Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αν και η αλήθεια είναι ότι δεν είχα διαβάσει και τα καλύτερα εν τέλει ενέδωσα και είπα να δοκιμάσω τη Σόνια. Για την εμφάνιση δεν χρειάζεται να πω πολλά. Μελαχρινή, κορμάρα με συμπαθητικό πρόσωπο. Πρόσχαρη και τσαχπίνα στο σαλόνι μόνο με το στρινγάκι και κάτι κοθόρνους να! με το συμπάθιο.

Μια και ήμουν ο πρώτος της...στο δωμάτιο (χιουμοράκι Γλώσσα) δεν άργησε να έρθει. Της είπα να ξαπλώσει και αρχίσαμε φιλιά, γλυψίματα αλλά και γλωσσόφιλα. Ακάποτη μετά από λίγο αρκετά καλή σε τεχνική χωρίς χέρι, αλλά με το ζόρι να βάζει μέσα το μισό και αν. Πρώτη στάση με δική της πρωτοβουλία αυτή από πάνω. Δεν το χει καθόλου. Με το ζόρι κουνιόταν και λέω κάτσε να αλλάξουμε γιατί μας βλέπω να κοιμόμαστε. Δεύτερη πισωκολλητό πολύ καλή θέα, άψογο στήσιμο και αρκετά επιφωνήματα. Τρίτη και τελευταία με δική της πρωτοβουλία για δεύτερη φορά ιεραποστολικό, όπου εδώ ένιωσα πραγματικά σαν να κάνω σεξ με τη γκόμενα μου μιας και είχαμε πολλά αχ βαχ, γλωσσόφιλα, αγκαλιές και φάνηκε γενικά να το γουστάρει καθώς με τραβούσε προς το μέρος της. Ναι! Την ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω στο σώμα της και μου απάντησε θετικά. Η κατάθεση έγινε στην κοιλιακή της χώρα. Η κοπέλα από ότι φαίνεται όντως δεν της αρέσει να τελειώνουν πάνω της καθώς είχε πάρει μια περίεργη έκφραση στο πρόσωπό της. Χμμμ; Αποδεκτό και σεβαστό. Αλλά αφού ρε κοπελιά δεν το σηκώνεις τι το κάνεις; Καλύτερα καθόλου παρά να το κάνεις αγγαρεία και να ξενερώνουμε και οι δύο. Σηκώθηκα να τη σκουπίσω χαιρετηθήκαμε και έφυγε. Μου την έσπασε λίγο η τσατσά καθώς πριν μπω μου λέει δεν ενοχλούμε, δεν φωνάζουμε, υπάρχει άνεση χρόνου, αλλά στο τέλος το αθέτησε. Κεφάλι σε τοίχο! Να πω ότι είχε και κόσμο.... άδειο ήταν το σαλόνι όταν βγήκα.

Συμπερασματικά, πολύ gfe φάση με μια εντυπωσιακή γκόμενα μεν, αλλά με μέτριες επιδόσεις δε. Για την εμπειρία αξίζει, αλλά δύσκολο να τιμηθεί για δεύτερη φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, kostas8000 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού