Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόκειται για μία 24χρονη νταρντάνα Σέρβα από το Κόσοβο όπως μου είπε στο 1.75 ύψος με κορμάρα γλυκό πρόσωπο, ακριβώς όπως την περιέγραψε ο υπέρτατος ενημερωτής Φανούρης Τζούρας.

Βλέπω το τατοο με το σκορπιό στην πατούσα της και λέω αυτό είναι μπαίνω.

Με το που ήρθε στο δωμάτιο ιδιαίτερα θερμή αρχίζει χάδια και κάποια πεταχτά φιλάκια στο στόμα. Της λέω ότι θέλω τα πόδια της και μου λέει "μισό λεπτό" όπου σηκώνεται και παίρνει από μέσα εάν πακέτο υγρά μαντηλάκια και αρχίζει και καθαρίζει διεξοδικά τις πατούσες της. Τελικά πήγε και τα έπλυνε στο νιπτήρα.

Οι πατουσάρες τέλειες, με κορυφαίο σχήμα δακτύλων ειδικά κοιτώντας τα από κάτω. Η κοπέλα ξάπλωσε και απολαμβανε το να της γλύφω τα πόδι ενώ με το άλλο μου χάιδευε τα αρχίδια. Σε όλη τη φάση είχε ένα αίσθημα ικανοποίησης το οποίο σαν συμμετοχή ήταν πολύ καλό για τους ποδολάγνους φίλους, αφού από τη μία δεν προσπαθούσε να ξεμπερδεύει και από την άλλη έδειχνε να το απολαμβάνει χαλαρώνοντας χωρίς να ψευτοπροσποιείται ότι καβλώνει.

Τελικώς την πήρα μια "μεγάλη αγκαλια" αφού είναι και νταρντάνα όπου ανέβηκε από πάνω μου και μετά από λίγο επήλθε το τέλος. Στη συγκεκριμένη φάση που με κοιτούσε λάγνα στα μάτια δυστυχώς μου μύρισε πολύ έντονα η αναπνοή της τσιγάρο.

Must για τους ποδολάγνους ειδικά άμα σας αρέσει να χαλαρώνει η άλλη με τα πόδια της στο στόμα σας.

Η τσατσά μου την έσπασε αγού χτύπησε πολύ γρήγορα την πόρτα. Ευτυχώς η κοπέλα δεν έφυγε απευθείας. Ο χώρος σε επίπεδα μεταξουργείου και όχι 20 άρικου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2016
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Φανούρης Τζούρας, komis diablo

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2016
Η Χριστίνα είναι Αλβανίδα. Μου το έχει πει. Απλά λέει ότι είναι Σέρβα κλπ γιατί πολλοί δεν γουστάρουν Αλβανίδες. Και αναγκάζεται να πει ψέμματα.
Αυτό μου το έχει πει η ίδια. Αλλά και χωρίς να το πει κάνει μπαμ η προφορά της ότι είναι από την Αλβανία.
04 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλλον έχεις δίκιο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2