Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινή επίσκεψη στην περιοχή, με τον φόβο της βρόχας, μια και ο ουρανός ήταν κατάμαυρος. Το στανταράκι μου ήταν κλειστό, αλλά το Νο3 ήταν ανοικτό, και η πόρτα έγραφε νέο όνομα την Μαρία. Μπαίνοντας η τσατσά με ενημέρωσε ότι το κορίτσι είναι στο δωμάτιο, και άρχισε να την εκθειάζει. "Δύναμη, αστέρι, καυλιάρα, με χιούμορ, μελαχρινάκι, 22 Μαΐων Μολδαβή" ήταν μερικοί από τους χαρακτηρισμούς. 1-2 λεπτά μετά το κορίτσι εμφανίστηκε από τις σκάλες. Μελαχρινό, με πιασμένο το μαλλί, όμορφη φατσούλα, αδύνατο κορμάκι, καλοσχηματισμένο κωλάκι, και έντονο καυλάντισμα. Πέρασα στο κάτω δωμάτιο, φρεσκαρίστηκα και 2-3 λεπτά μετά ήρθε. Γδύθηκε και ξάπλωσε δίπλα μου κάνοντας την πρώτη γνωριμία {πως σε λένε, από που είσαι κλπ), χαϊδεύοντας μου το πρόσωπο, τον λαιμό, και κατεβαίνοντας παρακάτω. Αρχίσαμε τα φιλάκια που γρήγορα εξελίχτηκαν σε γλωσσόφιλα, με χαμούρεμα και δακτύλιασμα από μέρους μου. Μόνη παραφωνία το πολύ μικρό βυζάκι της, με ρωγίτσες όμως που ανταποκρίνονται άμεσα! Την ξάπλωσα για να την περιποιηθώ, όπου ανταποκρίθηκε με αληθοφάνεια, και όμορφα λογάκια. Ανέβηκα πάνω της και έτριψα το ξεσκέπαστο όργανο στο μουνάκι της, όπου πετάχτηκε σαν από ρεύμα, μια και "δεν πρέπει". Με ξάπλωσε, φόρεσε προφυλακτικό και ξεκίνησε ένα όμορφο τσιμπούκι, με περιποίηση στα @@ και το βλέμμα της καρφωμένο πάνω μου για να βλέπει τις αντιδράσεις. Την τράβηξα πάνω μου, όπου καβάλησε καλά, κινήθηκε σε ωραίο ρυθμό, πότε πάνω κάτω, και πότε μπρος πίσω για να τρίβει την κλειτοριδούλα της. Για να δώ και την πίσω όψη, της ζήτησα να γυρίσει σε πισωκολλητό, όπου έβαλε το μαξιλάρι από κάτω της, και στήθηκε σωστά με σπάσιμο της μέσης. Αν και η πίσω τρυπούλα δείχνει δουλεμένη, δεν την δίνει (τουλάχιστον όχι στην πρώτη επίσκεψη). Χαστουκάκια, βρωμόλογα και κραυγούλες βοήθησαν στην ολοκλήρωση της επίσκεψης.

Το κορίτσι πήγε να πλυθεί, και βάζοντας τα εσώρουχα της με περίμενε στην πόρτα. Της είπα ότι δεν χρειάζεται να με περιμένει και μπορεί να φύγει.

Η τσατσά βγαίνοντας με ρώτησε πως μου φάνηκε, και μου είπε ότι οι χαρακτηρισμοί που μου είπε νωρίτερα, ήταν από προηγούμενους πελάτες.

Πραγματικά μου θύμισε την πρώτη φορά που είχα συναντήσει την Αλεξία (στο Νο4 τότε). Έντονο καυλάντισμα στο σαλόνι, πολύ όρεξη στο δωμάτιο, εντελώς GFE κατάσταση.

Σίγουρα θα ξαναδοκιμαστεί, μια και όπως φαίνεται θα γίνει η νέα βασίλισσα του σπιτιού, αφού η Αλεξία δεν θα επιστρέψει (τουλάχιστον όχι στο Νο3).

Φυσικά ή δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, fouxter, lkjhgfdsaa και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Οκτωβρίου, 2015
Ωραια κριτικη!
Να ενημερωσω οτι η Μαρια πριν, δουλευε στο μπουρδελακι του ηρακλειου στην σκορδυλων που ειναι στην παραλιακη.
Εχει και εκει πολυ θετικες κριτικες.

Παντως εγω μαζι της στο Ηρακλειο, δεν ειχα σε καμια περιπτωση αναλογη εμπειρια, όπως ειχα με την Αλεξία όταν πρωτοδουλεψε.
Η Αλεξια οταν πρωτοδουλεψε, κατα τη γνωμη μου ηταν η απολυτη νυμφομανης. Καθοταν στο δωματιο μισάωρο για πλακα, αφου αν εχυνα γρηγορα, παλευε για δευτερο γυρο. Σε σημειο καμια φορα να θελω να φυγει απο το δωματιο να απολαυσω χαλαρωμενος την μετασυνουσιακη ευφορια,κι αυτη να μην καταλαβαινει τιποτα Ναι! .

Με την Μαρια απο την αλλη ειχα μετρια εμπειρια, οχι πως αμα θελει δεν θα ειναι/ γινει καλη. Πολυ ωραια κ τσαχπινα ειναι.
30 Οκτωβρίου, 2015
Ελα ρε,το μαρακι πηγε στα Χανιά;ενα μουνακι της προκοπής ειχε το ηρακλειο μας το φαγατε κι αυτό!!!Και θα συμφωνησω με τον Ακόρεστο,σαν την Αλεξία δεν ειναι στο κρεβάτι,αλλά ειναι πολύ πιο όμορφη κοπέλα.
02 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ καλή ήταν παιδιά ή αλεξια αλλά ήταν και λίγο βαρετή στο τέλος.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3