Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83020
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συγκεκριμενη κριτικη εχει περισσοτερο αποχαιρετιστηριο χαρακτηρα προς μια ιεροδουλο με την οποια δεθηκα ολα αυτα τα χρονια που δουλευει,πρεπει να βρεθηκαμε περι τις 25 φορες,μου χαρισε ωραιες στιγμες και γι'αυτο θα τη θυμαμαι παντα.Αλλα ετσι κι αλλιως η Νικολ ειναι μια ξεχωριστη περιπτωση στη μπουρδελοκατασταση Θεσσαλονικης...
Οποτε δεν εχει και πολυ νοημα να περιγραψω τη συγκεκριμενη συνευρεση μας κατα την οποια στην ουσια τραβηξα μαλακια μονος μου εναντι 40ε

Οπως συμβαινει και στη ζωη οταν παραγνωριστεις με προσωπα και καταστασεις καπου χανεται η χημεια και παγωνει το πραμα.Και δυστυχως εγω ειμαι ενας ανθρωπος που αν παγωσει μια φορα η καρδια μου σε διαγραφω αμεσως.
Η Νικολ πλεον για δικους της λογους δε γουσταρει καθολου ουτε καν να με βλεπει και μου το δειχνει πολυ εντονα σε βαθμο του στυλ οτι σου κανω και χαρη κι εγω αυτο δε μπορω να το δεχτω πλεον οποτε και αποφασισα να μην ξαναπαω

Δε κραταμε κακιες,κραταω μονο τα θετικα και αφηνω τα αρνητικα του τελευταιου καιρου στην ακρη,τη θεωρω μια κορυφαια ιεροδουλη και παντα θα την προτεινω σε οσους με ρωτησουν.
Καλη συνεχεια λοιπον και καλη τυχη στη ζωη της σε επαγγελματικο και προσωπικο επιπεδο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.316
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Menathor

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2016
Ποια χημεία ρε φιλαράκι Χαμόγελο επαγγελματίες είναι τι περιμένεις, αγάπες και σεβασμό;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1