Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 65 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού την είδαμε στο σαλοναρισμα με τους άλλους τους Μπακαγιοκους την ημέρα της Συνάντησης!Ναι! Δεν μπορούσα να αντισταθω στην όψη αυτής της κωλαρας! Γλώσσα
Μπαίνω στο δωμάτιο και εκει που δίνω το πορνοπαραβολο των 30€ στην τσατσά σκάει μύτη και η Ντόνα για να δει ποιος μπήκε!Μεγάλο χαμόγελο Το μωρό χαμογέλασε πονηρα αφού με θυμάται .Έρωτας
Είχε πολύ ζεστά μέσα στο δωματιο και το αιρ-κοντισιον έβγαζε και άλλη ζεστα!Ντροπή
Εισέρχεται και η Ντόνα με τα μαύρα εσώρουχα της και κατευθείαν" που χάθηκες μωρό μου? Πως τα πας?" ...Έρωτας τα λέγαμε και τις έδινα παράλληλα φιλάκια σε λαιμό και στήθη.Γλώσσα
Την γυρναω για μασαζακι ...και εκεί στην όψη της κωλαρας της άρχισα να την φιλαω έντονα και να τις δίνω μερικά μπατσακια! Να την λέω " αυτό μου ελειψε"και γελούσε η μιλφαρα!Μεγάλο χαμόγελο
Μετά από λίγο την έκανα ένα ρομαντικο μασαζακι και να μου λέει " αχ! Αυτά τα χέρια σου..είναι τόσο μαλακά"Ναι! Μετά από ΟΛΑ αυτα τα ρομαντικά που λες ότι το γκομενακι το ζει έντονα..Πάμε στην πίπα που δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο με ελάχιστα μπουκωματα. Και το σεξ το κάνει έτσι για να το κάνει.
Στα τέσσερα η πρώτη στάση που το κάναμε χαλαρα και μετά την αλλάξα σε ιεραποστολικό με έντονο σφυροκοπημα ..τελειώσαμε με πολύ ιδρώτα συν την έξτρα ζέστη του δωματίου!Ντροπή

Αν τα δίνε και όλα στο κρεβάτι θα ταν από τις top!Καπέλο
Μου αρέσει γιατί στα άλλα είναι καυτή!Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντόνα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.325
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Vikings, chandler2121

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού