Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92429
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Βίκα ανήκει στην κατηγορία των πολύ δύσκολων περιπτώσεων cg να την βρεις εύκαιρη, γι' αυτό και το 6 που της έβαλα στην Επικοινωνία, γιατί κατά τα άλλα αν σταθείς τυχερός και σου απαντήσει, συνεννοείσαι μαζί της μια χαρά. Αυτό συνέβη και με μένα χθες, μετά από δεκάδες αναπάντητες και ανεπιτυχείς κλήσεις προς αυτήν τους προηγούμενους μήνες. Όπως όμως μου εξήγησε, όταν κάποιος μπει στο ρόστερ των πελατών που ήδη γνωρίζει, η ανταπόκρισή της προς αυτόν είναι πολύ πιο άμεση, πράγμα λογικό κατ' εμέ για μια κοπέλα του χώρου που δεν λειτουργεί με καθαρά επαγγελματικό τρόπο, με ο,τι θετικό ή αρνητικό αυτό συνεπάγεται. Αυτός ήταν άλλωστε και ο ένας από τους τρεις λόγους που επέμενα τόσο καιρό να την πετύχω: η μη αμιγώς επαγγελματική της ενασχόληση με τον χώρο, με την αρνητική έννοια του όρου. Οι άλλοι δύο (λόγοι) ήταν η φωτό της και η 1η κριτική του Crazy Ivan, τα γούστα του οποίου εμπιστεύομαι, χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι αρνητικό για τις κριτικές και τα γούστα των υπολοίπων συμπαικτών που έχουν γράψει για την κοπέλα.
Όσον αφορά την φωτό της και την εμφάνιση εν γένει της κοπέλας, για την οποία έχουν υπάρξει και οι περισσότερες διχογνωμίες ως τώρα, η αλήθεια κατ' εμέ είναι κάπου στη μέση, όπως άλλωστε συμβαίνει στις περισσότερες αντίστοιχες περιπτώσεις: Δεν είναι ούτε ο ξανθός άγγελος που φαντάζεται κανείς βλέποντας την φωτό της, αλλά ούτε και η σχεδόν αποστεωμένη και ταλαιπωρημένη κοπέλα που υποθέτει κανείς ότι θα αντικρύσει διαβάζοντας τις κριτικές της, ιδιαίτερα τις τελευταίες. Πρόκειται για μια χαμογελαστή, φρέσκια (το τονίζω αυτό!), νόστιμη - αλλά χωρίς κάτι το εξωπραγματικό πάνω της - λεπτή, μετρίου αναστήματος, νεαρή (κοντά στα 25), γλυκειά Ρωσιδούλα με καστανόξανθο μαλλί (το έχει σκουρύνει σε σχέση με την φωτό), με ένα σχετικά καλής αίσθησης ενισχυμένο και χορταστικό για τον σωματότυπό της στήθος με μεγάλες και ευερέθιστες ρόγες, ένα σχετικά στενό, σφιχτό και πεταχτό κωλαράκι, που όμως δεν διατίθεται προς διακόρευση ούτε και ως έξτρα, ένα γατάκι επίσης στενό, καθαρό και ευωδιαστό με λεπτά χείλη και μια λεπτή γραμμούλα τριχοφυίας πάνω απ' αυτό, όπως είχε αναφέρει και κάποιος άλλος συμπαίκτης πιο παλιά, και με ένα σύνολο εν γένει που χωρίς να κάνει την διαφορά δεν είναι καθόλου αμελητέο, τουναντίον είναι σίγουρα αξιογάμητο για τους λάτρεις των αρμονικά λεπτών σκαριών γυναικών.
Στο σέρβις τώρα, πλην πρωκτικού, σε όσα από τα υπόλοιπα την δοκίμασα ήταν μια χαρά! Μου πρόσφερε στην αρχή του 2ου γύρου ένα πολύ απολαυστικό 69 με γλείψιμο ατελείωτο, σαν να ήταν παγωτό, τόσο στο εργαλείο όσο και στα μπαλάκια μου, που τα μούσκεψε με πολλή όρεξη με την γλωσσίτσα της χωρίς να της το ζητήσω, έδειξε να απολαμβάνει με αληθινά/αληθοφανή βογγητά το στοματικό που της πρόσφερα κι εγώ στην αρχή του κάθε γύρου ενώ το γατάκι της που στην αρχή ήταν σχετικά στεγνό είχε την γεύση των υγρών της, η συμμετοχή της στο κυρίως σεξ ήταν κλιμωκωτά έντονη, χωρίς όμως να είναι και υπερβολική, ενώ το άθλημα τόσο στην στάση cow girl σε διάφορες παραλλαγές στον 1ο γύρο, είτε με σπασίματα της μέσης της είτε με βαθειά καθίσματα πάνω στο εργαλείο μου, όσο και στην ιεραποστολική στάση στον 2ο γύρο έδειξε να το κατέχει πολύ καλά αλλά και να το απολαμβάνει ταυτόχρονα. Για δε την επόμενη φορά άφησα το να την πάρω στα 4.
