Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλεποντας τη Ντιανα, σου δημιουργουνται αμεσως δυο αποριες. Πρωτον, τι στο καλο κανει ενας τετοιος μουναρος στη Φυλης, και δευτερων και πιο σημαντικο, θα ισχυει και εδω ο κανονας, σουπερ εμφανιση αλλα μηδενικες υπηρεσιες και κακη συμπεριφορα, αρα θα κλαιμε το 20ευρο που δωσαμε.


Η Ντιανα λοιπον δεν ειναι απλα στουντιακης εμφανισης κοπελας, αλλα βαζει κατω πολλα call girls kai city tours. Και ναι λοιπον, την βρισκεις στη φυλης. Καστανα, ισια, μακρια μαλλια, ομορφο προσωπο, υπεροχο σωμα, τελειος κωλος και δυο, τριαρια βυζια που οταν τα αγγιζεις και τα πιανεις, αναρωτιεσε πως εγινε τοσο καλη δουλεια.

Μπαινοντας η Ντιανα στο δωματιο, της ζητω συγγνωμη για τα κρυα χερια μου, μολις τα ειχα πλυνει, και αυτη να μου λεει οτι και τα δικα της, παντα κρυα ειναι, και να συμπληρωνει
-κρυα χερια, ζεστες καρδιες, να το λεμε μονοι μας που και που, να το ακουμε και καμια φορα. Ωωωωωω Ντροπή


Στα του αγωνα τωρα, με τη Ντιανα να ανεβαινει κατευθειαν πανω στο ξαπλωμενο μου κορμι, και να γινονται τα δυο κορμια μας, ενα (πολυ κλισε ακουγετε αυτο, αλλα ετσι ηταν Χαμόγελο). Αυτη να μου φιλαει αισθησιακα το λαιμο και το στηθος, και εγω τα μαγουλα της, τα υπεροχα στηθια της κολλημενα πανω στα δικα μου, και ή η κοιλια της, ή τα εξωτερικα μουνοχειλα ή καποιο μερος του κορμιου της τελος παντων(εκεινη τη στιγμη δεν καταλαβαινα και πολλα), να πιεζει και να τριβει το καυλωμενο ξεσκουφοτο κ@υλι μου. Τι ζαλιστικη αισθηση.


Περασμα λαστιχου και πρωτη σταση 69. Το ευωδιαστο μουνι της, κατι σαν φραουλα, σε αποσταση αναπνοης απο τη μουρη μου, και εγω με τιτανια προσπαθεια και με οσες ψυχικες δυναμεις διεθετα, να αντιστεκομαι για να μη το γλυψω. Γαμω τις αντιστασεις μου και τους φοβους μου, γαμω Κεφάλι σε τοίχο!. Αρκεστηκα στο μπαλαμουτιασμα της ολης περιοχης και με την Ντιανα να ριχνει και ενα γελακι σε καποια φαση, μαλλον γαργαλιθηκε το μουνακι της. Ομορφη εικονα να βλεπεις να σπαει η σοβαροτητα ενος προσωπου απο γλυκα γελακια που εσυ εχεις προκαλεσει.


Επομενες στασεις reverse cowgirl, ιεραποστολικο, στα τεσσερα, και σε ολες να πετυχαινουμε πολυ καλο συντονισμο. Μαλιστα στα τεσσερα και αφου ενιωθα οτι το γαμημενο 10λεπτο ειχε παρελθει, την ενημερωσα οτι σε λιγο χυνω, καθαρα πληροφοριακα. Η Ντιανα ομως το πηρε σαν προστυχια, και με προστυχολογα απαντησε.
- χυστα ολα μεσα μου, μωρο Ναι!,
και καπου εκει με τελειωσε σωματικα και ψυχικα.


Κλεινοντας, και ενω βλεπεις τη Ντιανα στο σαλονι με κυριλε υφος και απολυτη σοβαροφανεια, να σε κανει να αναρωτιεσαι πως θα εξελιχθει το ολο σκηνικο, παρ' ολα αυτα, μεσα στο δωματιο διαψευδεσαι πληρως, και ανακαλυπτεις οτι η συμπεριφορα της ειναι αναλογη της ομορφιας της. Με μια λεξη: Αψογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Υπηρεσίες
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, STAVROS6969, Ζορό_2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 08 Ιανουαρίου, 2016) 08 Ιανουαρίου, 2016
Η απορία μου όταν την πρωτοείδα, ήταν εάν το στήθος αυτό είναι φυσικό. Εάν είναι φυσικό τότε είναι ποίημα. Εάν πάλι δεν είναι φυσικό, πρέπει να έχει γίνει τέλεια δουλειά.

Εσύ που το ψηλάφισες, τι λες? Φυσικό ή όχι? Χμμμ;
09 Ιανουαρίου, 2016
Φιλε πλαστικο ειναι το στηθος της, εξαλλου φαινονται και οι ουλες απο κατω, αλλα το ερωτημα ειναι τι στο καλο εχουν βαλει μεσα, και εχει τετοια αισθηση φυσικοτητας στο αγγιγμα.
09 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι φιλε δεν ειναι φυσικο αλλα ειναι αρκετα καλο για πλασικο..
09 Ιανουαρίου, 2016
πλαστικό είναι αλλά είναι σούπερ
09 Ιανουαρίου, 2016
Καλύφθηκα πλήρως από όλους σας. Ναι!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5