Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωινό πέρασμα απο τη Φυλής με τα περισσότερα κλειστά το κόβω προς τα μοντελάδικα που ανοιχτό ήραν μόνο το 54β.
Η ευγενική τσατσά μου παρουσιάζει τη Ναταλί, μια 19χρονη ζουμερή πιτσιρίκα ξανθούλα απ τη Ρωσσία.
Πάω να σηκωθώ προς την έξοδο και η μικρή μου κλείνει το πέρασμα προς τα έξω και με αγκαλιάζει σφιχτά και λέει δε πας πουθενά κτλ.
ok άντε λέω αφού κλειστά είναι όλα και αφού όλο την ακυρώνω τη μικρή ας τη δοκιμάσω μια φορά.
Πληρώνω και πάω προς το δωμάτιο, περιμένω τη μικρή και σε 5 λεπτά μπαίνει και αυτή.
Γεια λεώ και της χουφτώνω τη κολάρα, γεια λέει και αυτή. Απο πού είσαι της λέω, απ την αφρική απαντάει η μικρή. Εσυ μου λέει, και εγω απ την
αφρικη της λεω δε βλέπεις τη μεγαλη πούτσα έχω. κοιτάει τον μισοκαβλωμενο πούτσο μου και λέει δε μου αρέσουν οι μεγάλες πούτσες. Τεσπα ξεκινάει φιλιά στο σώμα και στο λαιμό περνάει προφυλακτικό και ξεκινάει μια Κομπρεσορατη πίπα χωρίς χέρια χουφτώνοντας πότε πότε τα αρχίδια μου. Αφού με πιστόνιασε κανα 5λεπτο τη τραβάω να κάτσει πάνω στο πούτσο και ξεκινάει ένα γαμήσει ψιλοέντονο με αυτή να αναστενάζει και γω να χουφτώνω ποτε τη κολάρα της ποτε της βυζάρες της και της ρουφάω της ρώγες. Ομολογώ οτι τα βυζιά της στο στόμα μου με καύλωσαν ακόμα περισσότερο. Ψιλό ρίχνω τον ρυθμό και αφού το παίρνει γραμμή παίρνει πρωτοβουλία και με μια λαβή brazilian jiu jitsu με γυρνάει σε ιεραποστολική στάση, έγινε κάπως γρήγορα και ψιλοσάστισα έτσι οπως με έφερε τούμπα γιατί χρησιμοποίησε και τα πόδια της. ok ξεκινάω να τη γαμάω δυνατά τη γλωσσσοφιλιάζω για λίγο ενω παίρνει ένα ύφος πως έγινε αυτό τώρα, μου λέει οχι φιλιά και της λέω Ok και συνεχίζω να τη καρφώνω δυνατά οπου και μετά απο 5 λεπτά αρχίζω να αδειάζω ενώ αυτή με σφίγγει πολύ δυνατά χρησιμοποιώντας χέρια και πόδια πάλι με λαβή brazilian jiu jitsu και αφού έχυσα και τη τελευταία σταγόνα έμεινα σφηνωμένος στη λαβή της και αυτή να με κοιτάζει με στυλ τι θα κάνεις τώρα. ε δε κουνιόμουν και χαμογέλασε και ξέσφιξε να πόδια της από τη μέση μου νιώθοντας ανακουφισμένος. Αυτά με τη μικρή που το τιμάει το ταταμι. lol

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.843
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού