Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στις 11.40 . Βόλτα στα “ακριτικά” του Μεταξουργείου με κατάληξη εδώ. Η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύει η Νατάσα … Νατάσα δεν είχα ακούσει σε αυτόν τον οίκο , περίμενα , από το βάθος είδα μία φιγούρα με πιασίματα και εντυπωσιακά εσώρουχα να ξεπροβάλει , όταν πλησίασε διαπίστωσα ότι πρόκειται για την Νατάσα που μέχρι πρόσφατα την πετύχαινα στο Διδύμου 8α.

Καστανή κατσαρομάλλα μίλφ , σώμα με πιασιματάκια και 2άρι βυζί , η διαίσθηση μου τόσες φορές που την είχα δει στην Διδύμου με απέτρεπε να περάσω μαζί της , βέβαια είναι ενδιαφέρουσα παρουσία.. Τελικά πέρασα και δυστυχώς επαληθεύτηκα για πολλοστή φορά….

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Η αλήθεια είναι ότι η όλη στάση της , δηλαδή το σαλονάρισμα της , το χαμόγελο της κλπ σε προδιαθέτουν ότι θα περάσεις καλά , αμ δε… Μιλήσαμε λίγο , ξάπλωσα , ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου χωρίς να βγάλει το ολόσωμο δαντελωτό διάφανο εσώρουχο που φορούσε . Καθόταν και με κοιτούσε…χαμογελούσε , πολύ αμήχανη στιγμή για να μην πω τίποτα άλλο…δεν έκανε τίποτα , άρχισα να χουφτώνω το βυζί της πάνω από το εσώρουχο και επιχείρησα να την φιλήσω , τραβήχτηκε και μου είπε να χαλαρώσω…. Ξεκίνησε να παίζει τον πούτσο μου αρκετά άγαρμπα και η αλήθεια είναι ότι με πόνεσε δυο φορές , της είπα να με γλύψει. Με σκούπισε σχολαστικά με μωρομάντιλο , μετά πλησίασε το στόμα της στον πούτσο μου και άρχισε να βγάζει την γλώσσα της δειλά δειλά και ίσα ίσα που ακούμπαγε το κεφαλάκι του πούτσου μου , μου θύμισε σκηνή πώς βγάζουν την γλώσσα τους μερικές σαύρες… με τα πολλά πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα τραγική , ρηχή και με πάρα πολύ χέρι…περισσότερο με μαλάκιζε παρά με πίπωνε… Είχα ξενερώσει , ήθελα να την γλύψω αλλά είπα ότι δεν θα της κάνω την χάρη…

Πέρασμα προφυλακτικού , της είπα να ανέβει από πάνω , είπε ότι αυτή είναι στάση που δεν θα με ευχαριστήσει…ρε κοπέλα μου για να σου λέω να ανέβεις από πάνω μου σημαίνει ότι μου αρέσει , όταν της είπα να ανέβει μου είπε ότι της πονάνε τα πόδια… Με τα πολλά την έστησα στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , όταν άρχισα να την γαμάω μου είπε να κάνω πιο αργά γιατί δεν μπορεί…. Φανερά ξενερωμένος της είπα να μου πάρει πίπα να τελειώσω , είπε ότι δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα , της είπα ότι η υπηρεσία ανέφερε ελέυθερο στοματικό τελειωτικό …. Έβγαλα το προφυλακτικό και ξάπλωσα , αφού με το ζόρι με έγλυψε μια δυο φορές , έφερε τα χειλή της κλειστά κοντά στον πούτσο μου και τραβώντας μου μαλακία άρχισα να χύνω , μόλις έφυγαν οι πρώτες σταγόνες γύρισε τον πούτσο μου προς την κοιλιά μου και με έκανε χάλια.

Σηκώθηκε με χαιρέτησε χαμογελώντας(μην χάσει) και χωρίς καν να πλυθεί έφυγε από το δωμάτιο….Στο δωμάτιο με το ζόρι έκατσα δέκα λεπτά , κανένα προκαταρκτικό , άθλια πίπα και καμία όρεξη για συμμετοχή…Αυτά από μένα για την δική σας πληροφόρηση μπας και γλυτώσει κανένας…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2015
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.068
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού