Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γειας σας συναγωνιστες.
Αφου μου σπασανε τα ουμπαλα στην πρωινη μου δουλειάΘυμός,αποφασισα να επισκεφθω ενα καλο στεκι εκτονωσης της κρισης. Γι'αυτο λιγο μετά τις 1 το μεσημέρι έκανα "διάλλειμα" σε ένα καινούργιο μαγαζί "εκτόνωσης" το οποίο ήταν ανοιχτό το πρωί. Εκανα λιγη ώρα να συνηθίσω το σκοτάδι και τα κόκκινα σποτ, η τσατσά με υποδέχτηκε ευχάριστα, χωρίς πολλά λόγια. Μου είπε οτι η κοπέλα λέγεται Αναστασία απο την Ουκρανία Έρωτας. Προσωπικά λατρεύω τα "προιόντα" της χώρας αυτής. Μελαχροινή (οχι ξανθιά;)με πεταχτό κωλαράκι, βυζί 2,5 , 2-3 κιλά πάνω απο το κανονικό, αλλά έτσι τις γουστάρω, με πιασίματα. Εκανα κατάθεση 50 € και αφου "απελευθερώθηκα" απο την στολή εργασίας εκανα ντους ( πολυ καθαρό ντους ) και ξάπλωσα περιμένοντας. Το μωρό ήρθε αρχισε τα χάδια, εκανε φανταστικό deepthroat για 5 λεπτά. Αρχισα να χαλαρωνω, κάναμε 69 για λίγο, ξεκίνησε απο πάνω μου. Μετα απο κανένα 10λεπτο στηθηκε στα τεσσερα, και αρχισα βιαια να την ξεσκιζω και τέλειωσα έτσι. Ηταν αψογη στο sex και πέρασα ωραία. Καθαρό μαγαζί μύριζε όμορφα, επειδή είναι καινούργιο. Ετσι ξέρω που θα ξαναπάω για πρωινη "εκτόνωση". Είναι όλα τα λεφτά η γκόμεναΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2016
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού