζεύω την βιτρίνα με τα παιχνίδιαΣπασίκλας.
Ηρθε από πίσω μου, εγώ πήρα μία στάση παθητική, σαν να της έλεγα είμαι δική σου, ξέσκισέ με , και χαιδεύοντας τον κώλο μου και τσιμπώντας τα βυζιά μου, ρώτησε ονομα και εάν θα ήθελα να παίξει με το κωλαράκι μου. Φυσικά η απάντησή μου ήταν ναιΓλώσσα.
Με έστειλε μέσα στο κρεβάτι και αφού την πληροφόρισα πως είχα δικό μου στραπ όν και κρέμα ,από την βιτρίνα πήρε μόνο ιατρικά γάντια (στο βαλιτσάκι μου έχω και τέτοια γάντια , αλλά τέλος πάντωνΣπασίκλας).
"Ωωω ωραία πούτσα" θαυμασε το στραπ όν μου, που το είχα έτοιμο , και αμέσως το πήρε και με έμπειρες κινήσεις το φόρεσε (καμία σχέση με την Ιζαμπέλα). Στην συνέχεια και αφού του έβαλε και μία κόκκινη καπότα , με ρώτησε πώς θα ήθελα να με φωνάζει. Της είπα ένα γυναικείο όνομαΓλώσσα. Εκείνη με ρώτησε εάν ήμουν μικρή. Της απάντησα πως μικρή ήταν η πούτσα μου και όχι η ηλικία μου. Δεν το κατάλαβε και με μάλωσε πως η ερώτησή της ,εάν ήμουν ένα μικρό κοριτσάκι , ήταν μέσα στο παιχνίδι και πως έπρεπε να απαντήσω αναλόγωςΛύπη. Της είπα να μην ανησυχεί και πως είχα μπει στο πνεύμα του παιχνιδιού ,απλά το είχα πάει παρακάτω , τονίζοντας το μικρό μέγεθος της πούτσας μουΜεγάλο χαμόγελο. Μου είπε πως δεν την ένιαζε το ότι είχα μικρή πούτσα και στην συνέχεια με ρώτησε εάν ήμουν παρθένα ζητώντας να δει το μουνάκι μουΓλώσσα. Αφτό έγινε βάζοντάας μου δάχτυλο (είχε φορέσει γάντι πράγμα που με ξενερώνει , όπως και στις τσόντες που το βλέπω, αλλά τι να κάνουμε, είναι και θέματα υγειηνής στη μέση).
Στην συνέχεια πρέπει να μου έβγαλε δύο ίσως και τρία δάχτυλα , ενώ μου έλεγε να παίζω με την κλειτορίδα μουΓλώσσα.
Είχα καβλώσειΓλώσσα.
Μου δάγκωσε και τις ρώγες πριν μου πεί να γυρίσω στα τέσσερα. Καθώς μου έβαζε κι άλλη κρέμα με ρωτούσε εάν καυλώνει το μουνάκι μουΓλώσσα. Με κάρφωσε δυνατά και όταν διαμαρτιρήθικα ,σαν κοριτσάκι στα πρώτα του γαμήσια ,"Αχ σιγά..." , με ρώτησε σαν έπειρος γαμιάς ,"Τι, σε πονάω;...". Για να συνεχίσει με γλύκα ,"Θέλεις σιγά σιγά;"Γλώσσα.
Μου φερόταν σαν να ήμουν εγώ η γυναίκα και εκείνη ο άντρας.....Γλώσσα Γλώσσα
Σήκωσα τον κώλο προκλητικά και έκανα την πλάτη μου τόξοΓλώσσα. "Σκύψε κούκλα μου, έτσι για να μπαίνει καλά". Ομως με το που μου τονέχωσε άρχισα πάλι τα "Αχ" και τα "μαλακά". Οπότε μου έδωσε μερικές δυνατές μπάτσες στο κώλο για να πάψω να κάνω σαν παρθένα. Υποτάχθηκα αμέσως και εκείνη με αντάμοιψε γαμώντας με αργά και λέγοντάς μου τι ωραίο κώλο που είχα.....Γλώσσα
Κάποια στιγμή σηκώθηκε , από γονατιστή που ήταν , και με γάμησε για λίγη ώρα έτσι ,περίπου όρθια, ενώ στη συνέχεια ξάπλωσε πάνω μου, εγώ μπρούμιτα, και λέγοντάς μου να κλέισω τα πόδια συνέχισε να με γαμάει φωνάζοντας "σε σκίζω μωρή πουτάνα!", με μένα να την διευκολήνω ανοίγονατας με τα χέρια τον κώλο μουΓλώσσα.
Οταν κουράστηκα της ζήτησα να με γαμησει και ανάσκελα. Εκεί με πήρε με μαεστρία κρατώντας με από τους αστραγάλους. Η μεγάλη καύλα ήταν πως σταματούσε για να φτύσει την πούτσα από ψηλά για λίπανση....Γλώσσα "Ετσι να γλυστράει η πούτσα μου όπως μπαίνει στον κώλο σου"Γλώσσα.
Ομώς όταν πήγα να της πιάσω τα βυζιά (φορούσε ένα μάύρο ρούχο) μου φώναξε να αφήσω τις ρώγες της (ποιες ρώγες , αφού φορούσε ρούχο...) γιατί δεν μπορέι να γαμάει και να την πειράζω είπε. Βέβαια αμέσως το γύρισε , ότι και καλά μου έδινε διαταγές και έπρεπε να υπακούσω αλλά εγώ κατάλαβα πως δεν ήθελε και πολλά αγγίγματα....Θυμός
Τελικά έχυσα πάνω μου τραβώντας μαλακία, καθώς εκείνη με γαμούσε δυνατά.
Με ρώτησε εάν θα ήθελα ,με το γαντοφορεμένο χέρι της, να πάρει τα χύσια μου και να μου τα πασαλίψει στη μούρη και στο στόμα αλλά αρνήθηκα. Είχα πια χύσει και κάτι τέτοιο δεν μου ήταν ευχάριστο.
Α και κάτι που θυμήθηκα τώρα! Κάποια στιγμή τη ρώτησα εάν θα την καύλωνα σαν άντρας. Φυσικά εγώ το έκανα για να μου απαντήσει πως αυτό θα ήταν αδύνατο, αλλά εκείνη, παρότι χρόνια στο κουρπέτι, απάντησε πως ναι, την καύλωνα!....Κεφάλι σε τοίχο! Βέβαια όταν δεν δέχτηκα την απάντησή της τονίζοντας το μικρό μέγεθος της πούτσας μου, αμέσως συμφώνησε με τα λεγόμενά μου. Τι να κάνουν και αυτές οι ταλαίπορες , με τους τρελούς που έχουν μπλέξει! χαχαχαχαχαχα!!!!........
Επίσης κάτι άλλο που μου είπε η Μπέτυ είναι πως μόνο στο σπέσιαλ αυταρχικό σε μαστιγώνουν, σε κατουράνε αν θες, κάνεις ποδολαγνεία, σε βάζουν στο κλουβί, σε ανεβάζουν στην κούνια, σε ντύνουν γυναικία. Στο απλό αυταρχικό δεν έχει τέτοια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, obi1, Ray και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2016
Μπας και είσαι ντίγκι ντάγκας; Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
01 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κατ αρχήν ρέ μόρτη σε ευχαριστώ για το σχόλιο. Είναι το πρώτο μου . Θυμάμαι άλλες εποχές όταν γραφόταν κριτικές για το 104 γινόταν της πουτάνας από σχόλια , τώρα απότι βλέπω δεν γίνεται τίποτα Λύπη, με εξάιρεση ίσως την παρακάτω κριτική από την δική μου. Επίσης με το νέο σύστημα των λαικς ,παρατηρώ πως τέτοιες κριτικές σαν τις δικές μου δεν ψηφίζονται από τα μέλη Λύπη, ακόμα και αν τους αρέσουν , προφανός γιατί δεν θέλουν να στιγματστουν. Θυμάμαι στο παλιό σύστημα , με τα ναι , οχι είχαν 90 τις εκατό αποδοχή οι κριτικές μου. Τελοσπάντων.... Τώρα για αυτό που ρωτάς, όχι δεν είμαι ντιγκιντάνγκας . Ντιγκιντάνγκας είναι αυτός που γουστάρει άντρες Έρωτας,εγώ δεν γουστάρω άντρες. Αν γούσταρα άντρες θα έψαχνα και κολμπόις εκτός των άλλων και θα άνηγα ένα θρεντ να περιγ΄ράφω τις φάσεις μου μαζί τους. Καμία σχέση. Απλά , λόγο μικρού πούτσου Λύπη και όπως έχω πει λόγο που δεν είχα σχέσεις με γυναίκες ,με αποτέλεσμα να μην καβλόνω πλέων με το να είμαι ενεργητικόςΛύπη , έχω βρει την έυκολη λύση , για να έχω οργασμό , να είμαι παθητικός με γυναίκες και θυληπρεπής τρανς [κακως , έχω πει πως πρέπει να το ψάξω αυτό]. Αυτό είναι όλο. Αμέσως να μου κρεμάσεις κουδούνια!.... Ακου ντιγκιντάνγκας!.... Κατσικογάμης
G
Guino
02 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε ντιγκιντάγκας και παθητικός με γυναίκες (ή κάτι άλλο) είναι το ίδιο πράγμα. Δεν χώνει κάποιος άντρας το πουλί του μέσα σου αλλά γυναίκα φορώντας κάτι. Αλλάζει αυτό σε τίποτα; Δηλαδή δεν χύνεις αν πας με άντρα και αντι για στράπον σου κάνει σεξ αυτός με το πουλί του; Αν είμαι λάθος κάπου πες μου. Και πιστεύω ότι η λύση είναι να δεις το μήκος του πούτσου σου. Αν είναι κάτω από 7cm σε στύση έχεις θέμα, αν όχι δεν έχεις καθόλου μικρό πούτσο. Βασικά λύση είναι ο γιατρός.
Με εκτίμηση όλα αυτά Καπέλο
02 Μαΐου, 2016
Είσαι ανοικτός λοιπόν σε δροσερές προτάσεις! Ναι!Ναι!Ναι!
Τα σέβη μου για την κριτική σου, ήταν πολύ γλαφυρή ΚαπέλοΚαπέλο

Εύχομαι κάθε καλό να το βρεις μπροστά και πίσω σου! ΓλώσσαΓλώσσαΈρωταςΈρωταςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
02 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απο ότι ξέρω δεν είναι το ίδιο πράγμα ο ντιγκιντάνγκας και αυτός που διαλέγει να έχει παθητικό ρόλο με τις γυναίκες στο ερωτικό παιχνίδιΣπασίκλας . Από την στιγμή που αυτός(στην προκιμένη περίπτωση εγώΚουλ ) δεν αισθάνεται κα΄βλα προς το ίδιο φύλο (και αυτό είναι σίγουρο) δεν είναι ομοφυλοφιλοςΣπασίκλας.
Οσο αφορά το μήκος του τσουτσουνιού μου είναι δέκα πόντοι και το έχω αναφέρει σε κάποια κριτική μου . Γνωρίζω επίσης πως δεν είναι παθολογικό (κάτω από 7 που λες), όπως γνωρίζω πως βρίσκεται στα κατώτερα φυσιολογικά όριαΛύπη.
'Ενας καλός ανδρολόγος σίγουρα θα βοηθήσει αλλά όλο το αναβάλω.....Λύπη
G
Guino
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5