Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στις 12.45 . Η ευγενική τσατσα με ενημέρωσε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες , μία η Άννα που δουλεύει εδώ και πολλούς μήνες και η άλλη η Βικτώρια σχετικά καινούργια.. Ξανθιά κοπέλα με λεπτό ωραίο κορμί 1.5άρι βυζί στητό ωραίο , έχει και ένα τατού στο αριστερό μπράτσο . Έφυγα συνέχισα την βόλτα μου αλλά επέστρεψα μίας και δεν είδα κάτι άλλο….

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , ξεντύθηκα να φρεσκαριστώ , ήρθε αμέσως στο δωμάτιο , ενώ πλενόμουν έβγαλε το άσπρο στρίνγκ της , άφησε προφυλακτικά και μωρομάντιλα στο κομοδίνο και κάθισε γονατιστή στο κρεβάτι περιμένοντας με να τελειώσω.

Αφού σκουπίστηκα την πλησίασα , και άρχισα να την φιλάω στα βυζάκια της , κάθισα στην άκρη του κρεβατιού και την έφερα από πάνω μου , δεκτική τόσο στα φιλιά μου όσο και στα δάκτυλα στο μουνάκι της . Έχει πολύ σφιχτό μουνάκι , την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα και σύρθηκα ανάμεσα στα πόδια της , άρχισα να γλύφω το μουνάκι της , για πολύ ώρα αφού της άρεσε και με άφησε , υγράνθηκε , έπιασε τα χέρια μου και τα οδήγησε στα βυζάκια της να τα τρίβω.

Σταμάτησα , μιλήσαμε λίγο , μιλάει μόνο αγγλικά , είπε ότι είναι από Ρωσία 27 ετών , ξεκίνησε να φιλάει το στήθος μου ενώ ταυτόχρονα άνοιξε το προφυλακτικό , της είπα ότι θέλω χωρίς , το άφησε στο κρεβάτι , πήρε μωρομάντιλο και με καθάρισε , ξεκίνησε πίπα , αρχικά με πολύ χέρι αλλά της το έβγαλα , πίπα σχετικά καλή αλλά μικρής διάρκειας , δεν κατάλαβα πότε έβαλε το προφυλακτικό στα χείλη της και το ξεδίπλωσε στον πούτσο μου , συνέχισε για λίγο ακόμα την πίπα μέχρι που την σταμάτησα.

Πρώτη στάση ανάποδο cow girl , την ανεβοκατέβαζα με τα χέρια μου δυνατά πάνω στον πούτσο μου ενώ όταν σταμάτησα να το κάνω κουνιόταν αυτή μπρός πίσω πάνω στον πούτσο μου , μετά από λίγο άλλαξε μόνη της στάση , στήθηκε στα τέσσερα , αρχικά κανονικά αλλά όταν μπήκα μέσα της άλλαξε ένα ένα τα πόδια της και τα έκλεισε όπως κάνουν οι μαυρούλες , έσκυψε και μπροστά , δεν είχε καλή στάση αλλά τουλάχιστον τον έπαιρνε βαθιά και άντεχε τον ρυθμό μου.

Σταμάτησα βγήκα από μέσα της , έβγαλα το προφυλακτικό και της είπα να τον πάρει στο στόμα της , πήγα να ανέβω από πάνω της αλλά μου είπε να ξαπλώσω , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πιο πολύ με μαλάκιζε ενώ ρούφαγε μόνο το κεφαλάκι του πούτσου μου , της έβγαλα το χέρι κα πίεζα το κεφάλι της στον πούτσο μου , στην συνέχεια της γαμούσα το στόμα μέχρι που τελείωσα μέσα σε αυτό .

Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα κα πλύθηκε , μου ευχήθηκε καλή συνέχεια και χαμογελώντας αποχώρησε από το δωμάτιο. Στο δωμάτιο έκατσα περίπου δεκαπέντε λεπτά , καλό πετίτ κορμί στενό μουνάκι , σχετικά καλή πίπα και δεκτική , δεν είναι κακή για μία δύο φορές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2016
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.036
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού