Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβαζοντας για τη καινουρια αφιξη βυζαρους,εσπευσα κατα τις 23.30,πριν τελειωσει η απογευματινη βαρδια για να την προλαβω.Μπηκα στον ανακαινισμενο οικο και ανεβηκα γρηγορα γρηγορα τις σκαλες αριστερα.Αμεσως ανοιξε η πορτα του ισογειου,προφανως για να περασω κι απο κει,αλλα εγω δεν ειχα ορεξη για τετοια.Εξαλλου ειχα παει με σκοπο να δω την Αιντα.Με υποδεχτηκε η αλλοδαπη υπηρεσια με το κοντο μαλλι και αμεσως μου παρουσιασε την Αιντα.Φοραγε ενα μαυρο διχτυωτο που καλυπτε τα επιμαχα σημεια αλλα φαινοταν,εχει βυζαρες η κοπελα.Στο προσωπο δεν ενθουσιαστηκα καθως στο σαλονι μου φανηκε τραχυ εως αδιαφορο.Εδωσα το 50αρικο στη τσατσα και της ειπα περιμενω τα ρεστα.Θα στα δωσω μετα μου ειπε.Μπηκα στο δεξιο μεγαλο και καθαρο δωματιο.Καθρεφτης,τα απαραιτητα στο νεροχυτη,ζεστο νερο,καλογερος,ολα στη θεση τους.Σχεδον αμεσως μπηκε και η Αιντα.Ειναι μια ξανθια κοπελα,μονοκοματη με κοιλουμπα που ισως χαλασει μερικους αλλα οχι εμενα.Μεγαλα βυζια και ωραιες ρωγες.Το προσωπο της αυτη τη φορα βλεποντας τη καλυτερα ,μου φανηκε πιο ομορφο.Ισως γιατι ειχε κανει τα μαλλια της κωτσο.Της ειπα αφου με ειχε πληροφορησει η υπηρεσια οτι δε μιλαει λεξη ελληνικα παρα μονο αγγλικα,the change?περιμενοντας οτι θα μου εφερνε αυτη τα ρεστα που δε μου ειχε δωσει η τσατσα.Μετα,μου εκανε νοημα.Ξεντυθηκα γρηγορα και πηγα αμεσως κοντα της που με περιμενε ορθια υπομονετικα.Αρχισα τις αγκαλιες,το χουφτωμα,το τριψιμο προσωπων και η Αιντα ανταποκριθηκε στα μακρας διαρκειας προκαταρκτικα.Μετα ακολουθησε το στοματικο για πολυ ωρα με την Αιντα να μη δειχνει οτι εχει πιεση χρονου.Μαλιστα,μετα με αγκαλιαζε και με αγκιζε στις πλατες και στα χερια πολυ ωραια αφου εδειχνε οτι γουσταρε.Μετα της ειπα να συνεχισει το στοματικο με εμενα στα γονατα πανω στο κρεβατι.Εκει ,της εκανα νοημα να περασει κι απ τις μπαλες αλλα μου εκανε νοημα,δε το κανει αυτο,αν και ημουν περιποιημενος.Κατοπιν για να προλαβω να τη παρω αφου ημουν ηδη ωρα στο δωματιο,της ειπα να ξαπλωσει σε κανονικη σταση.Εκει παλι εδειχνε να ανταποκρινεται πολυ καλα και χωρις υπερβολες που ξενερωνουν.Καπου εκει με ωραια συμμετοχη εκ μερους της,τελειωσα.Ντυθηκε με την ησυχια της κι αφου μου εσκασε ενα χαμογελο,αποχωρησε.Εν κατακλειδι ,προκειται για μια κοπελα που αξιζει.Βγαινοντας ,με πλησιασε η τσατσα ρωτοντας με πως ηταν.Ωραια της απαντησε και εκανα δηθεν οτι φευγω.Καληνυχτα σας καληνυχτα σας.Τα ρεστα της λεω,ποτε περιμενεις να μου τα δωσεις;Ω,με συγχωρεις,τα ξεχασα.Επρεπε να στο θυμισω εγω;Δε μπορεις να προσεχεις;Απαντηση.Ε,δε πειραζει,αν εφευγες και το θυμοσουν στο δρομο,θα γυρναγες και θα στα δινα.Απαραδεκτα πραγματα.Επειδη την εχω πατησει μια φορα με τα ρεστα,απο τοτε ειμαι προσεκτικος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2015
Όνομα κοπέλας
Άιντα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.771
Πόντοι:
1.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού