Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Και επειδη χτες δεν μου αρκουσε το γαμησι στο Μεταξι, το δωρο που μου εκανα για να κλεισει καλα η χρονια, ηταν η Πωλινα.
Ειχα να πατησω καπου στα 2 χρονια, τοτε που δεν ειχε γινει ο τεραστιος πανικος ακομα, που την ειχα τιμησει συνεχομενες φορες.

Τι να πουμε για αυτην τη γυναικα, που εχει ανεβασει τον πηχη στα μιλφ τοσο ψηλα... Το δεκαρι στην αποδοση της μπαινει αβιαστα και θεωρω οτι κατι 9αρια που βαζω κατα καιρους θα επρεπε να ειναι 7αρια, αν σκεφτομαι καθε φορα την περιποιηση της.

Στα του αγωνα, μετα απο ελαχιστη αναμονη ηρθε ορεξατη στο δωματιο, εχει παρει καποια κιλα απο τοτε που την θυμαμαι αλλα πραγματικα δεν εχει σημασια. Αφου μου εγλειψε καθε σημειο 20 φορες και εκανε την πουτσα μου να συσπαται πανω κατω, σαν φωναζει "εε και γω ειμαι εδω!", ξεκινησε το επαγγελματικο τσιμπουκι της, το οποιο μετα απο 2 λεπτα το σταματησα γιατι δεν γινοταν να αντεξω ο ανθρωπος.

Την εβαλα να με καβαλησει και η αισθηση του μουνιου της ηταν στενη (ε αφου ολοι παιρνουν κωλο, δεν μου φαινεται παραλογο), με εκεινη να εχει κουρνιασει πανω μου και να γαμιομαστε σαν παθιασμενοι εραστες., γυρισμα στα 4 για να παρω κωλο, ο οποιος ηταν επισης πολυ στενος παρα την ευκολη εισαγωγη μεσα σε αυτον, με εκεινη να παιζει το μουνακι της γρηγορα και γω να κουμανταρω ολη τη λεκανη σαν καλος καπετανιος, και λιγο πριν νιωσω παλι την εντονη ευφορια να ξαπλωνω για το τελειωμα, στο οποιο μου πηρε μανιασμενα τα χερια και τα εβαλε στο κεφαλι της για ενα τρανο και βιαιο Mouthfuck το οποιο προκαλεσε ενα δυνατο και διαρκειας οργασμο, που με εκανε να ξεχασω ολες τις φολες και ολες τις σαπιες παρουσιες που γαμησα την χρονια που περασε.

Θερμος χαιρετισμος, με εμενα να παραμενω στο κρεβατι λιωμενο σαν να δουλευα 10ωρο οικοδομη, με ενα χαζο χαμογελο και με την σκεψη οτι "αυτο πρεπει να ειναι το γαμησι για να τελειωσεις μια χρονια". Το σαλονι τιγκαρισμενο (το κουδουνι χτυπαγε με το ρυθμο που ανοιγει η πορτα σε ζαχαροπλαστειο, τετοιες μερες), δεν ξερω αν ολοι αυτοι διοργανωσαν καποια "μαχη εξουσιας" για το ποιος θα μπει μετα Γλώσσα , καποιος απο αυτους θα περιμενε κανα διωρο για να γαμησει.

Καλη χρονια και οτι επιθυμειτε παιδες, γαμηστε οτι σας γαμησε φετος και προχωρηστε μπροστα. Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2015
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
paparotriftoulas
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
28.991
Πόντοι:
10.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kaavlas, Ena Vima Mprosta και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2015
Το είχα πει άλλη φορά, πληρώνεις την τσατσά και πας βόλτα και σου κρατάει τη σειρά.
Βασικά πρέπει να μπει χαρτάκι όπως σούπερ μάρκετ να ξέρεις τη σειρά σου ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1