Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173471
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η οδος Κωλεττη παρασαγγας απεχει απο το να θεωρηθει ως highway(οδος ταχειας κυκλοφοριας).Ομως ,αφενος η γειτνιαση της με μεγαλη οδικη αρτηρια στα δυτικα και αφετερου η μεγαλη σημασια που εχει ως η οδος στην οποια εδραζεται ο ναος της θεας Αφροδιτης ,ας μου επιτραπει(συγγραφικη αδεία)να την θεωρησω ως highway για να γινει και η αντιστοιχιση με το τραγουδι Goddess in a highway των Mercury Rev που μας συντροφευσε, εμας που νιωθουμε απο ξενη μουσικη,στην πρωτη μας νιοτη.
Μετα τον ασπασμο υποδοχης απο την Αφροδιτη στο σαλονι, με εξεπληξε η τσατσα η οποια μου ειπε οτι με θυμοταν.Εμενα ,αναμεσα σε τοσο κοσμο;Koλακευτηκα οσο να' ναι...Απολαυσα εναν καφε οσο περιμενα να ερθει η σειρα μου και μετα ,αφου επελεξα οπως και την προηγουμενη φορα το προγραμμα με το μασαζ αφεθηκα στα χερια της Αφροδιτης.Ηταν εντυπωσιακη,προσχαρη και ευγενικη οπως παντα.Τα μαλλια της μακρυναν ακομα λιγο και το μακιγιαζ της ηταν καπως πιο ελαφρυ επιτρεποντας ετσι στην φυσικη της ομορφια να αναδειχθει ακομα περισσοτερο.Ενα σετ κοκκινων εσωρουχων ειχε αυτην την φορα την τυχη να αγκαλιαζει αυτο το σωμα που ειναι λικνο φαντασιωσεων και που εχει μεσα του μια εξισου θερμη ψυχη.
Ξεκινησαμε με μασαζ ,πρωτα απο την Αφροδιτη, εν μεσω μακρας συνομιλιας οπως αρμοζει στην μακροχρονια γνωριμια μας.Ξεροντας οτι υπαρχουν ακομα και γαμοι που εχουν διαρκεσει λιγοτερο δεν μπορω παρα να νιωθω χαρουμενος και τυχερος απο την γνωριμια μας.Ανταπεδωσα το μασαζ και μετα αρχισα να την φιλαω στον λαιμο,τις μασχαλες ,τους αγκωνες και τους ωμους.Οι μασχαλες της ειδικα με ενθουσιασαν τοσο που τις εγλειψα αλλα δεν εμεινα εκει... με προτροπη της Αφροδιτης καναμε και...μασχαλατο!Εγλειψα αυτα τα εργα τεχνης της πλαστικης χειρουργικης που διακοσμουν το σωμα της και μετα η γλωσσα μου εκανε μερικες βολτες στον αφαλο της που νομιζω οτι τον ειχα ξεχασει κατα την προηγουμενη επισκεψη μου και ενιωθα οτι του χρωστουσα λιγο χρονο.Τα φιλια της και τα χαδια της στο σωμα μου ηταν εξισου ερεθιστικα μα το στοματικο που μου προσεφερε αμεσως μετα.Με καβαλησε και αφου κοπανηθηκε αρκετα πανω μου συνεχισα να την καρφωνω εγω.Μετα απο μια δοση πισωκολλητου με καβαλησε ξανα αλλα αυτην την φορα της ζητησα να γειρει το πανω μερος του σωματος της προς τα πισω ωστε να ξαπλωσει και τα ποδια της να παρουν θεση ωστε να γλειψω τα δαχτυλακια της.Η σκεψη οτι ετσι ικανοποιουσα ταυτοχρονα αρκετα σημεια πανω της με ερεθιζε αφανταστα.Ημουν πλεον ετοιμος για το τελος.Ενα τελευταιο πιο εντονο πισωκολλητο και ενα p.t.m (pussy to mouth...εννοειται με προφυλακτικο)με εστειλαν καπου πολυ ψηλα,πολυ μακρυα και πολυ ομορφα.
Εδω και πολυ καιρο εχω παψει πια να αναρωτιεμαι με ποιον τροπο θα ξεπερναει καθε μου προσδοκια.Το αφηνω πανω της και βρισκει παντα τον τροπο να τα καταφερνει.Αυτο δεν ειναι τιποτα αλλο παρα ενα παιχνιδακι για μια θεά!Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.720
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, al pacino, topscorer και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2016
Φιλολογικά και φιλοσοφικά εντυπωσιακή η ελεγεία περί της θεάς Αφροδίτης στην οδό Κωλέττη! Προσκύνημα
Εγώ την είχα...γνωρίσει πολύ παλιά και έχω ξεχάσει το προσωπάκι της. Θυμάμαι όμως την άψογη, γλυκιά και ανθρώπινη συμπεριφορά της στο δωμάτιο.
Μπράβο ρε φίλε, πολύ καλή κριτική!!!!!!!!!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
11 Φεβρουαρίου, 2016
Το sex με την Αφρό είναι απόλαυση!
11 Φεβρουαρίου, 2016
Εγώ σκέφτομαι να την παντρευτώ Έρωτας
15 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θα παραλειψουμε να σε καλεσουμε αγαπητε al pacino.
15 Φεβρουαρίου, 2016
Φυσικα και περιμενω προσκληση για τον γαμο σου με την Νατασα...
15 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστω αγαπητε συναγωνιστη graf αλλα χωρις την βοηθεια της Αφροδιτης δεν θα γινοταν τιποτα.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6