Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 54 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την περασμένη Τετάρτη πήρα ένα pm από τη Nagia, να συναντηθούμε Κυριακή.
Η συνάντηση έγινε στον Πρίαμο. Ηρθε στην ώρα της και ανοίγωντας την πόρτα αντικρίζω μια πραγματικά πανέμορφη γυναίκα! Η Nagia έχει πολύ όμορφο και γλυκό πρόσωπο - καμία σχέση με το συνηθισμένο πουτανοκαβλέ… Εϊναι ψηλή, έχει κορμάρα και ωραίο μαυρισματάκι. Ήρθε φορώντας ένα εφαρμοστό κοντό φορεματάκι και με τα τακούνια έδειχνε super! Είναι ευγενικότατη και η στάση της σου φτιάχνει τη διάθεση.

Μετά τα καλημεροκαλησπέρα, μπαίνει στο μπάνιο και εμφανίζεται φορώντας ενα μαύρο συνολάκι (που νομίζω ότι υπάρχει σε φωτό στο forum της)… Εγκεφαλικό ο psaxtiriς…. Μετά από τσιγαράκι και λιγο toknowusbetter ξεκινησαμε το χαμούρεμα και κάποια στιγμή ξετιλίγεται το πακετάκι και μένει μόνο με τις καλτσούλες… 2ο εγκεφαλικό ο psaxtiriς… Το στήθος της είναι λίγο μικρό, (αλλά προσωπικά μου αρέσει καλύτερα έτσι) με υπέροχες μικρές ρόγες… Ελπίζω να μην πάει και κάνει καμία μαλακία και βάλει σιλικόνες και άλλα πρόσθετα…
Ίσως το καλύτερο σημείο της να είναι το δερμα της! Πραγματικά φανταστικό! Σφιχτό και απίθανο στην αφή, πεντακάθαρο και μυρωδάτο. Βάζει και ένα γωστο body lotion που προσωπικά μου αρέσει πολυ. Δε χορτάινεις να τη γλείφεις! Καλά εντάξει, και ο κώλος της είναι κόλαση (!) - αλλά το δέρμα της μου έκανε πραγματικά εντύπωση…

Στο σεξ είναι επίσης πολύ καλή και δεκτική. Η πίπα της πολύ πολύ καλή, βαθιά μεχρι πνιγμού και η κορμάρα της στα γόνατα είναι απίστευτο θέαμα!
Δεν καναμε κάτι το extreme κι αυτό γιατί ο κολόγερος ήταν 38 ώρες αϋπνος και δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια του… Δεν μου έδωσε όμως την εντύπωση οτι θα κώλωνε σε κάτι. Και οι δύο γύροι που ολοκληρώσαμε ήταν καθαρά δική της επιτυχία! Πέρασα φοβερά και κατόρθωσε να με φτιάξει, σε ένα πολύ κουραστικό και κακό Σαββατοκύριακο...

Λίγο τελαυταίο μπούρου μπούρου, κανα τσιγαράκι και έφυγε περίπου 15 λεπτά μετά το 2ωρο και δεν πρόλαβα να της ζητήσω να με παντρευτεί και να ζήσουμε μαζί στη Βραζιλία…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, Nick1000, rodriguez65 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2015
το γκρουπ των μονοωρων ποτε ειναι ειπαμε...? Σπασίκλας
28 Οκτωβρίου, 2015
αγαπητε φιλε θα ηταν δυνατον να μου δωσεισ το τηλ τησ ναγιασ.θα το εκτιμουσα .σε ευχαριστω
05 Νοεμβρίου, 2015
Filaraki mporeis na mu steilis to til tis nagia se inbox

Seuxaristo
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3