Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83494
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Δευτέρα νωρίς το απόγευμα. Χτύπησα το κουδούνι και ανέβηκα . Κλασσικά με υποδέχτηκε η κα.Γιάννα , δεν ήξερε που να με πάει μίας και όλα τα σαλονάκια ήταν πιασμένα... Ποιές έχεις Γιάννα ρώτησα. Τρείς κοπέλες , την Ελενίτσα την Σαμπρίνα και την καινούργια την Εμμανουέλλα. Την Ελενίτσα την ξέρω σταθερή αξία σε υπηρεσίες. Στο άκουσμα της Σαμπρίνας νόμιζα ότι γύρισε η Σαμπρίνα που είχα πάρει πριν λίγο καιρό με καλές εντυπώσεις αλλά δεν έκατσε να δουλέψει. Τελικά ήρθε μια κοπέλα μελαχρινή ρουμάνα 22 ετών λεπτή με 1.5άρι βυζί .Περίμενα αρκετή ώρα ώστε να δώ την Εμμανουέλλα μίας και ήταν συνέχεια κλεισμένη. Η κα.Γιάννα με ενημέρωσε ότι αυτή παίρνει 50 ευρώ και όχι 40 , ότι είναι απο την Κρήτη 19 ετών. Μετά απο πολύ ώρα έκανε ένα πολύ αστραπιαίο πέραμα απο το σαλονάκι που καθόμουν η Εμμανουέλλα . Μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5άρι συν βυζί ωραίο. Κατά 90% πιστεύω ότι πρόκειται για την Εύη που είχα πετύχει στο Δημοκρίτου 9 . Είπα ότι θέλω να περάσω μαζί της μίας και είναι ωραία παρουσία ενώ αν πράγματι ήταν η Εύη ξέρω ότι ειδικά στο γαμίσι το έχει... Η κα Γιάννα που πήγαινε απο το ένα σαλονάκι στο άλλο με ενημέρωσε ότι έχει να πάει σε άλλο πελάτη που την έχει πάρει για δύο φορές , η Ελενίτσα θα πήγαινε κατά σειρά σε δύο πελάτες της έτσι είπα να δοκιμάσω την άλλη Σαμπρίνα.

Πέρασα σε ένα απο τα δωμάτια , πήγα στο μπάνιο και φρεσκαρίστηκα και την περίμενα. Δεν άργησε να έρθει . Θέλεις μασάζ με ρώτησε ξεκινώντας να βγάζει τα ρούχα της. Ναι απάντησα να χαλαρώσω λίγο. Ξάπλωσα , ανέβηκε πάνω μου και κάθισε στα κωλομέρια μου. Μασάζ δηλαδή λίγο τρίψιμο κάνα δεκάλεπτο σε ώμους πλάτη μέση ενώ σχεδόν απολογούταν επειδή δεν ξέρει.
Στην συνέχεια ξάπλωσε τελείως πάνω μου και άρχισε να μου γλύφει τα αυτιά και τον λαιμό , γύρισα λίγο το κεφάλι μου και αρχίσαμε να φιλιόμαστε. Συνέχισε να με φιλάει στην πλάτη και να μου χαϊδεύει τα μπούτια. Γύρισα μίας και η ώρα του όποιου μασάζ είχε τελειώσει....Όρθιοι συνεχίσαμε να φιλιόμαστε ενώ εγώ χούφτωνα τα κωλομέρια της και φύλαγα τα βυζιά της , οι ρόγες της είναι αρκετά ευαίσθητες και μου είπε να προσέχω. Την έβαλα ανάσκελα στο ντιβάνι και έσκυψα να γλύψω το μουνί της. Της άρεσε και καύλωσε μετά απο αρκετή ώρα , σταμάτησα και της είπα να μου πάρει πίπα. Τώρα κάθισα εγώ στο ντιβάνι και αυτή έσκυψε μπροστά μου , πήρε κατευθείαν τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της σχετικά καλή ενώ έκανε και περάσματα απο αρχίδια αρκετές φορές.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση την έβαλα ανάσκελα στο ντιβάνι με ψηλά τα πόδια , είναι αρκετά σφιχτή και έχει ωραία αίσθηση να την γαμάς , της είπα να γυρίσει και να στηθεί στα τέσσερα , αφού έγλυψα για λίγο και πάλι ι το μουνάκι της μπήκα σε αυτό και άρχισα να την παίρνω πισωκολλητά , ανεβάζοντας ρυθμούς μετά απο λίγο και αφού έβγαλα το προφυλακτικό έχυσα στα κωλομέρια της.

Σκουπίστηκε και ενώ ντυνόταν μιλήσαμε για κάνα 5λέπτο. Με χαιρέτησε και έφυγε. Εντάξει δεν είναι Ελενίτσα σε υπηρεσίες , δεν είχε καμία σχέση με την άλλη Σαμπρίνα με την υπέροχη κωλοτρυπίδα αλλά σε σχέση με τις τελευταίες που δοκίμασα εδώ στης κας. Γιάννας ήταν μία χαρά. Αφού έκανα το μπάνάκι μου βγήκα να πάω να βρω την κα.Γιάννα να πληρώσω να φύγω , γινόταν χαμός μετά απο κάνα δεκάλεπτο την πέτυχα , την ρώτησα αν μπορώ να δώ πάλι την Εμμανουέλλα αλλά ήταν συνέχεια σε δωμάτιο. Πλήρωσα ανταλλάξαμε ευχές για τις γιορτές και αφού μου είπε ότι κανονίζει να φέρει και άλλες ελληνίδες απο την Κρήτη έφυγα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2015
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.068
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού