Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 157 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια σας φιλοι μου συναγωνιστες, μετα απο μια 7ετια γραμμενος στο σιτε και 10ετης(τουλαχιστον) εμπειριας μου στους οικους ανοχης, δυστηχως "αναγκαζομαι" να γραψω αυτη την κριτικη για να μην την πατησει αλλος αγωνιστης και κλαει τα λεφτα του. Ειναι η χειροτερη εμπειρια μου και η μεγαλυτερη ΦΟΛΑ που εχω φαει ποτε ολα αυτα τα χρονια καταρχας και απ τις χειροτερες που θα μπορουσε να εχει κανεις(το οποιο και σας το απευχομαι). Λοιπον μπαινω στον εν λογο μαγαζι και η ευγενικη τσατσα μου παρουσιαζει την Μονικα(την οποια την βρηκα σε αλλες κριτικες με το ονομα Λαουρα) η Μονικα λοιπον ειναι μια ψηλη(φορουσε 12ποντο) αδυνατη με ωραιο σωμα - κολαρακι και 3αρι φυσικο στηθος, 21 ετων, ετσι μου ειπε τουλαχιστον στο δωματιο μεσα. Πριν περασω δεν το εψινα γενικα αλλα μου ειπε οτι θα τις εκανα ποδαρικο κτλ την ρωτησα απο που εχει καταγωγη μου ειπε Ρουμανα εχω και αδυναμια-καλες εμπειριρες απο ρουμανες(ψεμα καθως μες το δωματιο εβρησε στα Αλβανικα) και επεσα στην παγιδα ο μαλακας λες και ειμαι πρωταρης Μαλακία Μαλακία Μαλακία Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!. Η τσα2 μου ειχε ανακοινωση ελευθερα πιασιματα σεχ σ ολες τις στασεις κτλ(απλο με λιγα λογια). Μπαινω στο δωματιο που να μην εμπαινα ποτε Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! και ερχετε η Μονικα - Λαουρα και γω δε ξερω με ποσα διαφορετικα ονοματα μπορει να εχει συστηθει. Μου λεει κατευθειαν ξαπλωσε και κραταγε ειδη την καποτα στο χερι που την ανοιξε κατευθειαν με το που μπηκε μεσα, τις λεω δε θα βγαλεις το σουτιεν και το στριγκακι να τα ποιασω και να τα γλειψω δεν επιτρεπετε μου λεει και κατι τετοιες πιπες με τα χιλια ζορια αφου προσπαθουσε να μου φορεσει την καποτα με ακαυλωτη πουτσα για να μου παρει πιπα πεταξε το μισο βυζι απεξω απ το σουτιεν και μου λεει ποιασεοτι να ναι) μεχρι εκεινη την στιγμη ειχα ξενερωσει ασχημα και δε μπορουσα ουτε να συγκεντρωθω για να μου σηκωθει μπας και γαμησω πραμα αδυνατο με τη συμπεριφορα της να γινει κατι τετοιο εντωμεταξυ απ το 2λεπτο το πολυ αρχισε να μου λεει εχεις 10 λεπτα για να γαμησεις και ολο εκει το πηγαινε το πραμα απ την αρχη οπως και εγινε δλδ στα 7 λεπτα 8 το πολυ σηκωθηκε και εφυγε μου ειπε και ευχαριστω ειρωνικα και εμεινα μαλακας και με το πουλι ουτε καν στο χερι 1η φορα μου συμβαινει να με ξενερωσει τοσο πολυ μια πουτανα και να μην μου σηκωθει. Απογοητευμενος και ξενερωμενος ντυθηκα και βγηκα εξω και πηγα στην τσατσα και της ζητησα με ωραιο και ευγενικο τροπο τα χρηματα μου πισω(1η φορα το εκανα αυτο γενικα) καθως δεν εγινε σχεδον τπτ, πριν προλαβει να απαντησει η τσα2 πεταγετε εξω η ΠΟΥΤΑΝΑ και αρχιζει να βριζει και να ωρυεται στα Αλβανικα (τσιφσα μοτρεν κτλ)να φωναζει να με απειλη να μου λεει μην μου φωναζεις εμενα(οτι να ναι), πραμα το οποιο δεν ισχυει καθως μιλουσα πολυ ηρεμα και ευγενικα, να κανει σαν υστερικη και αλλα διαφορα. Με τα πολλα εφυγα καθως μου ειπε και η τσα2 οτι δυστηχως δεν μπορει να κανει κατι γ αυτο επειδη δεν το θελει και η κοπελα(γενικα ηταν ξενερωμενει και η τσα2 μαζι της ετσι οπως εκανε κτλ. Αυτα απο μενα. Μακρια απο Μονικα - Λαουρα γενικα και απο Αλβανιδες. Ελπιζω να σωσω κοσμακι με αυτην την κριτικη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
46
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, makao, n.smirni76 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2016
Η συγκεκριμενη είναι μελαχρινη με μαυρα μαλλια και το δερμα της είναι σοκολατι σαν τσιγγανογυφτησα η αιγυπτια? Αλλα εχει ωραιο σωμα και καλο σαλοαρισμα δλδ μιλαει πολύ και με τα λογια της και τη προστυχια της σε προτρεπει να μπεις Χμμμ; Το τελευταιο καιρο τη βλεπω και λεω να περασω αλλα στο τελος αλλαζω γνωμη...αν λεμε την ιδια τοτε να μην το ξανασκεφτω..
01 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φιλε μου ακριβως σ αυτην την βρομοΑλβανιδα αναφερομαι κακο ψοφο να εχει Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2