Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Άλλο ένα κρύο βράδι με βρήκε να τριγυρνάω μόνος στη Φυλής αναζητώντας ένα νέο δυνατό τεμάχιο που να γουστάρει παράνομες περιπέτειες Ναι!Ναι!Γλώσσα.Η αηδία των πιρφόρων του σάιτ,της φρεγάτας αλλά και των ελλεινίδων αυτές τις μέρες με οδηγούσε επειγόντως σ'έναν νέο ακα κρεμπιέ Μεγάλο χαμόγελοΔυστυχώς λόγω των γιορτών πολλές κοπέλες απουσιάζαν,οπότε είχα μειωμένες πιθανότητες για αυτό που έψαχνα.Στην πιάτσα ελάχιστος κόσμος και λίγα τα τσαρδιά που λειτουργούσαν Money MouthΣπασίκλας.Πήγατε όλοι στα κωλοχωριά σας σκεφτόμουν από την μία και χαμογελούσα Χαμόγελο,από την άλλη ήθελα οπωσδήποτε ένα σκληρό μιλφ ή γκιλφ για να εκτονώσω την οργή που μου προκαλέσατε αυτές τις μέρες όλοι εσείς οι ξεφτιλισμένοι,πιρφόροι και ελλεινίδες,που το μόνο που σας νοιάζει είναι τι θα φάτε,τι θα ψωνίσετε και πότε θα πάτε στα τσακίδια(κωλοχώρια).Ανηφόρισα προς τα μεγάλα νούμερα του δρόμου,τα δεξιά τσαρδιά ήταν όλα ανοιχτά Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα.Μπήκα κατευθείαν στο αγαπημένο μου μπουρδελάκι,το Πιπίνου 65.Η μαυροφορεμένη τσατσά με καλωσόρισε και μου είπε ότι έχει καιρό να με δει επειδή συνήθως δουλεύει πρωί.Μου είπε ότι έχει κανούρια κοπέλα με φουλ πρόγραμμα,τζούλια την λένε.Και τότε σκάει έξω η σκληρή σπασμένη πουράτζα με τα ροζ εσώρουχα,το χαλαρό δέρμα και τα ωράια 2,5αρια βυζιά ΓλώσσαΓλώσσα.Δεν ήθελα κάτι άλλο για αυτό το βράδι και αμέσως παραδίδω ένα 20ευρω στην τσατσά και μπαίνω στο αριστερό δωμάτιο.Αρκετά βρώμικο για Φυλής,ότι πρέπει για ρομαντικούς μύστες.Μετά από λίγο έρχεται και η τζούλια,κάθεται δίπλα μου στο κρεβάτι και ξεκινάμε τα ρομαντικά γλωσσόφιλα.Της ξεκουμπώνω αργά το σουτιέν και γλείφω τα ωραία πεσμένα βυζιά της.Βγάζει το βρακί της,με ξαπλώνει κι έρχεται από πάνω μου για να συνεχίσουμε τα ρομαντικά γλωσσόφιλα.Μου λέει ότι είμαι απαλός και ότι της αρέσει να κάνει έρωτα με πιτσιρικάδες Ναι!Ναι!.Από μόνη της ξεκινάει να τρίβεται πάνω στο γυμνό καυλί μου.Είμαι ήδη απίστευτα καυλωμένος και την αρπάζω βίαια από τα μαλλιά και την βάζω να μου κάνει πίπα.Με γλείφει όντως με μανία,ενώ καραμελώνει πολύ καλά και τις μπάλες.Κάνει μικρά διαλλείματα για να μου γλείψει το λαιμό και το στήθος ενώ εγώ την δαχτυλιάζω.Η καύλα και των 2 μας ήταν απίστευτη.Με ρώτησε αν θέλω καπότα και τότε την έφερα από πάνω μου για να συνεχίσει να τρίβεται στο γμνό καυλί μου.Μου έλεγε πόσο γουστάρει να το κάνει αυτό και πόσο πολύ θέλει να το νιώσει μέσα της.Πριν προλάβω να πω κάτι μου το είχε αρπάξει και το είχε χώσει βαθιά στο μουνί της Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Χοροπηδούσε σαν τρελή έτσι και μου έλεγε να την σκίσω όσο πιο δυνατά μπορώ.Το μουνόζουμα έτρεχαν πάνω στον γυμνό μου πούτσο.Παράλληλα της έβαλα κωλόδαχτυλο και γούσταρε ακόμα περισσότερο.Την έστησα στα 4 και την κάρφωσα με όλη μου την δύναμη ενώ βογγούσε δυνατά.Είχαμε ιδρώσει και οι 2,οπότε με καβαλάει ξανά και φιλιόμαστε παθιασμένα.Δεν άργησα πολύ και κατέθεσα το σπέρμα μου στη μουνάρα της.Το είχαμε και οι 2 τεράστια ανάγκη.Καθίσαμε έτσι για λίγο ακόμα αγκαλιά,μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο και μου είπε ότι με περιμένει πάλι.Έστριψα ένα τσιγάρο,βγήκα έξω στο δρόμο,έριξα ένα καλό κατούρημα και πήγα στο περίπτερο να πάρω την πορτοκαλάδα μου Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 skieros, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, xenitemenipsixi και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2015
Απλά δείχνεις ποιος είναι ο ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
P
Parakmiakos
26 Δεκεμβρίου, 2015
Μπράβο Κωστάκη! Κέρασες γιορτινή φάπα στη μούρη των πιρφόρων Προσκύνημα
J
Junis
27 Δεκεμβρίου, 2015
ζητω ο βασιλιας κωστακης!!!
29 Δεκεμβρίου, 2015
Ποιά Τζούλια είναι αυτή μάγκες?
Δούλευε και Διδύμου 27?Αυτή η ξανθιά με το ταττου?
30 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ψηθηκες κιολας; κατσε να καθαρισει τα προηγουμενα χυσια και πας μετα, μη σου ρθουν και στη μαπα ! Γαμήσου
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5