Αυτό όμως που μου έμεινε από την χθεσινή μου συνεύρεση μαζί της ήταν το βλέμμα της, ιδιαίτερα στον 2ο γύρο, που είχε χαλαρώσει ακόμα περισσότερο κι εκείνη και την είχα στο "πιάτο" από κάτω μου. Ήταν ένα μείγμα παιδικότητας και ταυτόχρονα πουτανιάς, με την έννοια της ερωτικής πρόκλησης, την ώρα που την χαιρόμουν με κάθε διείσδυσή μου μέσα της και μαζί μου έδειχνε να το χαίρεται το ίδιο κι αυτή, κι αυτό το βλέμμα της ήταν ο καταλύτης που με διευκόλυνε να τελειώσω με άνεση για 2η φορά μέσα σε 1ω, παρά το γεγονός ότι η ηλικία μου υπερβαίνει την δική της στο διπλάσιο και κάτι ψιλά! Συν ότι κάθε μια από τις δύο μου εκσπερματώσεις συνοδεύτηκαν από ένα γέλιο της αυτάρεσκο, χαριτωμένο και ταυτόχρονα σκανταλιάρικο την ώρα που με έβλεπε να μορφάζω και να ξεφυσάω, σαν να μου έλεγε "είδες που σε κατάφερα, σ' έχω!". Τα παραπάνω αποτελούν και τον λόγο που επέλεξα να δώσω αυτό τον τίτλο στην κριτική μου.
Κατά τα λοιπά, καπνίζει ένα τσιγάρο στο τέλος του κάθε γύρου, αλλά αφού ζητήσει την άδεια του πελάτη της πρώτα, μιλάει πολύ καλά Ελληνικά (είναι ήδη 6 χρόνια εδώ), χωρίς καθόλου λάθη ή έντονη προφορά, είναι πεντακάθαρη στην ευαίσθητη περιοχή της αλλά και γενικά, είναι συνειδητοποιημένη σ' αυτό που κάνει και το κάνει με όρεξη (ακόμα), γιατί περιορίζει τα ραντεβού της σε 3-4 το πολύ την ημέρα, όπως μου δήλωσε, και δείχνει να είναι από τις γυναίκες που της αρέσει το σεξ ούτως ή άλλως, ενώ τα χρήματα που ζητάει δεν είναι πλέον λίγα αλλά ούτε και πολλά σε σχέση με τον ανταγωνισμό στην ηλικιακή κατηγορία της, διότι ναι μεν δεν προσφέρει πρωκτικό σεξ ανάμεσα στις υπηρεσίες της, αλλά το αντισταθμίζει σε όλα τα υπόλοιπα με την όρεξή της να ευχαριστήσει τον πελάτη της και την άνεση χρόνου που του προσφέρει εάν χρειαστεί, ώστε να μην αγχωθεί, κάτι που αρκετές άλλες κοπέλες δεν δείχνουν την διάθεση να το κάνουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 16, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.763
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, Dirty69, doc_lin και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2016
3-4 ραντεβου τη μέρα δε τα λες και λίγα. Full time ωράριο
18 Μαρτίου, 2016
Απ τη περιγραφή σου καταλαβαίνω οτι ειναι μεγάλη πουτάνα η μικρή. Ναι! Προσκύνημα Ναι! Προσκύνημα
18 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απ' ο,τι μου είπε, ξεκινάει μεσημεράκι μέχρι κάποια ώρα το βράδυ, συνήθως όχι πολύ αργά. Άλλες όμως δουλεύουν από το πρωί μέχρι το βράδυ ή στριμώχνουν περισσότερα ραντεβού (5-6) μέσα στον ίδιο χρόνο που διαθέτει η μικρή, οπότε καταλαβαίνεις ότι η ποιότητα ενδεχομένως πέφτει στη περίπτωση αυτή. Αλλά κι αυτό πάλι εξαρτάται από την κάθε κοπέλα.
18 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όπως το πάρει κανείς. Αν εννοείς στον χαρακτήρα, με την έννοια του ριξίματος, όχι, εμένα τουλάχιστον μου φέρθηκε οκ. Αν εννοείς στο σεξ/κρεββάτι, τότε ναι, το έχει.
18 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δικιο εχεις!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5