Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ναταλί είναι μία νέα, αψηλούτσικη κοπέλα, με κοκκινωπό, σγουρό μαλλί μέχρι τους ώμους, μετριοκαλό πρόσωπο, μεγάλο στήθος, κρεμαστό, σώμα με καμπύλες (δεν είναι χοντρή), η οποία, στο ημιυπόγειο της οδού Διδύμου, προσφέρει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στην καταπιώνα, εξήντα εννιά, ισπανική κι αυταρχικό, στην τιμή των είκοσι έουρω... Εκτός αυτών, «καυλώνει, χαϊδεύει, γλείφει» και «είναι πάρα πολύ καλή στο δωμάτιο», πάντα σύμφωνα με τη συμπαθητική υπηρεσία — συμπαθητική με την έννοια πως δεν έχει αντιδράσει αρνητικά τις τόσες φορές που έχω περάσει (απ' το μπουρδέλο) αλλά δεν έχω περάσει (με κάποια απ' τις κοπέλες της).
— Γεια σου αγάπη... μού ευχήθηκε χαμηλόφωνα η ολόγυμνη Ναταλί.
Πέρασα σ' ένα μισοφωτισμένο αλλά καθαρό δωμάτιο — το πρώτο του διαδρόμου.
Η κοκότα εισήλθε ύστερα από λίγο με τα σέα ανά χείρας.
Βλέποντάς τη να ετοιμάζει ένα υγρό μαντιλάκι τής έκανα γνωστό πως δεν θα επιθυμούσα ελεύθερο στοματικό, αντ' αυτού της ζήτησα να "περιποιηθεί", με το στόμα, άλλες περιοχές του σώματός μου (στήθος, λαιμό), πράγμα που την έκανε να δυσανασχετήσει κάπως, παρερμηνεύοντας πως ήθελα να με φιλήσει στο στόμα.
— Γιατί δεν ρωτάς στο σαλόνι αυτό; Εντώ φιλάω (έδειξε στήθος), εντώ, εντώ (λαιμό), όχι πρόσωπο, εντάξει;
Αφού λύσαμε την "παρεξήγηση" ξεκίνησε μ' ακρογλώσσιο γλειψιματάκι και κάποια φιλάκια, στα γνωστά σημεία, μ' εμένα ν' ανταποδίδω αναλόγως και να χουφτώνω ταυτοχρόνως.
Σύντομα πέρασε σε μία μέτρια, καλυμμένη πίπα, η οποία συμπεριλάμβανε και αρχιδογλείψιμο.
'Οταν ήρθε η ώρα, για το βάτεμα, προτίμησα να ξεκινήσω με πισωκολλητό γονατιστό.
Στήθηκε καλά.
Κατά τη διάρκειά του (καλή αίσθηση) τα μαστάρια της τραμπαλίζονταν, ο πλαϊνός καθρέφτης πρόσφερε καλή θέα, καθώς το λιπώδες υπογάστριό μου χτυπούσε την αφράτη κωλάρα της.
Τελικά δεν χρειάστηκε να συνεχίσω με άλλη στάση, ολοκλήρωσα έτσι όπως ξεκίνησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2016
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 968, PEODAS, fouxter και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού