Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198302
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Καλησπερα συναγωνιστες..εχω πιει τα ποτα μου στο συγκεκριμενο μπαρ και πιστευω ηρθε η ωρα να καταθεσω την ταπεινη μου αποψη.Ξεκινωντας απο το παρκινκ το οποιο ειναι αρκετα ευκολο λογω και το οτι δεν λειτουργουν οι εταιριες τετοιες ωρες,αφηνουμε το αμαξι και παμε στην μαχη.Μπαινοντας μεσα σε καλοσωριζει αρκετες φορες ενα λιγο σιτεμενο τουμπανακι με βυζαρες(μετα απο επιμονη ερωτηση σε γνώστη,εμαθα οτι προκειται για πρωην εππαγελματια που εχει κοψει τα ιδιαιτεραΚεφάλι σε τοίχο!) και σου δειχνει τα τραπεζακια που ειναι ελευθερα.Συνηθως προτιμω να διαλεγω τραπεζι το οποιο θα ειναι στο διαδρομο κοντα ωστε να κοβω κινηση στα κοριτσια που πηγαινοερχονταιΣπασίκλας .Στην πρωτη μου επισκεψη,πινω το ποτακι μου χαλαρος κοιταζωντας τα οχι και τοσο εντυπωσιακα κοριτσια(ισως και λογω φωτισμου ή μερας)ωσπου κατεβαινει ενας κοριτσαρος ονοματι βιολεττα.Διχως δισταγμο την αρπαζω και φυγαμε για πανω. Στα του αγωνα δυνατη παικτρια...Πιπα(με σκουφο)αρκετα βαθια και με βλεμματα καυλωτικα κατευθειαν μες στα ματια μου οταν τον εβαζε ολο μεσα.Μην τα πολυλογω.Μπαινουμε στο κυριως μενου με κλασικες στασεις,οπου το κοριτσι οσο πηγαινε με εντυπωσιαζε ολο και περισσοτερο.Καλυτερη της μακραν τα 4 οπου χαζευεις την ατελιωτη κωλαρα της,καταθετω στα 4 με την δομινικανα φιλη μου να ουρλιαζει...Αυτο ηταν...Με σκλαβωσε...Απο τοτε την εχω ξανατιμησει 1-2 φορες και παντα με αναλογο αποτελεσμα στην μαχη.εντυπωσιακο.παντως τα υπολοιπα κοριτσια δεν μου βγαζουν και τιποτα το ιδιαιτερο περα ισως απο 2-3 περιπτωσεις που δυστυχως δεν συγκρατω τα ονοματα τους.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2015
diabolo13
Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
44
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, STAVROS6969, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού