Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 79 10
Ξενοδοχεία 79857
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Χώρος (γενικά)
 
4.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
4.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ιανουαριος,ημερομηνια δεν θυμαμαι γιαυτο και ανδεικτικη,βραδυ για ποτακια με το μωρο(και μια φιλη της αλλα για τριο ουτε λογος Γλώσσα )σε γνωστο μαγαζι του Γκαζιου,αφου φευγουμε και παμε την φιλη της στο σπιτι την ρωταω εμεις για που ειμαστε,μου απανταει οπου θες και προτεινω το εν λογο χοτελι(αυτη δεν ειχε ξαναπαει ή τουλαχιστον ετσι μου ειπε).
Παρκινκ αμεσως απ'εξω αν και δεν θελω να παρκαραω απ'εξω αλλα ημουν καυλομενος και καταλαβαινετε... ΚουλΚουλΓλώσσα
Ρεσεψιον κρυα,ζηταω δωματια απλο,μου λεει 15(λεω νταξ καμια προσφορα θα ειναι)!!!
Ανεβαινουμε,ανοιγω και μπαινω σε μια τρυπα,παραθυρο ουτε λογος ενα κουτσο και αυτο εβλεπε φωταγογο,παω να δω αν η πορτα κλειδωνε αλλα ματαια η πορτα ΔΕΝ κλειδωνε,το τρωω και αυτο οντας καυλομενος και μεθυσμενος(δεν ειπα τιποτα στην αλλη εννοειτε)αρχιζουμε κανουμε τα δικα μας και καποια στιγμη της λεω παμε στο μπανιο,ανοιγω την πορτα και αμεσως πεφτω πανω στον νεροχυτη(σαν μπουνια στο στομαχη απο πυγμαχο ενα πραγμα)για να παμε στο ντουζ διαγωνια για να κατουρισουμε διαγωνια μια ξενερα ΤΕΡΑΣΤΙΑ,αφου τελιωσαμε ντυθηκαμε και φυγαμε.Να συμειωθει οτι η ρεσεψιον ουτε ευχαριστω δεν ειπε!!!
Για να κλεισω και να μην κουραζω,εχω παει αρκετες φορες στο συγκεκριμενο χοτελι και ποτε δεν ειχα προβλημα με,αλλα μετα απο αυτο το τελευταιο θα το ξανασκεφτω,ισως δοκιμασω παλι και ισως να εφταιγε το 15αρι που εδωσα,αλλα κανονικα επρεπε να με ενημερωσει στην ρεσεψιον για το τι παιζει!
Μέλος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jasmlez, fouxter, nekrothaftis και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2016
Μυστη πρέπει να ηταν η ιδια ρεσεψιονιστ οπως και στην δικια μου περίπτωση λιγο πιονπανωΚεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1