Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327327
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είχα χρόνια να φάω τόσο γερή φόλα. Ε, από αυτή την άποψη να πω την αλήθεια και από μαθηματικής πλευράς, ήταν αναμενόμενο. Πραγματικά νευρίασα πάρα πολύ και με πόνεσε το καημένο το 50άρικο σε αυτή την περίπτωση. Μιλάμε για την μούφα του αιώνα. Η κοπέλα προσφέρει τις "υπηρεσίες" της-ο Θεός να τις κάνει-και στο στούντιο που βρίσκεται από την άλλη μεριά της Συγγρού, στην οδό Τριγγέτα. Εκεί υπάρχουν κριτικές και μάλιστα οι περισσότερες πολύ θετικές. Βλέποντας και την εμφάνιση στις φώτος είπα να την δοκιμάσω την μικρή.
Δεν μιλάει σχεδόν καθόλου Ελληνικά ή Αγγλικά ή Γαλλικά.........
Μόλις μπήκα στο δωμάτιο, σχεδόν μέχρι να βγάλω τα ρούχα μου είχε έρθει. Της εξήγησα ότι πρέπει να κάνω ένα ντουζάκι πρώτα.
Βγαίνω και μπαίνει αυτή. Με το που βγαίνει ανοίγει το προφυλακτικό. Της λέω κάτσε να παίξουμε λιγάκι. Της κάνω ένα ελαφρό μασάζ και σταδιακά αρχίζω να την χαϊδεύω πιο ερωτικά, την φιλάω, την αγκαλιάζω και κάθεται σαν κούτσουρο. Πάει να μου βάλει προφυλακτικό. Την αφήνω και αρχίζει πεομάλαξη. Πάω να την χαϊδέψω και να την αγκαλιάσω και τραβιέται. Της λέω δεν θέλω πίπα, καθώς κατεβαίνει και στραβώνει!!!!!!!
Προσπαθώ να την κάνω να έρθει πάνω μου, να ακουμπήσουν τα σώματά μας και τραβιέται λες και είχα σκατά πάνω μου.
Βγάζω προφυλακτικό και αρχίζω τα μπινελίκια. Αρχίζει τα "γιατί μωρό μου"(αυτά ήξερε να τα λέει, μάλλον έχει φέρει και άλλους σε τέτοια θέση) και της λέω να ντυθεί γρήγορα και να φύγει. Φεύγοντας δεν υπήρχε κανείς στο ξεπροβόδισμα.
Να διευκρινίσω ότι πρόκειται για πολύ γλυκό και φρέσκο κοριτσάκι με απίστευτα φυσικά βυζιά, αλλά πραγματικά στράβωσα γιατί ξέρω τον εαυτό μου. Είμαι εμφανίσιμος, έχω υπομονή, προσέχω, σέβομαι και περιποιούμαι τις κοπέλες και τις περισσότερες φορές ανταμείβομαι. Αλλά με κοιτούσε λες και ήμουν κάνα σίχαμα, με μια ξινίλα..........
Τι να πω. Πραγματικά ντροπή τους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
184
Πόντοι:
896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Potistiss

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2015
Άλλη Βικτώρια είναι αυτή που υπάρχουν κριτικές της στο Τριγγέτα (και τα άλλα μαγαζιά της αλυσίδας) φίλε.
Τούτη δω είναι φρέσκια, εσύ της πήρες την παρθενιά.Μεγάλο χαμόγελο
P
px75
17 Νοεμβρίου, 2015
Και το είχα βάλει στο μάτι αυτό το μωρό.
Φίλε αν είναι έτσι όπως τα λες, μόλις μου γλυτωσες ένα πενηνταρι.
18 Νοεμβρίου, 2015
Πρέπει να ενημερώνουμε και στα καλά μας και στις φόλες μας. Είναι κρίμα να την πάθουν κι άλλοι. Αλλού το 50άρικο λοιπόν, να πιάσει τόπο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3