Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Σάββατο απόγευμα στις 18.00 . Σήμερα δουλεύει η Αιμιλία είπε η υπηρεσία , δίνει φιλιά και κάνει ελεύθερο στοματικό συνέχισε λέγοντας
το πρόγραμμα. Περίμενα μερικά λεπτά , βγήκε στο σαλόνι μία μελαχρινή κοπέλα λεπτή με 1.5άρι βυζί , ωραίο κωλαράκι και διάφορα τατού.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαριστικα και με πέτυχε ενώ σκουπιζόμουν , καλησπέρα μου είπε και της είπα ενώ με κοίταζε κάπως περίεργα... Την πλησίασα πήγα να
την χουφτώσω αλλά μου είπε να ξαπλώσω. Από Πολωνία είπε ότι είναι , ενώ σε ερώτηση μου πόσο χρονών είναι μου απάντησε την κλασσική μαλακία εσύ πόσο με κάνεις... Της
απάντησα 28 και τσαντίστηκε γιατί ήταν 26.... Έχει και κάποια τατού όπως μία νεράιδα , κάποιες λέξεις και ένα μεγαλύτερο χαμηλά αριστερά στην μέση μία μεσοτελειωμένη πεταλούδα
που σκοπό του είναι να καλύψει δύο παλιότερα τατου..το ένα που μπόρεσα να διακρίνω ήταν ο Μπόμπ Μάρλεϊ να καπνίζει...

Έβγαλε τα το διάφανο φορεματάκι της καθώς και τα εσώρουχα της και γονάτισε δίπλα απο το κορμί μου. Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό ,απάντησε όχι , κανένα προκαταρκτικό πήρε τον πούτσο μου
πεσμένο στο στόμα της και άρχισε πίπα , πίπα καλή γρήγορα καύλωσα , δεν ήταν τόσο υγρρή βέβαια όσο θα ήθελα ούτε έγλυψε αρχίδια αλλά έκανε διάφορα κολπάκια με την γλώσσα της στο πουτσοκέφαλο.
Την χάιδευα , η επιδερμίδα της είναι κάπως τραχιά , σε προσπάθεια να χαϊδέψω το μουνάκι της έκλεισε τα πόδια της και τραβήχτηκε , ενώ όταν της ζήτησα να έρθει σε στάση 69 να την γλύψω είπε ότι δεν θέλει
γιατί πονάει επειδή προηγουμένως κάποιος πελάτης την δάγκωσε εκεί...

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση ήρθε αυτή από πάνω με δική της πρωτοβουλία , ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου αλλά πολύ γρήγορα ούτε καν λεπτό μου είπε να αλλάξουμε διότι δεν μπορούσε...
Πήγε να ξαπλώσει ανάσκελα αλλά της είπα να στηθεί στα τέσσερα , δεν ήταν καθόλου συνεργάσιμη όμως , αρχικά είχε το σώμα της πολύ χαμηλά και δεν με βόλευε να την γαμίσω ενώ όταν της είπα να σηκωθεί γιατί
δεν μπορώ σηκώθηκε πάρα πολύ ...όταν την έβαλα σε σωστή στάση και πήγα να ξεκινήσω να την γαμάω είπε ότι δεν μπορεί και έγινε ένα με το κρεβάτι ξαπλώνοντας μπρούμυτα και λέγοντας μου έλα..
Με τα πολλά άρχισα να την γαμάω , αυτή βογκούσε και εγώ γάμαγα κάνοντας αγγαρεία...Μετά απο κάνα 2λέπτο έχυσα για να χύσω.

Στο δωμάτιο έκατσα το πολύ δέκα λεπτά και ήταν μια απογοητευτική κατάθεση , φαινόταν ξενερωμένη απο την ώρα που μπήκε στο δωμάτιο και έτσι κι αλλιώς κρατούσα μικρό καλάθι , πρίν αρχίσει να δουλεύει
εδώ σε αυτόν τον οίκο δούλευε σε γραφείο call girl. Δεν την βλέπω να μένει σε αυτόν τον οίκο με τα φούλ και τα έξτρα φούλ προγράμματα που είναι σήμα κατατεθέν του οίκου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2015
Όνομα κοπέλας
Αιμιλία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.036
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού