Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 49 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εχοντας κανει μεγαλη τσαρκα και χωρις να βρω κατι αξιολογο κατεληξα τελικα στη Ρουμανα μιλφ Κλαουντια την οποια ειχα ξαναγαμησει πριν 2 χρονια περιπου.Μαλακια μου αλλα μπηκα τελικα...πρεπει να κοντευει τα 40,αδυνατη με αξιολογο κορμι μικρο καλοστημενο κωλαρακι,μικρο βυζακι.Πολυ σπασμενη στη φατσα ομως,ταλαιπωρη και στεναχωρεμενη.Τελοσπαντων 40ε για 69 αφου γυμνο τσιμπουκι δεν κανει

Πολυ σκοτεινο το δωματιο,μπηκε κι αυτη λιγομιλητη και χωρις να εχει ορεξη,γδυθηκε στην ακρη του κρεβατιου και εκατσε σε αποσταση ασφαλειας ωστε να μη μπορω να κανω τιποτα.Μου επαιξε τον πουτσο και με καυλωσε,εγω ψιλοχαϊδευα τα βυζια της...την ειπα να κατσει πανω μου αλλα αρνηθηκε...
Την εστησα στα 4 οπου εγλειψα την πολυ δουλεμενη σουφρα της την οποια δινει με 60ε και βογγουσε τυπικα και σκηνοθετημενα
Την λεω γυρνα και απο μπροστα να σε γλειψω και δυσανασχετησε καπως και μου λεει ελα να κανουμε 69...την λεω μη βιαζεσαι Γαμήσου
Τελοσπαντων την εγλειψα λιγο και το μουνι και μετα γυρισαμε σε 69.Εκανε καλη πιπα με σωστο ρυθμο και πιεση αλλα τα ψευτικα μμμ που εκανε μου εσπασαν τα νευρα

Πρωτη σταση αυτη απο πανω με πλατη σε μενα αφου πρωτα εβαλε μπολικο λιπαντικο κουνηθηκε καλα αλλα σε 2 λεπτα κουραστηκε και σταματησε.Την λεω γυρνα απο μπροστα κανονικα τωρα,παλι δυσανασχετησε αλλα το'κανε.Κουραστηκε παλι και μου λεει ελα να αλλαξουμε,τη στηνω στα 4 οπου ανοιγει ωραια η κωλαρα της,τη γαμησα δυνατα και τερμα μεσα αλλα ηταν απαθεστατη...και τελος την λεω γυρνα και κανονικα να σε βλεπω,παλι γκρινιαξε καπως αλλα το'κανε,τη γαμουσα αργα προσπαθουσα να τη φιλησω στο λαιμο και με απωθουσε...καπου εκει μου γκρινιαξε για το χρονο και μου λεει δε θα κατσουμε και μιση ωρα Κεφάλι σε τοίχο!...την λεω με αγριο υφος δεν περασε μιση ωρα ακομα,ε οπως ηταν λογικο ξενερωσα συνεχισα να τη γαμαω και την εχυσα τυπικα δεν ευχαριστηθηκα
Με ειπε ενα ξερο γεια και εφυγε

Συμπερασμα...δε δειχνει καμια διαθεση πλεον γι'αυτο που κανει,το κανει εντελως απο αγγαρεια,ειναι βιαστικη και πρεπει να αποσυρθει γιατι ειναι πεταμενα λεφτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.316
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2016
Ψυχικό πήγες να κάνεις μου φαίνεται, ας έδινες άλλο ένα 20αρικο και της ξέσκιζες την καλοδουλεμένη σουφρίτσα. Αποθαρρυντικά τα σχόλια σου, κρίμα γιατί την είχα στο στόχαστρο μου για ένα καλό σκισιματάκι...
07 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σιγά μην έδινα 60ε σ'αυτήν την ταλαίπωρη σ'αυτό το κωλόσπιτο...μπα άστο καλύτερα θα μελαγχολήσεις
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2