Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωινές καυλες και είπα να επισκεφθω το βρωμερό μετάξι.παρκαρα και ευωδιες από σκατο και κατουρο ήρθαν στα ρουθούνια μου ,ενώ το θέαμα άκρως ρομαντικό με πρεζακια ζόμπι να είναι διάσπαρτα...αφού έκανα μια μικρή τσαρκα,ανέβηκα τα σκαλιά και ο πουστο τσάτσος μου παρουσίασε την Ελένη. Ελεύθερο στοματικό ,θα περάσεις καλά μ είπε.στο δωμάτιο ανέβασε την ένταση των φώτων "να βλέπουμε κιολλας" εγώ τα ξανά κατέβασα έχοντας υποψία για κάμερα.. Αν και δεν νομίζω..
Η Ελένη είναι 25 χρ από Ρουμανία .ελληνικά ξέρει και καταλαβαίνει παραπάνω από τα απλά βασικά.εμφανισιακα έχει καστανά μαλια μέτριο πρόσωπο .αδύνατη με μικρό κολαρακι και βυζακι.μέτρια δηλαδή ..
Με ρώτησε αν είμαι έλληνας και ξεκίνησε μια μέτρια πίπα αδιάφορη χωρίς κάποια..σταμάτησε ξαφνικα, ενώ δεν φαινόταν ιδιαίτερα δεχτικη στα χαδθα στο μουνακι της.πισοκολητο όπου μπορώ να πω ήταν στενή αλλά έκανε περίεργες κίνησης και τινάζε τ κεφάλι τηςΧμμμ; πάλι ξαφνικά διέκοψε την συνουσία και πήγε να μ τον παίξει. Έχοντας ξενερωσει της είπα να φύγει.. Μάλλον είμαι μόνο για φυλήςΓλώσσα δεν νομίζω να ξαναπαω.. Στα στάνταρ τις περιοχής είναι μέτρια με σημάδια βιασύνης και ξενερας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Mounokolotripidogliftis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.328
Πόντοι:
2.405
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού