Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου και η τσατσα μου παρουσιασε την Αλεξανδρα.Προκειται για μια νεαρη Ρωσιδα με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο,ωραιο στητο μεσαιο στηθος,λευκο δερμα,μακρυ μαυρο μαλλι,κοντη σε αναστημα,σωμα με πιασηματα και ζουμερη κωλαρα.Στο σωμα μοιαζει με την Καιτη απο Ρεμουνδου 21,Αγκυρας 12αΓερο-μύστης.Ειναι καινουργια ιεροδουλη και δουλευει λιγο καιρο σε αυτο το σπιτακι.Ειναι παχουλη ιεροδουλη.Το συγκεκριμενο σπιτακι δεν μας εχει συνηθισει σε ζουμερα κορμια.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα.Η κοπελα ηταν ανεκφραστη,μελαγχολικη και σκυθρωπη στο σαλοναρισμαΛύπη.Φαινονταν οτι δεν εχει διαθεσηΛύπη.

Τεσπα,πληρωσα και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμηλοβλεπουσα Αλεξανδρα.Δεν μιλαει Αγγλικα και δεν καταλαβαινει ΕλληνικαMoney Mouth.Η κοπελα εβγαλε το στρινγκακι της και το σουτιεν της.Αποκαλυφθηκε το πολυ ωραιο της στηθος!Γλώσσα Φυσικο πρεπει να ειναι.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου.Εγω την εβαλα να κατσει πανω στο καυλι μου και αρχισα να χουφτωνω την ζουμερη της κωλαρα.Εγλυφα τα βυζια της και βαρουσα τα κωλομερια της.Αυτη εγλυφε τον λαιμο μου και τα βυζακια μου.Μειναμε αρκετη ωρα ετσι.Υστερα η κοπελα εφαρμοσε το πλαστικο και ξεκινησε την πιπα.Το αρνητικο ειναι οτι ειχε γυρισμενη την πλατη σε εμεναMoney Mouth.Ξενερωνω οταν το κανουν οι πουτανες!Λύπη Δεν μπορουσα να δω πως με πιπωνει.Την πιπα της θα την χαρακτηριζα ως μετρια.Φαινονταν ομως οτι προσπαθει.Χρησιμοποιουσε ομως πολυ το χερι της.Εγλυφε μονο το μισο καυλι και δεν τον επαιρνε βαθια.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.Εγω ομως ειχα αντοχεςΚουλ.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το ελαφρως ξεχειλωμενο της μουνακι.Αυτη εδειχνε να της αρεσει και εβγαζε χαμηλοφωνα αληθοφανη επιφωνηματα.Δεν μου αρεσε στην γευση το μουνακι της και σταματησα.Πρωτη σταση λοιπον το ιεραποστολικο.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και αυτη επαιζε με τα βυζακια μου.Υστερα σηκωσα το ενα της ποδι στον ωμο μου και συνεχισα να την γαμαω.Ηθελα να βλεπω τα αξιολογα βυζια της.Τριτη και τελευταια σταση πισωκολητοΚατσικογάμης.Αυτη ειχε κατεβασμενο το κεφαλι χαμηλα.Την γαμουσα σε δυνατους ρυθμους και την βαρουσα στα κωλομερια χωρις αυτη να παραπονεθει.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε,με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο οντας το ιδιο θλιμμενηMoney Mouth.

Συνοψιζοντας,η Αλεξανδρα ειναι μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Σε καποιους ισους φανει αδιαφορη στο 20ρικοΓερο-μύστης.Εχει ομορφο προσωπο αλλα στο σωμα χανειΓερο-μύστης.Αν εχανε κιλα τοτε θα γινονταν ωραιο μουνιΕμμμμ.Τωρα απευθυνεται πιο πολυ στους λατρεις των ζουμερων κορμιων!Γερο-μύστης Κανει καποια προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι μετρια αλλα μεγαλης διαρκειας.Δαχτυλο μεσα στο μουνακι δεν δεχεται.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Στο κυριως σεξ ομως δεν συμμετεχει!Money Mouth Λες και ηταν σε κηδεια!Money Mouth Σε αφηνει να εχεις το πανω χερι και δεν παιρνει πρωτοβουλιες.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η τσατσα ομως ενοχλησεΘυμός.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξανδρα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, doc_lin, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού