Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν έβαλα τέτοιο τίτλο για να περιγράψω την κατάσταση σαν ένα ματς ποδοσφαίρου...!
Την Λάουρα την έχω δει σε τσάρκες μου κάποιες φορές και μου άρεσε κάπως,αλλά δεν την είχα επιλέξει για γνωριμία στα ενδότερα...Μετά από κάποια συζήτηση με συναγωνιστές είπα να την "δοκιμάσω".
Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μελαχρινή κοπέλα με μαλλιά μέχρι τους ώμους,γλυκό πρόσωπο,ωραίο αδύνατο σώμα με περιφέρεια μοντελέ και μεγάλο στήθος...Απ΄τις όμορφες παρουσίες της Φυλής...Την έχω πετύχει και πρωινή βάρδια κάπου το φθινόπωρο αλλά κυρίως ¨αγωνίζεται¨στην απογευματινή!

Αφού έκανα μία μικρή τσάρκα στη περιοχή κατέληξα στο παραπάνω ίδρυμα...Με καλωσόρισε η υπηρεσία και μου παρουσίασε τη Λάουρα!Εμφανίστηκε μόνο με το στριγκακι της και τα βυζιά της σε κοινή θέα!Ο στόχος "κλείδωσε" κάπου εδώ και πέρασα στο δωμάτιο...
Έβγαλα τα ρούχα μου και την περίμενα για να ξεκινήσει ο "αγώνας" όπως έγραψα και παραπάνω...

Μπήκε στο δωμάτιο με αρκετή διάθεση.Αλλά μετά από δύο τρις κουβέντες πήγε να μου τοποθετήσει το προφυλακτικό....Εδώ κάπου ήταν off side...Ευτυχώς με την απορία που είχα στο πρόσωπό μου κατάλαβε και "γύρισε τη φάση πίσω" για να προσφέρει ολιγόλεπτα τριψίματα και ισπανικό μικρής διάρκειας κάτι που απόλαυσα...Πράγματι το στήθος της είναι ιδανικό για τέτοια...
Συνέχεια στο παιχνίδι μας με μικρής διάρκειας πεταχτά φιλιά από μέρους μου στο λαιμό της και στο στήθος της...Να σημειώσω πως φιλιά στη περιοχή του στόματος δεν δέχεται...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Καλό με ωραίες κινήσεις της γλώσσας,αργό σε ρυθμό και με έκφυλες ματιές...Βέβαια δίχως περιποίηση στην ευρύτερη περιοχή...
Έναρξη στο σεξ με τη Λάουρα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Συνέχεια με τη Λάουρα στα τέσσερα να έχει άψογο στήσιμο.Και τέλος ιεραποστολικό όπου με καλή συμμετοχή από μέρους της κατέθεσα και ο αγώνας έληξε...!

Κάθισε λίγο δίπλα μου μίας και το σαλόνι είχε κόσμο,μάζεψε το εσώρουχό της και αποχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.

Συμπερασματικά η Λάουρα όπως είπαμε είναι όμορφη και έχει διάθεση να σε ικανοποιήσει,αν ήταν λίγο πιο ζεστή απ'την έναρξη της συνεδρίας χωρίς αυτά τα "κενά" στα προκαταρκτικά πιστεύω πως η "γνωριμία" μας θα είχε γίνει απ'τις καλύτερες,χωρίς βέβαια να σημαίνει πως δεν πέρασα καλά.Απλά μία μικρή βελτίωση στο κομμάτι των προκαταρκτικών, και θα γίνει top,άλλωστε από εμφάνιση είναι σε καλά επίπεδα!

Αυτά για την Λάουρα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2015
Τη διαθεση να σε ικανοποιησει που την ειδες;Στην τηλεοραση;και βλεπω καλα πανω 25 ευρω πηγσν το αδειασμα;Χαμόγελο
Β
βορδελογυρισμένος
21 Δεκεμβρίου, 2015
Την είχα πάρει και εγώ πιο παλιά. Ωραίο μουνι για τα δεδομένα της περιοχής αλλά πολύ προκάτ βρε παιδί μου. Δεν τιμά το εικοσαευρω.
21 Δεκεμβρίου, 2015
Την είχα πάρει και εγώ πιο παλιά. Ωραίο μουνι για τα δεδομένα της περιοχής αλλά πολύ προκάτ βρε παιδί μου. Δεν τιμά το εικοσαευρω.
21 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα!Κοίτα δεν είναι καμία απότομη κοπέλα που σου δείχνει ότι βαριέται...Έχω ακούσει από συναγωνιστή πολύ καλά λόγια...Σε μένα αυτό "έβγαλε" πως κάπου ξεκίνησε κάπως απότομα...25 δηλαδή;;;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4