Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρέπει να ξεκινήσω με τη διευκρίνιση οτι η κοπέλα είναι όπως στις φωτογραφίες αλλα με μοναδική εξαίρεση ότι στην πραγματικότητα οταν την εχεις μπροστά σου ειναι απλα ενα ομρφρο νεανικό κορμί και πρόσωπο χαμογελαστό και ευδιάθετο χωρίς το έντονο μακιγιάζ των φωτο.Εξαλλου με ενα τέτοιο πιπινάκι Γλώσσα τα φτιασίδια ειδικά στο πρόσωπο ειναι αχρειαστα.Φυσικη νεανική ομορφια,τιποτα καλύτερο...Έρωτας
Κατά τα αλλα τριάρι στητό στήθος και ενα απίστευτο κωλαράκι που σήκωσε ανελέητο χούφτωμα και γλείψιμο όπως και οι ρωγες της.Χρειαζεσαι ακόμη ενα ζευγάρι χερια για να χουφτώνεις να χαδεύεις και να το ζουλάς το ατιμο. Γλώσσα Ειναι πολυ καυλιάρικο αν και στην αρχη δεν του φαίνεται ομως με το που θα πάρει μπρος φυσικά με την ανάλογη βοήθεια απο μέρους μου εγινε TURBO και με ξετίναξε.
Φιλάκια πολλά στην αρχη βαθεία με γλώσσα και δεν τα τσιγκουνεύεται καθόλου πιπα της της ειναι όνειρο ζω μην με ξυπνάτε...οπου έγινε και η πρώτη κατάθεση επάνω στους υπέροχους βύζους (κάτι πιτσιλιές την πήραν και στο πρόσωπο)χωρίς να δυσανασχέτηση συνέχισε να τον τρίβει πάνω στις ρώγες της. Μπανάκι σύντομο διάλειμμα και ξανά παιχνίδι β ημιχρόνου.
Τώρα όμως ειναι η ωρα να σπατουλάρω γιατι ηδη πολυ την κανω κεφι και πάω παντού με γλώσσα χέρια κα δακτυλοσκόπηση οπου πρεπει.Εχει μουσκέψει για τα καλα οποτε γυρνώ ανάσκελα στο κρεβάτι και την ανεβάζω πανω μου.Αρχιζει να κάθεται αργα πανω στον πουτσο μου που ειναι έτοιμος να εκραγει.Εχει καυλώσει και αυτη,ανεβαζει γρήγορα ρυθμο, να φωνάζει πια χοροπηδώντας σε ενα εντελώς αχαλίνωτο ρυθμό
Αυτο το θέαμα δεν υπάρχει...Μεγάλο χαμόγελο
Μου έρχεται να τελειώσω αλλα οχι ακόμα και οχι σε αυτη την σταση.Γουσταρω να την χύσω στα τέσσερα για να εχω και την ανάλογη θεα και ετσι το κανω.Την βαζω στα τέσσερα και το σφυροκόπημα παει σφαίρα μέχρι που αδειάζω μεσα στο μουνάκι της βγάζοντας κραυγές και οι δυο απο καύλα Κατσικογάμης
Το μωρο με ξετίναξε αλλα κι εγω του'δωσα και κατάλαβε για τα καλα.
Απο social πολυ λιγα πράγματα και προσωπικά ετσι το γουστάρω το ραντεβού καλυτερα.Ετσι κι αλλιώς δεν συναντηθήκαμε να λύσουμε το συριακό, να γαμηθούμε βρεθηκαμε.Τελος πάντων ειναι οπως την βλέπει την δουλειά ο καθένας μας.Ολες οι απόψεις σεβαστες.Για μενα μετρα το αποτελεσμα.Και εφόσον ηταν καλύτερο κι απο αυτο που περίμενα χαλάλι τα λεφτά της,τα αξιζει και με το παραπάνω.Εξαιρετική εμπειρια,ελπιζω για ενα δεύτερο meeting πολυ σύντομα...
Γεια σας και να'στε ολοι καλα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 19, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
DB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, Calexico, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού