Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ηλέκτρα είναι Ελληνίδα κατά δήλωση της απο τον Έβρο,νεαρής ηλικίας γύρω στα 25,κανονικών κιλών με ελάχιστα πιασιματάκια,μακριά καστανόμαυρα μαλλιά.Αν και εμφάνιση κοπέλας της διπλανής πόρτας,είναι σχετικά νοστιμούλα και εμένα στο κρεββάτι μου έβγαλε κάτι αθώο και παιδικό λες και ήταν η πρώτη της φορά και θα τολμήσω να πω και η πρώτη μου φορά για να το επεκτείνω λιγάκι. Η πρώτη φορά βέβαια όπως ξέρετε έχει τα προβληματάκια της και δεν είναι πάντα τόσο καλή αλλά σου αφήνει μία γλυκιά ανάμνηση.
Όταν μίλησα με την Ηλέκτρα μέσα στο δωμάτιο μου έβγαλε το συναίσθημα ότι την είχα γνωρίσει στο Λύκειο η στην σχολή και ότι τελικά τα φτιάξαμε και θα κάναμε έρωτα για πρώτη φορά.Την πλησίασα και αρχίσαμε να κουβεντιάζουμε λίγο για να σπάσει ο πάγος.Την έγλυψα λίγο στα βυζάκια της και στο λαιμό της και ξάπλωσα στο κρεββάτι.Η Ηλέκτρα ήταν λιγάκι νωχελική και έκανε αργές κινήσεις κατά την διάρκεια της πράξης.Γενικά ήθελε να το πάμε χαλαρά και απαλά και να κάνουμε και κουβεντούλα ενδιάμεσα.
Ανέβηκε πάνω μου για να με φτιάξει και μου έφερνε πρώτα το ένα της βυζάκι στο στόμα και πότε το άλλο.Εγώ χάιδευα το κωλαράκι της και το μουνάκι της απαλά.Γενικά όμως πολλά χάδια στο μουνάκι της δεν ήθελε.Με ρώτησε πως επιθυμώ την πίπα και της είπα χωρίς προφυλακτικό. "Καλά δεν φοβάσαι;" με ρώτησε.Της απάντησα ότι είναι κάτι που μου αρέσει και αφού το ανακοινώνει και στο πρόγραμμα θα το πάρω. Μου απάντησε ότι αρκετοί πελάτες της ζητούν το τσιμπούκι με προφύλαξη γιατί γενικά είναι καθαροί και προσέχουν.Κατάλαβα τότε ότι γενικά το τσιμπούκι το ανακοινώνει ελεύθερο προς άγρα πελατών και γενικά ότι μιας και την ενοχλεί δεν θα είναι καλό εξ αρχής.Πάρα ταύτα πήρε μωρομάντηλο και καθάρησε σχολαστικά τον πούτσο και τα αρχίδια.Πέρασε σε ένα τσιμπούκι αργό,πολύ ρηχό και γενικά μικρής ηδονικότητας.Δεν επέμεινε ιδιαίτερα στο τσιμπούκι και της είπα να ασχοληθεί και με τους όρχεις.Η ορχεολειχία της ήταν αρκετά επιφανειακή,ίσα που ακουμπούσε τα δίδυμα με την γλώσσα της πολύ απαλά.
Την γύρισα σε στάση 69 οπού εκεί άρχισα να την γλύφω αλλά είχε βάλει πολή τζελ στο μουνάκι της.Στην στάση αυτή άρχισε να με τσιμπουκώνει πιο καλά απο πριν.Πάρα ταύτα μία απειρία μπόρεσα να διακρίνω εξ αρχής.Μόνη της μου είπε να σταματήσουμε το 69 και να περάσουμε στο σεξ.
Μου φόρεσε το προφυλακτικό,πήρε το τζελ και έβαλε ένα τόνο στο μουνί της γιατί πονούσε όπως μου είπε,και έβαλε και άλλο έναν τόνο και στην καπότα.Έπειτα έκανε απόπειρα να τον βάλει στο μουνί της όταν της είπα να έρθει απο πάνω.Τον έβαλε αλλά παρόλη την κρέμα ήταν στενή και πονούσε και μου είπε να το κάνω απαλά.Της είπα να έρθει πιο κοντά μου και άρχισα να την καρφώνω απαλά.Πολύ γρήγορα μου είπε να αλλάξουμε στάση γιατί πονούσε όπως μου είπε.
Εμένα στο μεταξύ μου έπεσε και προσπαθούσα να τον σηκώσω ενώ αυτή ήταν στημένη σε στάση πισωκολητού.Τον έβαλα μέσα της μόλις επιτεύχθηκε η ανόρθωση ενώ αυτή είχε πάρει μία άβολη στάση για να μην μπένει καλά.Βογγούσε προσποιητά για να με κάνει να τελειώσω και χάιδευε και τα αρχίδια μου απο κάτω.
Μου είπε να μου πάρει πίπα για να τελειώσω για να επιταχύνει προφανώς την διαδικασία αλλά εγώ της είπα να συνεχίσουμε σε κανονικό.Ξάπλωσε και της τον έβαλα.Πονούσε και μου είπε να την πάρρω απαλά.Στην διάρκεια της γάμευσης μου έπεσε ξανά μιας και είχε βάλει πολύ τζελ και ήθελε να το πάμε πολύ αργά.
Τότε ήταν που της είπα να συνεχίσουμε σε πίπα.Και αυτή ήρθε να με επιβραβεύσει με το μετάλλειο της ανοιχτής παλάμης λέγοντας μου "είδες που σου έλεγα;"
Να διευκρινήσω ότι το τσιμπούκι της κοπέλας δεν είναι τελειωτικό απλά το γλύφει επιφανειακά με την γλώσσα και περιμένει να τελειώσεις.Έτσι την έβαλα να με γλύφει στα αρχίδια και στην βάλανο όσο επέτρεπε αυτή.Στα αρνητικά ότι η υπηρεσία την φώναξε και η Ηλέκτρα πάτησε πάνω σε αυτό λέγοντας μου ότι πρέπει να βιαστώ και ότι πρέπει να αποχωρήσει.
Την έβαλα λοιπόν ανάσκελα για να μην φύγω άχυστος, έκανα παιχνίδι και της τα έριξα στα βυζάκια της.Την σκούπισα με χαρτάκι,συζητήσαμε λίγο ακόμα μιας και είναι αρκετά καλή στο socializing και κατόπιν αποχώρησε.
Εν κατακλείδι η κοπέλα δεν είναι κακός χαρακτήρας, είναι αρκετά ομιλητική αν και κάπως νωχελική,σου βγάζει μία αγνότητα και μία φιλικότητα, σου δημιουργεί την ψευδαίσθηση ότι είναι κοπέλα που γνώρισες απο την σχολή σου,είναι άπειρη σχετικά.Απο εκεί και πέρα όσοι την πάρετε μην περιμένετε παπάδες μέσα και σούπες πίπες και γλυψίματα. Η κοπέλα είναι κυριολεκτικά για πιο ρομαντικές καταστάσεις και μπορεί να σας θυμίσει και την πρώτη σας φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού