Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δυο κορίτσια εργάζονταν εδώ. Η Σαμπρίνα (χωρίς να είμαι βέβαιος για το όνομα) που επέλεξα και μια χοντρούλα Αφρικανή. Η Σαμπρίνα είναι σκουρόχρωμη -πιθανότατα Βαλκάνια τσιγγάνα- με βυζί Νο 3+ και ρόγα κάγκελο. Δεν τη λες όμορφη, αλλά το σύνολο κι ο χαλαρός τύπος της, με έλκυσαν. Το μπουρδέλο ψιλοάθλιο και στοιχειωδώς ψευτοκαθαρό.
Μπήκα στο δωμάτιο που βλέπει σαλόνι και πριν ακόμα ξεντυθώ εισέβαλε το κορίτσι. Αμέσως απασφάλισε τη καπότα και δυσανασχέτησεΘυμός που δεν κάβλωσε ο πούτσος για να την περάσει. Την καθοδήγησα για το πως θέλω τη πίπα, και με κοίταζε αδιάφορα. Μάλασα τις βυζάρες της και της άρεσε, κάναμε ισπανικό και άρχισε ανόρθωση, πέρασε τη καπότα και τον ρούφηξε άτεχνα. Ζήτησα γλέιψιμο αρχιδιών(ε) κι αρνήθηκε. Όχι όμως για πολύ.Ματάκι Όταν της έδωσα το 5ευρω κι έβγαλα και τη καπότα, με νάζι συνέχισε το γλειψορούφηγμα πίπωμα, βαθιά ως το λαρύγγι. Πέρασα δική μου καπότα και χώθηκα μεσα της. Μουνί χαράδρα. Καμιά αίσθηση. Βγήκα και έτριψα το καυλί στη κωλότρυπα. Όχι κώλο, είπε και την έστεισα στα 4. Εδώ βελτιώθηκε η αίσθηση. Τη γάμησα πολύ δυνατα με αρκετά κωλοσκάμπιλα. Κουράστηκα και της ζήτησα να με καβαλήσει. Το έκανε. Δεν θα έχυνα έτσι, πέταξα τη καπότα και την πίπωσα. Μού γλειφε τ'αρχίδια κι έχυσα στα βυζιά της.
Αξίζει 2ης επίσκεψης, για ολοκληρωμένη εκτίμηση.

Υ.Γ: Ελευθερο στωματικό δεν αναφέρεται από την τσατσα.
10 στο πάρκινγκ, λόγω "ποδαράτου"
*με extra

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Φανούρης Τζούρας

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2016
Ελεύθερο στοματικό με extra πληρωμή ή περιλαμβανεται στο δεκαρικο μυστη??
06 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν αναφέρει η τσατσα και δεν κάνει ξεσκούφωτο το πουτανί.
Ζ
Ζορό_2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2