Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα συναδελφοι την Τανια την ειχα δηστυχως πετυχει για πρωτη φορα την προηγουμενη βδομαδα στο 92 και απο τοτε με κερδισε διχως ομως να δοκιμασω τοτε !!! Οποτε χθες ειδα οτι δουλευε και τσουλισα προς τον παραδρομο της κολασεως !!! Εχει κανονικο υψος με υπεροχο απαλο σοκολατι-ανοιχτο καφε δερματακι,ξανθο μαλλι κανονικου μηκους και υπερτατο βυζι μεγαλο φυσικο τι βυζι δηλαδη ΒΥΖΑΡΑΑΑ οπου και ειναι και το αδυναμο σημειο μου !!! Τρομερη κωλαρα με πιασιματα οχι σφιχτη αλλα χωρις να σημαινει πλαδαρη για τα γουστα μου κωλαρα εχει η γυναικα !!! Δινω το δωρακι και περναω στο δωματιο μετα απο λιγο σκαει με φουλ ορεξη και χαμογελο κατευθειαν ξαπλωσαμε αρχισαν τα φιλια φουλ με γλωσσα σε στομα λαιμο στηθος και μολις γδηθηκε και εκαναν την εμφανιση τους τα κανονια μου εγινε καγκελο !!! Μετα αρχισε μια πολυ ωραια πιπα με φουλ περιποιηση των παπαρων και μετα μου τον εξαφανισε τον εψαχνα αναμεσα απτα ποδια μου και στο λαρυγγι της σχεδον αψογη πιπα με ελαχιστη υποβοηθεια χεριου και αψογο πιπιλισμα !!! Μετα ξαπλωσε και την περιποηθηκα εγω καθως ηθελα σαν τρελος να την γευτω πολυ ωραιο μουνι σκετο τριανταφυλλο τουλιπα να χαιρεσαι να ασχολισε μαζι του και πανεμορφο σχηματικα !! Η κοπελα το χαρηκε δεοντως και τονευχαριστηθηκε διχως υπερβολες και θεατρινισμους και οταν εφτανα στο στοχο μου να γευτω τα ζουμια της μου ενακε κεφαλοκλειδωματα με τα ποδια της και γυρναγε στο πλαϊ αλλα εκει εγω μια να της παπαριαζω τη μουναρα μια να της γλυφω την κωλαρα μπορουσα να το κανω για ωρες αλλα με προσταξε να την γαμησω γιατι δεν αντεχε αλλο και γιατι ηδη γευομουν αρκετα απτα ζουμια της !!! Αρχικα με ιεραποστολικο και πιπιλισμα των βυζαρων της σε συνδιασμο με πολλα φιλια και γλυψιματα σε στομα και λαιμο και επειτα στα τεσσερα με θεα την κωλαρα της να ανεβοκατεβαινει με ρυθμο και να δεχεται με ευλαβεια αρκετα κωλοχαστουκα μεχρι που ηρθε η καταθεση και αρκετα κρατησε μπορω να πω !!!! Αραγμα για λιγο ξαπλα και οι δυο λιγο κουβεντουλα και δυο τρεις φιλουρες για καληνυχτα εεεεε και μια στις βυζαρες της φυσικααα και ανανεωσαμε το ραντεβου μας οπου ειναι και το μονο σιγουρο !!! Εγω περασα υπεροχα αξιζε και με το παραπανω απτα καλυτερα γαμησια στην μεχρι στιγμης στουντιοκαριερα μου !!!! Ολα ειναι θεμα γουστου εμενα το συγκεκριμενο κοριτσι μου βγαζει πολλα και για πρωτη συνευρεση μου ηταν σκετη καυλααααα !!! Καλα γαμησια σε ολους !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Τάνια
eprepe1312
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
100
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού