Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287441
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξεκινάω την πουτανική ανασκόπηση του 2015 από την γυναίκα που για μένα είναι η αποκάλυψη του έτους . Την Τόρι. Αν και δουλεύει από το 2014, εγώ φέτος την πήρα πρώτη φορά.
Συγκεντρωτική κριτική για 5-6 φορές που συνευρέθηκα μαζί της
Πρόκειται για μια γυναικα 40άρα , ψηλή , ξανθιά , με όμορφη επιδερμίδα . Μιλφάρα
Πολύ ζεστή και ευχάριστη, πεντακάθαρη, σώμα καλό , στήθος φτιαγμένο στητό. Προσωπάκι ομορφούλι με ελαφρά ασιατικά χαρακτηριστικά. Ελαφρά.
Καταγωγή από την Ρωσία φυσικά, από την ρωσική Άπω Ανατολή.
Στο δωμάτιο είναι μοναδική. Την κάνεις ο,τι θέλεις και δεν μασάει πουθενά. Και GFE και PSE, προκαταρκτικά στο φουλ , στα όρθια, καθιστά, ξάπλα. Πίπα με γλείψιμο στις μπάλες για όσκαρ. Σεξ σε όποια στάση θες με φοβερή συμμετοχή και αντοχές . Αμέσως σπάει ο πάγος , από το πρώτο ραντεβού . Δεν υπάρχει θέμα «χημείας» με την Τόρι. Και χημεία βρίσκεις και Φυσική, και Άλγεβρα και Γεωλογία και Πεωλογία . Αυτές είναι δικαιολογίες για τα καινούρια κοριτσάκια που βαριούνται. Ξέρει πώς να κάνει τη δουλειά και πώς να περιποιείται έναν άντρα, αντάξια της μεγάλης ρωσικής σχολής . Πρέπει να δίνει μαθήματα στις άλλες.
Η γυναίκα αξίζει και δίνει ρέστα. Σε εμένα που πληρώνω 100€ για πρόγραμμα των 70€ , δίνει και κυριολεκτικά ρέστα, τα 30€
Το μόνο αρνητικό της , είναι οι έντονες φωνές που εμένα προσωπικά με ψιλοκομπλάρουν.
Κατά τα άλλα τέλεια! Μη διστάσετε καθόλου!
Χώρος με ντουζάκι, αρκετά καλός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τόρι
Eisenfaust
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.276
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rebesqieu, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2015
Διδακτωρ Πεολογιας μυστη δηλ! Σπασίκλας
26 Δεκεμβρίου, 2015
Διδάκτωρ Πεολογίας και Πεοδυναμικής υγρών Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2