Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στο εν λογο δελο απογευματακι μπαινο εμφανηζετε η λουιζα η τσα ειπε υπηρεσίες κτλ..ελευθερο στοματικο ελευθερα πιασιματα , η λουιζα είναι από ρουμανια μακρυ μαυρο μαλλι στηθακια μικρα λιγο πεσμενα με ωραιες ρογες..κολαρακι ποιημα στρογγυλο προσοπακι με έναν μικρο προγναθισμο..Μου εκανε ελευθερο στοματικο αμεσος διοτι είναι στο πρόγραμμα , πολύ καλο όπως πρεπει αργο αισθησιακο ρουφηχτο χωρις να κλεβη...Το αρνητικο ότι το καθαριζη με μορομαντηλο και εκει μου τοβαλε στην πριζα κανονικα...όμως..εξου και ο τιτλος...Λογο καυλας μεγαλης δεν ενιωσα πονο αλλα μετα ηταν ολο εκδορες το δερμα γυρο από την βαλανο...με αποτέλεσμα να χρειαστο επουλοτικες αλοιφες για να υποχορησουν..Ειπε να μην χυσο μεσα στο στομα///Στα του αγωνα η μονη σταση ηταν πισοκολιτο...Οπου εκει εκλεβε λιγο ηθελε να τοχο καρφομενο μεσα και να μην τον μπαινοβγαζο δυνατα..Ένα αρνητικο ακομα ότι την ωρα του χυσίματος με κρατησε καρφομενο μεσα της....Χωρις να μπορο να κουνηθο...σχεδόν..Συμπερασμα θελει πολύ βελτιοση...να καταλαβη ότι δεν εχουμε πεοι από ατσαλι..και ενας πιο εβεστητος η με χαλινο θα παθενε συγουρα μεγαλη βλαβη...Να κανει προκαταρκτικα...κτλ..κουβεντουλα μικρης διαρκιας κανει αλλα αυτό δεν αρκει..Αν την ξανατιμησο θα είναι μονο για την πιπα της και μονο με καποτα για να αποφυγο το μορομαντηλο...διοτι είναι πολύ επιμονη σε αυτό...Τελος εργαζοταν από το πρωι από ότι μου ειπε διοτι ελειπε μια άλλη κοπελα που εργαζετε εκει απογεύματα...Ελπιζο να βοηθησα τυποι μουΝαι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2016
Όνομα κοπέλας
Λουίζα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού