Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ντάρια είναι καινούρια κοπέλα η οποία δηλώνει Ρουμάνα.Πρόκειται για αθίγγανη,λεπτή,με μελαμψό δέρμα,καστανόξανθα μαλλιά τα οποία και είχε πιασμένα πίσω,ανοιχτόχρωους οφθαλμούς.Τα Ελληνικά της είναι σχετικά καλά δείγμα ότι έχει στην χώρα μας κάποια χρόνια.Στα αυτιά της φορούσε σαν σκουλαρίκια,κάτι χρυσούς σταυρούς.Στα Ιάσωνος 44 & 46 εργάζεται εδώ και ένα μήνα περίπου.Εχθές που πέρασα απο το μαγαζί ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα.Δεν είχα πολύ χρόνο στην διάθεση μου εν όψη βραδινής εξόδου και έτσι αποφάσισα να περάσω.
Η κοπέλα ήρθε γρήγορα στο δωμάτιο μιας και δεν είχε καθόλου πελάτη.Αμέσως με ρώτησε για το μέγεθος του μορίου μου,φανερά αγχωμένη μιας και είχε ανακοινωθεί στο σαλόνι πρωκτικό που άλλες φορές δεν ανακοίνωνε το μαγαζί.Την καθησύχασα και της είπα ότι δεν επιθυμώ πρωκτικό,αλλά θέλω όμως να μου παράσχει ελεύθερο στοματικό.Εκεί έσπευσε να μου ανακοινώσει να μην τελειώσω στο στόμα της,ότι δεν δίνει φιλιά και να κάνω αργά για να μην πονέσει.Γενικώς εξ αρχής η κοπέλα ήταν ιδιαίτερα αμυντική και αρκετά κουμπωμένη.Της είπα ότι απο μέρους μου δεν υπάρχει καθόλου πρόβλημα, αλλά να μου κάνει καλό τσιμπούκι.Ξάπλωσε πλάι μου με κλειστά τα πόδια της για να μην έχω καλή πρόσβαση στα απόκρυφα της και άρχισε ένα άχρωμο τσιμπούκι,με έντονη χρήση χεριού και μικρής ηδονικότητας.Εγώ της χούφτωνα τα μουνόκωλα.
Να επισημάνω το γεγονός ότι αρχικά σε προτροπή μου να αφαιρέσει το στηθόδεσμο που φορούσε,αρνήθηκε ευγενικά λέγοντας μου ότι δεν το βγάζει και αφού επέμεινα μου είπε ότι ούτως η άλλως δεν έχει κάτι να δείξει.Της είπα ότι δεν έχω πρόβλημα και τελικά τον αφαίρεσε.Τα στήθη της είναι πολύ μικρά όντως,με μόνο θετικό ότι οι θηλές της είναι μεγάλες.
Όρχεις φυσικά δεν περιποιείται. Μετά απο σχετικά σύντομο διάστημα πέρασε προφυλακτικό χωρίς ουσιαστικά να της ζητήσω να σταματήσει το τσιμπούκι.Την προέτρεψα να συνεχίσουμε σε 69,αφού την μάλωσα κάπως ευγενικά. Στο 69 κατάφερα να την λύσω κάπως και να παραδωθεί στις ορέξεις μου.
Η συνουσία που ακολούθησε ήταν αρκετά άχρωμη.Αρχικώς η κοπέλα ανέβηκε πάνω μου.Σε δυνατές διεισδύσεις πονούσε έτσι ελλάτωσα το εύρος των παλινδρομήσεων.Στο πισοκωλητό πήρε την σωστή θέση και όταν την κάρφωνα είχα καλή θέα αλλά και σχετικά καλή αίσθηση των τοιχωμάτων του κόλπου της.Στην κωλοτρυπίδα της δεν δεχόταν παιχνίδι με το δάχτυλο και αυτό εκ της ουσίας ακυρώνει και το πρωκτικό που ανακοινώνεται στο σαλόνι.Στο ιεραποστολικό απλά την πηδούσα με την κοπέλα να την βλέπω να πονάει.Της ζήτησα να τελειώσω στο σώμα της και η κοπέλα αρνήθηκε.Αφού επέμεινα μου είπε ότι το μαγαζί δεν διαθέτει μπάνιο για να πλυθεί.
Ολοκλήρωσα στο προφυλακτικό με χειρομάλαξη παίζοντας απαλά με το μουνί της ενώ η υπηρεσία φώναξε την κοπέλα.Χρόνος παραμονής γύρω στα 10 λεπτά.
Τα υδραυλικά του σπιτιού αυτού είναι χαλασμένα και όταν πήγα να χρησιμοποιήσω τον νιπτήρα ο ρουμπινές ήταν αρκετά σφιγμένος για να μην υπάρχει διαρροή.Άνοιξα την βρύση πλύθηκα και για να μπορέσω να την κλείσω χρειάστηκε να καταβάλλω αρκετή προσπάθεια.Οπότε ένα δίκιο θα δώσω εδώ στην κοπέλα.
Εν κατακλείδι η κοπέλα είναι αρκετά αμυντική εξ αρχής και καλώ είναι να ανακοινώνει απλό πρόγραμμα στο σαλόνι χωρίς να τάζει λαγούς με πετραχήλια.Ο οίκος καλό είναι να δώση βάση σε κάποια στοιχειώδη πράγματα υγιεινής όπως νερό,καθαρά σεντόνια γιατί οι πελάτες και οι κοπέλες που εργάζονται δεν είναι ζώα. Τέλος θα ήθελα να κάνω την παρατήρηση ότι πολλές φορές σε απλά προγράμματα μπορεί να περάσεις καλύτερα απο προγράμματα που ανακοινώνουν φουλ του κώλου.Στην προκείμενη περίπτωση αυτό φάνηκε να ισχύει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντάρια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2016
Εν πάσει περιπτώσει, δεν υπάρχει λόγος να ολοκληρώσεις με μια τέτοια κοπέλα.
Δ
Διαγόρας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1