Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη σαββατο 5-3-2016 πρωι.
Κοπελλες 2 , η καιτη και η λανα. η καιτη γυρω στα 35 με αψογο γυμνασμενο σωμα, μαλλι ξανθωπο αλογοουρα, και απιστευτο κολο..προκλητικο και αυθαδη κολο που μεσα στο ροζ μπικινακι που φορουσε ηταν ακομα πιο εντυπωσιακος...εξαιρετικη παρουσια..μοναδικη παραφωνια (κατ'εμε)το πολυ μικρο εως ανυπαρκτο στηθος της..αμελητεα ομως παραφωνια μπροστα στην συνολικη της εικονα..
2η κοπελλα η λανα...ξανθια γυρω στα 28, ευσωμη με νταρντανε στυλ , με μεγαλο στηθος , μπουτια και κολο..με ωραια ματια και κουκλιστικο προσωπο..μου θυμισε λιγο την Kate upton στο πιο κοντο..επελεξα την λανα(οπως αποδειχθηκε μεγα λαθος) λογω στηθους και μονο..η καιτη παντως μπηκε στην wish list..εντυπωση μου εκανε και στα 2 κοριτσια , οτι στο σαλοναρισμα τους ηταν λες και τις κυνηγουσαν...μπηκαν σφαιρα, εκαναν μια περιστροφη και εφυγαν ταχυτατα..αμιλητες, αγελαστες, αχρωμες..ειδικα η καιτη..
μπηκα λοιπον στο εκπληκτικο στουντιακου επιπεδου δωματιο, με το διαστημικο κρεββατι, τους κρυφους φωτισμους και ολα τα απαραιτητα κομφορ..πραγματικα δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τα καλυτερα "στουντιο"..δεν ειχα προλαβει να βγαλω τα εσωρουχα μου και αμεσως μπηκε σαν σιφουνας η λανα με τα αξεσουαρ ανα χειρας (μωρομαντηλα κλπ), και μου λεει ακομα δεν γδυθηκες? εδω θελω να κανω μια επισημανση-αυτοκριτικη..επειδη γυριζω αρκετα χρονια στον αγοραιο ερωτα και ως εκ τουτου η πορνοεμπειρια μου ειναι αρκετη, λογικα επρεπε να ακουσω το πορνοενστικτο μου και να την στειλω πισω στην (ευγενεστατη) τσατσα της..αλλα ακουσα την καβλα και οχι την λογικη (πρωτη φορα θα ειναι?) και πεσαμε στο κρεββατι..προκαταρκτικα ελαχιστα, πιπα αρκετα καλη με προφυλαξη (παντα), χωρις περιποιηση στα μπαλακια, και βλεποντας οτι δεν ειχα 100% στυση ψιλοδυσανασχετησε..αρχισε τοτε παλι καποια υποτυπωδη φιλακια και χαδακια και αφου ειχα μια αξιοπρεπη στυση καναμε μια σταση, με καθαρισε με μωρομαντηλο (στα + αυτο) και εφυγε παλι σφαιρα..η εγω εχω μεγαλωσει και ειμαι περιεργος η απλα δεν συμβαδιζω με την εποχη..ερχομαστε να κανουμε σεξ με το χρονικο οριο που εχετε καθιερωσει, ας μη το παραχεζουμε κιολας..καποια κοριτσια (σωστες επαγγελματιες), αψηφουν τα χτυπηματα στις πορτες και τα χαμηλωματα της μουσικης και επικεντρωνονται στο να φυγει ο πελατης ευχαριστημενος..ο πελατης...καποιες αλλες θελουν να παρουν οσους μπορουν περισσοτερους στην βαρδια τους για οικονομικους λογους..το ποιες θα βγουν χαμενες και ποιες κερδισμενες πιστευω οτι ολοι το καταλαβαινουν..
Αυτη ηταν η εμπειρια μου με την λανα, χωρις να σημαινει οτι μπορει να ειναι η ιδια και με την δικη σας..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Lana
athal
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
4.207
Πόντοι:
6.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μάκης Τσατσαρίδης, orinosleon, xilnik και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2016
Κανόνας μάλλον εχει γίνει αυτό το ρομποτικό σεξ. αλλά πώς να μην εχουν παρει τα μυαλά τους αέρα,οταν οι νταβάδες βλέπουν ότι εφτασε να αντιστοιχή μια κριτική σε μποουρδέλο σε τρείς για στουντιο και πέντε σε κώλ-γκέρλ ... Σου λενε,αφού υπάρχει τόσο χρήμα,αρμέχτε τους . προβλέπω ότι εντος ολίγου ,για να δής την κοπέλλα στο σαλονι ,θα πληρωνης εισοδο 3 ευρω...Η χώρα στο έλεος των Αλβανων και των Ρουμάνων ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1