Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν ειναι μονο οτι ειναι ομορφη, ειναι και πολυ κυριλε μωρο! Αυτη σιγουρα θα αρχισε καριερα απο τα σαλονια καποιου ολιγαρχη... Παντως καιρο ειχα να παρω τετοια γυναικα. Μοντελε σωμα οπως ειπαν οι προλαλησαντες, πεντακαθαρη και προθυμη σε οτι ζητησα, χωρις ομως πρωτοβουλιες απο μερια της. Τη συναντησα στο ξενοδοχειο της και πραγματι πιστευω ηταν ευκαιρια γιατι στο συνολικο κοστος που εδωσα τα ιδια και περισσοτερα εχω πολακις πεταξει σε κοπελες που μπροστα της απλα τις λες μπαζα.
Στα του αγωνα δε θα προσθεσω πολλα. Συμφωνω με τον συναγωνιστη που λεει οτι το εργαλειο το δουευει στο 65% , ισως και πιο κατω... που να της ανεβασω στροφες ομως, που μολις την ειδα και μετα απο ενα καψουρο-χαμουρεμα, οταν με πηρε στο στομα κατεθεσα σε χρονο δτ. Μετα απο ενα πολυ ενδιαφερον social και αφου απολαυσα κανοντας της ενα ποιοτικο γλυψιμο, στο μουνακι της που ειναι ροδαλο κλειστου τυπου, στο δευτερο γυρο τα πηγα καλυτερα μεν αλλα και παλι , μολις ανεβασα στροφες και αρχισε να αναστεναζει να σφιγγει και να τραβαει τα σεντονια και να πιανει ρυθμο αγωνα εγω... χτυπησα κοφτη.
Μεχρι και τριτη προσπαθεια εκανα (τις καθυστερησεις ρε παιδια!), με τελειο στοματικο απο μεριας της, που μαλιστα μου εκανε και μια τεχνικη σταδιακης ανορθωσης, που μονο μια γκεισα στην ασια μου ειχε κανει στις παλιες μου δοξασμενες εποχες, και μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση που τη γνωριζε το μωρο.
Το μονο που με παραξενεψε ειναι πως ενω παντα ηταν δεκτικη και οχι απομακρη, καθ ολη τη συνεδρια ειχε το βλεμα της Τζουλιας στην πρωτη ταινια της, κατι σα να ταν φτιαγμενη απο καποια ουσια...
Παντως εμεινα με τις καλυτερες εντυπωσεις, και μπορω με ειλικρινεια να πω πως θα θελα πολλες φορες ακομα να βρεθω μαζι της, να τη συνηθησω, να τη φχαριστηθω, να τη κυκλοφορησω, να, να, να.
Με τη σκεψη του "ε ρε να την ειχα γκομενα τι θα εκανα" αποχωρησα απο το μουντο ξενοδοχειο, και πισω στη πραγματικοτητα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.041
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού